Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Daro napisał:
MOCHERY RZĄDZĄ. JAKI ELEKTORAT TACY RADNI NIEDŁUGO ZACZNIEMY SKAZYWAĆ LUDZI ZA CZARY I PALIĆ NA STOSIE. GRATULACJE ZRÓBCIE Z LUBELSZCZYZNY JESZCZE WIĘKSZY ZAŚCIANEK.
Uwarzaj bo popuścisz, na forum nie krzyczymy.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mjk napisał:
To jak to w koncu jest. Jest to imperium Rydzyka czy nie ? On ma maybachy, baseny, palace. A KRRiTV mowi ze Rydzyk jest neipewny finansowo. Czyli kiedy trzeba Rydzyk jest nadziany, a kiedy jest potrzeba to jest biedakiem i niezaradny ?
To że ma nie znaczy że zapłaci swój rachunek. TV Trwam nie gwarantuje powodzenia finansowego multipleksu cyfrowego. - Multipleks cyfrowy od częstotliwości analogowej różni się tym, że w jednym paśmie częstotliwości umieszcza się do ośmiu programów. Nadawcy tych programów muszą ponieść koszty tego przedsięwzięcia i jeżeli chociaż jeden z nich nie daje całkowitej gwarancji, że jest w stanie ten ciężar udźwignąć, to wówczas stwarza zagrożenie dla powodzenia funkcjonowania całego multipleksu I mamy jasność, pozostali nadawcy nie zamierzali płacić za rydzyka.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To że ma nie znaczy że zapłaci swój rachunek. TV Trwam nie gwarantuje powodzenia finansowego multipleksu cyfrowego. - Multipleks cyfrowy od częstotliwości analogowej różni się tym, że w jednym paśmie częstotliwości umieszcza się do ośmiu programów. Nadawcy tych programów muszą ponieść koszty tego przedsięwzięcia i jeżeli chociaż jeden z nich nie daje całkowitej gwarancji, że jest w stanie ten ciężar udźwignąć, to wówczas stwarza zagrożenie dla powodzenia funkcjonowania całego multipleksu I mamy jasność, pozostali nadawcy nie zamierzali płacić za rydzyka.
A ja wczoraj widziałem elvisa w sklepie, wierzysz mi?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz wiadomo,dlaczego Lublin nazywany jest zaściankiem.Radni zamiast zajmować się rozwojem miasta,zajmują się głupotami typu rydzyjko itp. Rydzyk nie powinien otrzymać koncesji (za tą którą posiada,powinno soę zabrać).Rydzyk w swych mediach szerzy nienawiść,pluje jadem.On jest gorszy niż ten Natanek z Grzechyni.Ten przynajmniej nie szczuł jednych na drugich. A więc radni,zajmijcie się rozwojem miasta a nie toruńskim buractwem
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA NA NACIĄGANIE ! Dziewczyna ze strony www.maja18.pl śliczna jak mało która zachęcające fotki na stronie pisze że chce 100 za spotkanie, ale dopiero przez telefon mówi, że nie złotych tylko EURO!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bartek napisał:
Czemu dziennikwschodni pisze "murem za Rydzykiem" a nie "murem za ks. Rydzykiem"? Urban was wyszkolił...
A czemu Ty piszesz "dziennikwschodni", a nie Dziennik Wschodni?. Ciebie głąbie kto wyszkolił - rydzyk?.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLAĆ LUBELSKICH RADNYCH!!!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni PIS.. zaścianek...
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co ty najlepszego gadasz? Informacją dnia w Trwamie codziennie jest numer konta. [/quote] Ile i kiedy dałeś/ A o moje datki niech Cię głowa nie boli.
Gość napisał:
j... mohery nie sięgają do własnych kieszeni żeby dać rydzykowi kasę na sfinansowanie przedsięwzięcia tylko chcą mu znowu dać publiczne pieniądze co za gnój...
[quote name='Gość' timestamp='1326401030' post='582888'] To że ma nie znaczy że zapłaci swój rachunek. TV Trwam nie gwarantuje powodzenia finansowego multipleksu cyfrowego. - Multipleks cyfrowy od częstotliwości analogowej różni się tym, że w jednym paśmie częstotliwości umieszcza się do ośmiu programów. Nadawcy tych programów muszą ponieść koszty tego przedsięwzięcia i jeżeli chociaż jeden z nich nie daje całkowitej gwarancji, że jest w stanie ten ciężar udźwignąć, to wówczas stwarza zagrożenie dla powodzenia funkcjonowania całego multipleksu I mamy jasność, pozostali nadawcy nie zamierzali płacić za rydzyka.
