Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

LSM: Drzewo spadło na dwa samochody

Utworzony przez Bombello78, 23 lipca 2013 r. o 18:21 Powrót do artykułu
Przyczyną przewrócenia się drzewa był jego zły stan. Zgłoszono to około miesiąca przez Straż Miejską do ZDiM ale temat olano a mój samochód dostał konarem Jest jeszcze jedny świadek który przeszedł pod tym drzewem ułamek sekundy wcześnkej. Dobrze że tylko samochód oberwał a nie człowiek. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyczyną przewrócenia się drzewa był jego zły stan Straż Miejska wysłała zgłoszenie do ZDiM około miesiąca temu (Informacja od SM). Z informacji wiem że przed samym przewróceniem się drzewa przechodził przechodzień który miał dużo szczęścia, dobrze że ucierpiały tylko samochody. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za uszkodzone auta powinien zapłacić pracownik,który otrzymał zgłoszenie od SM i nie podjął żadnych działań w tej sprawie/zabezpieczenie lub wycinka/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiej marki jest drzewo, które uszkodziło lancię i chryslera? A z wysoka to drzewo spadło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyczyną przewrócenia się drzewa był jego zły stan. Zgłoszono to około miesiąca przez Straż Miejską do ZDiM ale temat olano a mój samochód dostał konarem Jest jeszcze jedny świadek który przeszedł pod tym drzewem ułamek sekundy wcześnkej. Dobrze że tylko samochód oberwał a nie człowiek. Pozdrawiam.
Ze zdjęć wynika, że konar nie jest jakiś obumarły, więc jaki zły stan?? Od dwóch dni wieje silny wiatr, a to ma zawsze wpływ na takie zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...