Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelscy uczniowie będą jeździć autobusami za darmo? Miasto popiera ten pomysł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 września 2017 r. o 18:22 Powrót do artykułu
bilety winny być darmowe dla dzieci uczących się i nie pobierających 500+ bez względu na wiek. Ci co dostają za darmo 500+ to ich stać na bilet. Czy wy w końcu zaczniecie logicznie myśleć, czy nie. To co mamy zrobić z tymi dziećmi co nie dostają 500+, "utylizować je" . Czyt dla was pisowce to nie są już dzieci tylko co, "zbędny odpad".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram przedmówcę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry i sprawiedliwy pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dla kogo jest 500+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
to dla kogo jest 500+.
 dla rodziców żeby mieli za co palić i pić 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ale tylko zameldowani w Lublinie, ponieważ to zmusi innych żeby zmienili meldunek. Wśród znajomych bardzo dużo ludzi kupiło mieszkanie na nowych osiedlach ale nie zmieniają meldunku bo twierdzą że nie ma sensu a tak statystyki się poprawią odnośnie ilości mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic za darmo. Ktoś musi za to zapłacić. A po drugie są dorośli, których nie stać na MPK, ale im za darmo się nic nie daje, a zdaje się rodziny z dziećmi dostały już dofinansowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o ile wzrośnie koszt biletów ulgowych i normalnych ? Bo nie sądzę że mpk za free coś zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni powinni pomyśleć również o przedszkolakach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bedzie dla wszystich dzieci - a nie jak 500 plus, myślę ze to też zwiększy przejazdy mpk zamiast samochodami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POpuliści ze Wspólnego Lublina vel Wspólna Kasa rozdają pieniądze z pustej kasy miejskiej na konto kampanii wyborczej 2018.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic za darmo, jest tylko za pieniądze podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
to bedzie dla wszystich dzieci - a nie jak 500 plus, myślę ze to też zwiększy przejazdy mpk zamiast samochodami
 no to własnie ci co dostają 500+ to mają już pieniądze za co kupić bilet, mało im kuźwa jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic za darmo. Ktoś musi za to zapłacić. A po drugie są dorośli, których nie stać na MPK, ale im za darmo się nic nie daje, a zdaje się rodziny z dziećmi dostały już dofinansowanie. Nie wszystkie kretynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozdawnictwo demoralizuje. Niech cena biletu dla ucznia wynosi choćby 20 złotych,ale niech obowiązuje. Kiedy byłem dawno temu uczniem,jak nie miałem pieniędzy na bilet,to maszerowałem na piechotę. Dla zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Rozdawnictwo demoralizuje. Niech cena biletu dla ucznia wynosi choćby 20 złotych,ale niech obowiązuje. Kiedy byłem dawno temu uczniem,jak nie miałem pieniędzy na bilet,to maszerowałem  na piechotę. Dla zdrowia.
  A ja oprócz tego jadłem szczaw i mirabelki. Też dla zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż - trzeba przelicytować socjałem lokalny PiS, skoro pani Szydło z programem 500+ ma się dobrze i kupiła sobie część elektoratu. A Wspólny Lublin - też chce wygrać wybory - bo ci trzej są "bardziej prawi i bardziej sprawiedliwi, niż PiS, z którego wyszli". A jak się ma jeszcze dojścia do lokalnych mediów, to sukces prawie gotowy. Nazwa "wspólny" - też do czegoś zobowiązuje! - tłumacząc na inne języki, to "Komuna Lublin". Ile razy w tygodniu gazeta będzie pisać o Wspólnym Lublinie i o panu Nowaku? - bo w tamtym tygodniu - to już było kilka razy. A może pan dziennikarz poda przepis na skuteczne lobby wśród dziennikarzy? Anty - POPiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na prawie 4 miliony dzieci w Polsce jest wypłacane 500+. Te dzieci mają full kasy co miesiąc. I na smartfony i na markowe adidasy i książki i na hamburgery i na bilety MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na NIE. Najgorsze co może być to właśnie takie rozwiązanie! Raczej powinna być refundacja biletów poprzez szkoły. Takie rozwiązanie to kłopot dla kanarów (czy każdy uczeń będzie miał codziennie legitymację?) i niepotrzebna dopłata dla dobrze sytuowanych dzieci, dla których ten bilecik nie jest wysiłkiem finansowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...