Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubartów: Poderżnął dziewczynie gardło, bo z nim zerwała?

Utworzony przez ernest, 18 listopada 2014 r. o 21:48 Powrót do artykułu
biedny chłopak tyle wycierpiał myślę że zostanie uniewinniony bo to nie jest humanitarne by karać ludzi chorych którzy zrobili coś w jakimś amoku i niczego naprawdę nie pamiętają. Do dzisiaj ma takie straszne blizny po oparzeniach, ma oszpeconą twarz. Może Kurier by zainscenizował zbiórkę pieniędzy na operację plastyczną w Szwajcarii lub USA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny chłopak tyle wycierpiał myślę że zostanie uniewinniony bo to nie jest humanitarne by karać ludzi chorych którzy zrobili coś w jakimś amoku i niczego naprawdę nie pamiętają. Do dzisiaj ma takie straszne blizny po oparzeniach, ma oszpeconą twarz. Może Kurier by zainscenizował zbiórkę pieniędzy na operację plastyczną w Szwajcarii lub USA
  Morderca jest synem znanego lekarza z Lubartowa. Tatuś już zadba o rekonwalescencję pourazową,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coooo??? mówimy tu o zabójstwie a nie o utracie urody i problemach emocjonalnych  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak tu nie byc za karą smierci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bieda była już wczesniej, brak wychowania do wartości i niestety gdyby miał wartości chrześcijańskie uformowane, utrata dziewczyny nie byłaby dla niego tak trudna i nie takie zachowania by wywołała, gdyby opierał swoje zycia na Bogu całkowicie a to jest chrześcijaństwo - opieranie życia tylko na Bogu, wtedy wszystko inne jest przydane, i utrata dziewczyny nie jest utratą całego świata, bo Wszystko to Bóg. Warto być chrzescijaninem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było do przewidzenia, że chcieli zrobić z niego wariata. Jak widać po części im się udało. Skoro z nim zerwała (a wiem o tym) to miała ku temu powody ! A dziewczyna drugi rok leży na cmentarzu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny chłopak tyle wycierpiał myślę że zostanie uniewinniony bo to nie jest humanitarne by karać ludzi chorych którzy zrobili coś w jakimś amoku i niczego naprawdę nie pamiętają. Do dzisiaj ma takie straszne blizny po oparzeniach, ma oszpeconą twarz. Może Kurier by zainscenizował zbiórkę pieniędzy na operację plastyczną w Szwajcarii lub USA
Mam nadzieję, że to jest "żart"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że to jest "żart"
Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem. "ernest" napisał to tak sarkastycznie, że trudno mieć wątpliwości, że to żart. Problem w tym, że wcale bym się nie zdziwił, gdyby zgodnie z opisem "ernesta" taka sytuacja miałaby miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem. "ernest" napisał to tak sarkastycznie, że trudno mieć wątpliwości, że to żart. Problem w tym, że wcale bym się nie zdziwił, gdyby zgodnie z opisem "ernesta" taka sytuacja miałaby miejsce.
No właśnie dlatego napisałam że to żart !!! Spokojnie bez nerwów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"fragmenty ciała leżaly na ulicy" ???? chyba tu jest cos nie tak... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
syn lekarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ma znaczenia ,że to syn lekarzy.Młodzi zakochani ludzie zachowują się czasami jak wariaci.To też jest wina dorosłych,należy uczyć dzieci radzenia sobie ze stresem,uczyć dzieci odpowiedzialności i nieigrania z uczuciami drugiej osoby.Tragedia dwóch rodzin.Jednakowo wszystkim wspóczuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego sprawę prowadzi prokuratura rejonowa w Lubartowie? nie powinna być niniejsza prokuratura wyłączona ze względu na znajomość prokuratora z panem lekarzem K ? Mieliśmy już 1 sprawę w Lubartowie o zabójstwo... wtedy tez nasza prokuratura prowadziła śledztwo... wynik sami znacie....  Ehhh prawo prawem ale ręka rękę myje tym bardziej w tak małym mieście. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś to długo trwa  lubartowskie układy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego sprawę prowadzi prokuratura rejonowa w Lubartowie? nie powinna być niniejsza prokuratura wyłączona ze względu na znajomość prokuratora z panem lekarzem K ? Mieliśmy już 1 sprawę w Lubartowie o zabójstwo... wtedy tez nasza prokuratura prowadziła śledztwo... wynik sami znacie....  Ehhh prawo prawem ale ręka rękę myje tym bardziej w tak małym mieście. 
Wszystko sitwa i czerwona pajęczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasta prawniczo - medyczna bezkarna, tak zakręcą paragrafami że niebawem wyjdzie na wolność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niby to mój kolega ze szkoły, ale szczerze, chciałbym, żeby dostał minimum te 25 lat. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Нужно мнение или конкретное описание, как это работать с онлайн психологом, у кого есть опыт? ***s018.radikal.ru/i514/1603/33/84bf05d21834.jpg ***psikhologonline.ru/pay/ психологический тренинг тест на интеллект консультации психолога для подростков консультации детского психолога психологический тренинг
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alice new star teens - extreme hot sex with a horses & dogs [2016] hdrip ***picua.org/img/2015-09/26/q71b5p6zgb3r2w92e5c7vg097.jpg ***picua.org/img/2015-09/26/98vrswgvdq01o4v9x0im6cvk8.jpg ***picua.org/img/2015-09/26/8v5t637fn0iraigt3sj8pbdb0.jpg ***picua.org/img/2015-09/26/5utumrghaba8hn7p68ybrqu1n.jpg ***picua.org/img/2015-09/26/rgpvhop39afqgnqinp2k6whty.jpg ***picua.org/img/2015-09/26/zaiqo1w4m5i2xh3x9fdgsrwk3.jpg ***picua.org/img/2015-09/26/r80bvzc5fqv3k8wtzj1rcnphr.jpg ***picua.org/img/2015-09/26/w19ja12813tp6oul0nw7afvj6.jpg ***picua.org/img/2015-09/26/dmjt1gkypkpgig03v5gfu3cu9.jpg ***picua.org/img/2015-09/26/y52gdkz4qas7k8ctecmz8s7dy.jpg ***picua.org/img/2015-09/26/mjudcdbazstlzfpgefv81tu13.jpg video: hdrip divx 5 720x576 23.98fps audio: mpeg audio layer 3 44100hz stereo 256kbps total time: 163:49 min file size: 1.5 gb download
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...