Jak przeczytacie informacje na temat tych co dostali koncesję na nadawanie to może coś zrozumiecie. Wiocha to będzie jak Was nafaszerują Disco Polo z tych stacji. Stavka Sp. z oo. – spółka założona przez Bernadettę Machałę-Krzemińską i Magdalenę Olszewską. Firma ta zajmuje się przeprowadzaniem castingów do filmów, seriali i produkcji telewizyjnych oraz reklam. Stavka współpracowała przy produkcji seriali: Plebania, Dwie strony medalu, Kopciuszek, Londyńczycy. Spółka związana jest z firmą Besta Film, producentem filmów i produkcji telewizyjnych. Stavka wystąpiła w lutym 2011 roku do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o przyznanie koncesji na nadawanie kanału publicystyczno-informacyjno-poradnikowego o nazwie U-TV[1]. Po jej otrzymaniu nowy kanał wystartował w konkursie o miejsce w mux 1 Naziemnej Telewizji Cyfrowej. 26 kwietnia 2011 KRRiT przyznała kanałowi U-TV koncesję na nadawanie cyfrowe. Znajdzie się w pierwszym multipleksie obok trzech głównych kanałów TVP oraz trzech wyłonionych w tym samym konkursie[2]. We wrześniu 2011 roku Grupa TVN zawiązała współpracę ze Stavką. Grupa TVN kupiła 25% udziałów w spółce w zamian za wsparcie technologiczne dla nowego nadawcy[3]. Stacja rozpoczęła nadawanie programu 2 stycznia 2012 roku pod nowa nazwą - TTV. Polo TV – polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, wytwórni Lemon Records należącej do ZPR SA. Emituje przede wszystkim muzykę disco polo, ale w repertuarze znajduje się także muzyka biesiadna, country, muzyka folkowa oraz cygańska. Poza samymi teledyskami w ramówce obecne są też programy rozrywkowe oraz relacje z różnych imprez.Internetowa emisja testowa kanału ruszyła już 7 kwietnia 2011, a 7 maja 2011 odbył się oficjalny start. Od początku program dostępny jest w przekazie satelitarnym FTA. W Wigilię (24.12.2011) kanał Polo TV osiągnął najwyższą oglądalność wśród stacji muzycznych w komercyjnej grupie 16-49. Od września do grudnia 2011 stacja znajdowała się na drugim miejscu najchętniej oglądanych Polskich stacji muzycznych[2].Prezenterami stacji są:Maciej Smoliński - prowadzący "Gwiazdy Polo tv", "Poczekalnia Disco Polo Live" oraz "Hit Dnia",Robert Klatt - gospodarz "Disco Polo Live",Edyta Folwarska - prowadząca "Poczekalnię Disco Polo Live" oraz "Hit Dnia".Polo TV przystąpiła do konkursu o miejsce w MUX 1 Naziemnej Telewizji Cyfrowej. 26 kwietnia 2011 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji rozstrzygnęła konkurs, w którym koncesję na nadawanie naziemne otrzymała Kino Polska Nostalgia i 3 inne stacje. Jednakże nadawca Kino Polska TV zrezygnował z miejsca w MUX 1. KRRiT w to miejsce przyznała koncesję dla kanału Polo TV. Kanał ten znalazł się w pierwszym multipleksie obok trzech głównych kanałów TVP oraz trzech wyłonionych w tym samym konkursie. MUX 1 wystartował 15 grudnia 2011, a Polo TV nadaje naziemnie od 19 grudnia 2011
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich 2012-01-11 Polish Journalists Association00-366 Warszawa, ul. Foksal 3/5 Zarząd Główny Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich wyraża przekonanie, że eliminowanie Telewizji Trwam z grona nadawców naziemnej telewizji cyfrowej jest zaprzeczeniem fundamentalnych zasad państwa demokratycznego - wolności słowa, pluralizmu poglądów, swobody ich głoszenia i równego dla wszystkich podmiotów dostępu do środków technicznych zapewniających możliwość prezentowania tych poglądów społeczeństwu. Przyznane do tej pory koncesje mają charakter komercyjny. Telewizja Trwam to jedyny nadawca społeczny. Adresuje ona swój program do osób o światopoglądzie katolickim. Odmowa przyznania jej koncesji ogranicza pluralizm mediów w Polsce, tym bardziej, że cyfryzacja telewizji naziemnej ukształtuje rynek telewizji w naszym kraju na wiele lat. Zarząd Główny SDP apeluje do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o ponowne rozważnie wniosku katolickiej Telewizji Trwam i znalezienie dla niej miejsca na multipleksie cyfrowej telewizji naziemnej. W imieniu Zarządu Głównego SDP Krzysztof Skowroński Prezes, Agnieszka Romaszewska-Guzy Wiceprezes, Piotr Legutko Wiceprezes
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prince Buster napisał:
Co wy najlepszego gadacie? Informacje Dnia w Trwamie sa na całkiem dobrym poziomie, w necie ogladam je jako odtrutka na lakierowną jak psie gówno rzeczywistość. Polecam wszytkim inteligentnym. Peace. TUTAJ http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=wiadom
ty inteligentny , ale chyba inaczej...
