Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Typowy lubelski biznesmen bez grama wstydu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to prawda, to sprawdzić, ukarać i zamknąć firmę tym cwaniaczkom. Zero szacunku dla ludzi pracy, w jeden rok chciałby się taki dorobić. Na ludzkiej krzywdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"My możemy sprawdzić tylko, czy oferta spełnia warunki formalne. Nie weryfikujemy wiarygodności pracodawcy" Ale wyrejestrować z UP za odrzucenie takiej oferty to i owszem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak w ogóle to nagrywać, nagrywać nagryuwać. Teraz można kupić nawet pendrive'y z kamerami i dyktafonami. Dodam jeszcze że można nagrywać każdą rozmowę, w której się uczestniczy BEZ NICZYJEJ zgody. Nie wolno później tylko z tym nagraniem nic robić, najlepiej nawet nie zgrywać z urządzenia nagrywającego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za jaja na rzeźnickich hakach wieszać urzędasów, bo oni produkują jedynie pierdy! Są tak samo użyteczni jak karakany czy muchy, a w dodatku większość z nich jest totumfackimi, albo nepotami polityków będących przy korycie. Rzygać się chce na taką Polskę. Solidaruchy co za los ludziom zgotowaliście! Przecież za komuny pod wieloma względami było lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś się wziął za to dziadostwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta firma to bagno znam ją od podszewki wszystko to szczera prawda odradzam firmę, arogancja szefa jest ogromna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szantażują pracowników upominajcych się o wynagrodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostałem także oszukany przez ta firmę. Zgłosiłem oszusta do sądu pracy.Sprawa nadal się toczy.Poszukuje podobnych do mnie -oszukanych przez Weisa- aby powiedzieli w sądzie jaki to drań.Jeżeli będę mógł innym pomóc to oczywiście zrobię to.Facet zasługuje na porządnego kopa w.... Kontakt do mnie: jan.Buki@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też zostałem oszukany,założyłem sprawe w sądzie.Sprawa się nawet nie odbyła bo podobno komputery się zawiesiły.Weis szantażuje mnie że zle została praca wykonana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też pracowałem w firmie Weissa w Diseldorfie i w Holandji koło Bredy zostałem też oszukany z zapłatą za pracę wiem że byli oszukani przez firmę Weissa ludzie pracujący w Diseldorfie ,Dortmundzie, Essen i w Bremen. Piątka ludzi z Radomia którzy przyjechali do Dortmundu około 18 czerwca zgłoście się do sondu. zamieszczam swój nr telefonu i proszę o kontakt. Leszek 728234402
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla leszka za spieprzoną pracę i bardzo mierną wydajność chciałby gość otrzymywać pieniądze .Powinien jeszcze dopłcić,teraz wychodzą wszystkie jego pomyłki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta firma to banda zlodzieji a janusz wais to oszust pierwszego stopnia wykorzystuje ludzi jak moze ale nie dlugo to sie skonczy na trafi na swojego i nic ani nikt mu nie po moze to jest szczor chowjacy sie po kanalach ma tyle dlugow ze lata z sadu do sadu...pozdrowienia dla Wisa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...