Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska kultura jak na obrazie Bruegela

Utworzony przez dzdk, 17 czerwca 2014 r. o 23:34 Powrót do artykułu
Czy ktos moze podac jakies namiary na wlascicieli drzewka na rowerze ( po prawej stronie zdjecia na tle fioletowej elewacji ) Z gory dziekuje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pomogę w sprawie drzewa ale tak sobie patrzę na to zdjęcie i faktycznie jakby Pieter Brueghel (starszy) konkretnie to obraz pod tytułem Triumf śmierci z drugiej jednak strony równie podobny w warstwie ideowej jest obraz Pietra Brueghela młodszego pt Pochlebcy ale z drugiej strony te postacie sa jakby zywcem wyjete z obrazu Jana Bruegela starszego pt Teleskop ale z drugiej strony Jan Brueghel młodszy namalował obraz pt Raj ziemski i tam koń wygląda wypisz wymaluj jak Pietrasiewicz a i te świnie obok konia jakoś mi przypominają lubelskich twórców chałtury... ... w każdym razie nie ma to jak wtedy kiedy ignorancja dorównuje bucowatości a ta beztalenciu jak obraz Brueghela ;-) rulez te gumisie chałturniki - normalnie rulez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś nie widzę tu na fotografii naszego lubelskiego skrzypka-wirtuoza. Zapewne w tym czasie reprezentował kulturę na lubelskim  deptaku... Wstyd, wielcy mali ludzie, wstyd! I to jest właśnie zaścianek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko po co znowu- aż do znudzenia- te niby-dekoracje Koziary? Boże że Koziary to od razu widać, nic nowatorskiego, ciągle te same wzory, formy i materiały!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówiłem już że Znudziara jest w Luiblinie jak galarteta do sety - obowiązkowy...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...