Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Ekstremalna Droga Krzyżowa. Z odciskami i uśmiechem dotarli do celu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 marca 2018 r. o 10:51 Powrót do artykułu
miałem iść ale za dużo wypiłem :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja z kolei miałem wypic..Ale poszedłem na drogę krzyżową.. za dużo przeszedłem i potem już nie wypiłem...wolę drogę krzyżową i walkę z samym sobą niż wypic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masochistyczne barany. Cieszą się z odcisków na girach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem wierzący. Ale cenię osoby, które walczą ze złem o dobro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy oglądaniu zdjęć poddałam się już przy trzecim. Reklamy przesuwają każde zdjęcie w dół, więc żeby każde obejrzeć w całości muszę za każdym razem przesuwać ekran również w dół. Nie wiem co za idiota wymyślił takie oglądanie zdjęć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby utrudnić drogę można by iść trochę bokiem, trochę tyłem i te wspaniałe odciski i miły ból!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajomy szuka takich ekstremalnych do wyrzucania obornika od krów i świń, zrobią dobry uczynek, pomogą rolnikowi w pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hospicja potrzebują wolontariuszy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech cie znajomy sam wezmie bo sie nudzisz, piszac bzdury, a niech kargul sam zarabia na siebie i swe zwierzeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
niech cie znajomy sam wezmie bo sie nudzisz, piszac bzdury, a niech kargul sam zarabia na siebie i swe zwierzeta
 pieprzony typowy katolik mający innych w ***, aby sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***fakt.pl/wydarzenia/polska/poznan/justyna-kopinska-z-nienawisci-do-kobiet-ksiadz-roman-b-koresponduje-z-dziecmi-w/q012e4g
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszedłem się przekonać czy prawie pięćdziesięciolatek jest w stanie przejść prawie 50 km. Bez większych problemów i wolę leczyć odciski niż kaca co praktykuje aktualnie wielu moich znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Poszedłem się przekonać czy prawie pięćdziesięciolatek jest w stanie przejść prawie 50 km. Bez większych problemów i wolę leczyć odciski niż kaca co praktykuje aktualnie wielu moich znajomych.
 e, 50-latek, do obory do o wyrzucania obornika z tobą albo do hospicjum przy opiece cięzko chorych w tym umierających, odciski będziesz miał na rękach i napewno będziesz bez kaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzialem ich jak szli, nie sposób uch bylo autem wyminac, lezli jak święte krowy, rozdeptali wsztstko co sie pojawilo na ich drodze, koty i psy uciekły w poplochu, to bylo gorsze niz tornado
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie to jacyś masochiści... za to do roboty im ciężko pójść, skoro cieszą się na 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ludzie to jacyś masochiści... za to do roboty im ciężko pójść, skoro cieszą się na 500+
 bo z 500+ mają wiecej jak za pracę, teraz za nainiższą krajową to tylko szaleńcy pracują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to na młodego chlopa napisał:
undefined napisał:
Poszedłem się przekonać czy prawie pięćdziesięciolatek jest w stanie przejść prawie 50 km. Bez większych problemów i wolę leczyć odciski niż kaca co praktykuje aktualnie wielu moich znajomych.
e, 50-latek, do obory do o wyrzucania obornika z tobą albo do hospicjum przy opiece cięzko chorych w tym umierających, odciski będziesz miał na rękach i napewno będziesz bez kaca
 
undefined napisał:
Widzialem ich jak szli, nie sposób uch bylo autem wyminac, lezli jak święte krowy, rozdeptali wsztstko co sie pojawilo na ich drodze, koty i psy uciekły w poplochu, to bylo gorsze niz tornado
 Ja też im zazdroszczę, ale nie urżadzam sobie wściekłych kpin. Być może w przyszłym roku się wybiorę by przekonać się czy 70 latek da jeszcze radę. Serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestników pielgrzymek. Wściekłym hejterom zaś życzę aby nie krzywiły się im gęby zę złości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę w tym żadnego sensu, człowiek żyje dla drugiego człowieka i cały sens życia i wiary sprowadza się do tego faktu, zatem jeśli pokonali by tę drogę żeby pomóc czekającemu tam na pomoc, to byłby w tym sens, a tak mamy przedstawienie z wiarą w tle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aco? napisał:
co to na młodego chlopa napisał:
undefined napisał:
 Poszedłem się przekonać czy prawie pięćdziesięciolatek jest w stanie przejść prawie 50 km. Bez większych problemów i wolę leczyć odciski niż kaca co praktykuje aktualnie wielu moich znajomych. e, 50-latek, do obory do o wyrzucania obornika z tobą albo do hospicjum przy opiece cięzko chorych w tym umierających, odciski będziesz miał na rękach i napewno będziesz bez kaca
undefined napisał: Widzialem ich jak szli, nie sposób uch bylo autem wyminac, lezli jak święte krowy, rozdeptali wsztstko co sie pojawilo na ich drodze, koty i psy uciekły w poplochu, to bylo gorsze niz tornado
Ja też im zazdroszczę, ale nie urżadzam sobie wściekłych kpin. Być może w przyszłym roku się wybiorę by przekonać się czy 70 latek da jeszcze radę. Serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestników pielgrzymek. Wściekłym hejterom zaś życzę aby nie krzywiły się im gęby zę złości.
 byś poszedł sąsiadce lepiej w piecu napalił a nie głupotami się zajmować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wymyślili niczym Bank Wielkopostny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...