Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cieszę się, że jeden z moich postulatów został zrealizowany. Dla handlarzy są jeszcze rozlegle błonia. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pan z jednego zdjęcia wie, że zamek od karabinu jest istotną częścią broni wg ustawy o broni i amunicji ? Takie mamy durne prawo i jeden mój znajomy za coś takiego zardzewiałego miał sprawę, ale na szczęście na zawiasach się skończyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem dzisiaj na giełdzie i moje wrażenia są bardzo pozytywne. Nawet mój 9 letni syn był zachwycony, ponieważ mógł pospacerować pomiedzy straganami pod samym zamkiem. Wrażenie robił także obraz z targu z wyjścia zamkowego. Według mnie, jako klienta-zwiedzacza to rozwiązanie jest dużo lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze że handlarzy wywalili ze starówki. Starówka to wizytówka miasta wojewódzkiego, a nie kupa złomu sprzedawanego przez starych dziadów... Bardzo dobra decyzja Ratusza. Oby ich jeszcze przenieśli na Elizówkę, skoro im mało miejsca na Pl.Zamkowym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem się zaczął jak została giełda podzielona i siłą odebrana Lubelskiemu Klubowi Kolekcjonera. była przy placu wolności to komuś przeszkadzało. od tamtej pory wiecznie są problemy. Chyba ktoś nie ma pojęcia co robi. jeszcze kilka takich zagrywek i całkiem odstraszą sprzedających bo już kilku przestało przyjeżdzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknąć zakazać,zakończyć,tyle to potrafi nawet ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedawcy starsi od oferowanych "staroci". Pogonić to towarzystwo,na odpustach niech wciskają ten szajs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak jest źle Żuczysko wyrzuciło tak fajny targ - szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepędzenie targu staroci z dawnego miejsca to wielka strata dla naszego miasta. Znam osoby, które przyjeżdżały na tę giełdę aż z Warszawy. lubiły wypatrzeć coś fajnego właśnie tam, w urokliwych zakątkach Starego Miasta. To jak z rzadką perełką czy diamentem, których nie można podać byle jak. bo wymagają szczególnej oprawy. Te ich comiesięczne przyjazdy, to wspinanie się wąskimi uliczkami w poszukiwaniu skarbu były jak rytuał. Moi Przyjaciele do końca nie chcieli uwierzyć, że Władze nie dadzą się przebłagać. Dziś pierwszy raz sobie odpuścili, a ja się temu nie dziwię. Pozostanie mi znosić cierpliwie Karnawał Sztukmistrzów, przereklamowaną imprezę, która tak naprawdę nigdy mnie nie interesowała, ale kochają ją inni - i to mi w zupełności wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Plac Zamkowy to nie Stare  Miasto? Jaka to dzielnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko na tym targu jest fałszywe, jak się trafi coś oryginalnego to tylko przez pomyłkę handlarza. Nie wiem po co i kto to kupuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest duży płac na górkach czechowskich wystarczy ze tbv trochę wyrówna i zamiast wielkich bloków powstanie coś z tradycją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ten targ staroci wygląda tak obskurnie i kiczowato ???!!! Nie mogą zrobić wspólnych parasoli ? Jak np w Zagrzebiu od 70 lat trzeba wynająć za drobną opłatą parasol i wagę.... wszystko teraz wygląda jak na wschodzie Ukrainy.... wstyd dziady !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'' Chcemy ożywić ten tradycyjnie handlowy rejon śródmieścia, a jednocześnie odciążyć kameralne Stare Miasto od imprez handlowych '' Od kiedy parking jest tradycyjnym handlowym rejonem ??!! Co za debil to tłumaczenie wymyślił ??!! To przenieście jeszcze Jarmark Jagielloński na arene Lublin i wszystkie inne tego typu imprezy, które do tej pory odbywały się właśnie na Starym Mieście. Co za kretyni teraz w mieście Lublinku dorwali się do władzy ??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN MIASTO OTWARTE, MIASTO PRZYJAZNE, MIASTO WIELU KULTUR, .. i TAKI LUBLIN CHCEMY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jasne na starym mieście było więcej wolnego miejsca. Jeżeli plac zamkowy jest za mały to w Elizówce jest więcej miejsca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łysy wodzuś z managerem śródmieścia- chociaż to Stare Miasto( obaj przyjezdni) wiedzą lepiej gdzie szukać miodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnia wersja brzmi- pod Świdnikiem(czytaj hamburgiem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek Poznański ..... czyli palikociarnia nadal rządzi ? Szymon Pietrasiewicz rządzi Starym Mostem , Tomasz Pietrasiewicz Bramą Grodzką , Poznański Starym Miastem. Przed II Wojną Światową chociaż nasze ulice były a dzisiaj proszę - pod rządami Żuka nawet z ulic nas gonią . Ale czemu ? u wielu handlowców i kolekcjonerów na stołach widziałem menory a pod Czarcią Łapą nawet cebularze sprzedawano -sądząc po cenie to był to biznes ziomali Poznańskiego. Taka arogancja Ratusza jest niezrozumiała , tu nie ma sensownego wytłumaczenia dla tej decyzji . To mi wygląda że zastosowano metodę - NIE BO NIE. Coś mi się wydaje że Żuk szuka kłopotów i jego arogancja znajdzie ujście w licznych protestach. Zapłacimy mu też za zwyżkę opłat za wywóz śmieci która zabiera emerytom 1/3 ZUS-owskiej rewaloryzacji. Tak dalej być nie może , być może czas kupować żółte kamizelki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po cholerę pisać komentarze kiedy w tym gównie pewnie zatrudnili wszystkich cenzorów jakich zwolniła 3-cia Rzeczypospolita i kasują sensowne i uzasadnione komentarze . Im Soros płaci i do przekazu trafia jedynie to na co Soros pozwala . Wiecie ? Zetkę kupuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...