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odmawiając pozycji na platformie cyfrowej KKRiT dokonała zamach na wolność słowa i demokrację. Zapominamy, że w demokracji możemy przedstawiać różne poglądy i stanowiska, a od słuchaczy zależy czego będą słuchać. Ot ci demokracja po platformersowemu - banda komuchów.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaro napisał:
Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich 2012-01-11 Polish Journalists Association00-366 Warszawa, ul. Foksal 3/5 Zarząd Główny Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich wyraża przekonanie, że eliminowanie Telewizji Trwam z grona nadawców naziemnej telewizji cyfrowej jest zaprzeczeniem fundamentalnych zasad państwa demokratycznego - wolności słowa, pluralizmu poglądów, swobody ich głoszenia i równego dla wszystkich podmiotów dostępu do środków technicznych zapewniających możliwość prezentowania tych poglądów społeczeństwu. Przyznane do tej pory koncesje mają charakter komercyjny. Telewizja Trwam to jedyny nadawca społeczny. Adresuje ona swój program do osób o światopoglądzie katolickim. Odmowa przyznania jej koncesji ogranicza pluralizm mediów w Polsce, tym bardziej, że cyfryzacja telewizji naziemnej ukształtuje rynek telewizji w naszym kraju na wiele lat. Zarząd Główny SDP apeluje do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o ponowne rozważnie wniosku katolickiej Telewizji Trwam i znalezienie dla niej miejsca na multipleksie cyfrowej telewizji naziemnej. W imieniu Zarządu Głównego SDP Krzysztof Skowroński Prezes, Agnieszka Romaszewska-Guzy Wiceprezes, Piotr Legutko Wiceprezes
I tu nam ZDSDP jasno wyłożyło kawę na ławę. Przedsięwzięcie jest w założeniu komercyjne, czyli uczestnicy finansują go i spodziewają się czerpać z niego zyski. Wszyscy uczestnicy prócz jednego sfinansują część projektu. Ten jeden powołując się na swoją "misję" chce się załapać na krzywy ryj czyli bez płacenia jak reszta, ale w nadziei na czerpanie w przyszlości zysków na równi z pozostałymi. Kto więc za niego zapłaci? Albo reszta uczestników albo my wszyscy. Reszta nie zapłaci na pewno. Pozostajemy my. I wydaje się że o to w tym wszystkim chodzi, nie o misję tylko o kasę
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I tu nam ZDSDP jasno wyłożyło kawę na ławę. Przedsięwzięcie jest w założeniu komercyjne, czyli uczestnicy finansują go i spodziewają się czerpać z niego zyski. Wszyscy uczestnicy prócz jednego sfinansują część projektu. Ten jeden powołując się na swoją "misję" chce się załapać na krzywy ryj czyli bez płacenia jak reszta, ale w nadziei na czerpanie w przyszlości zysków na równi z pozostałymi. Kto więc za niego zapłaci? Albo reszta uczestników albo my wszyscy. Reszta nie zapłaci na pewno. Pozostajemy my. I wydaje się że o to w tym wszystkim chodzi, nie o misję tylko o kasę
Ty się nie musisz martwić. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. "my" to nie znaczy wy. Na Trwam zrzucą się 2 miliony Polaków a z czego zapłaci Disco Polo? Chyba za kasę zgarniętą za płyty od wieśniaków.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No (...) ich po calosci...jeszcze radni za rydzykiem 3 slowa dla ojca prowadzacego....
Ostatnio edytowany 15 stycznia 2012 r. o 20:11
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze, że KRRiT odmówiła. Im mniej tego brandzlowania mózgów i ogłupiania ludzi tym lepiej.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Żeby tym się zająć trzeba umieć coś więcej niż tylko pisać odezwy. Niestety, za takie działania na korzyść miasta będą brać naszą kasę przez 4 lata.
Można zbierać podpisy w sprawie unieważnienia mandatu,podobnie zrobiono w łodzi z mandatem prezydenta
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałam(w swej naiwności chyba?),że radni sa od ważniejszych spraw.Ja im jako wyborca upoważnienia w tej kwestii nie dawałam.Religia i mój do niej stosunek-jest moją osobista sprawą i raczej nie życzę sobie-aby radni występowali w moim imieniu w tej WŁAŚNIE kwestii.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moją babcię ogłupiło to radio-ostatnie pieniądze (i to zdecydowanie setki) leci i wpłaca na Rydzyka !
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 15 stycznia 2012 r. o 20:11
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.