Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wam tylko o kase chodzi Dla mnie to smieszne ze msza bedzie a bazary zamkniete
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mądra decyzja. Aż dziwne, że kościół ją podjął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelie. Pan Jezus jest już bardzo, bardzo blisko. Czy zastanie wiarę kiedy przyjdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wam tylko o kase chodzi Dla mnie to smieszne ze msza bedzie a bazary zamkniete. AY WAY! TYPOWY BóL LEWAKA,ŻE jego kościół czyli bazar w niedzielę będzie zamknięty. Przecież możesz pójść na bazar i pomodlić się do straganu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mądrze. Popieram 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
modlić sie można w domu w piwinicy gdzie kolwiek,tylko kto na tace zbierze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do spowiedzi - to w tym celu została wymyślona zakrystia akustyczna w katedrze. Postawić konfesjonał w jednym kącie, a chory delikwent niech się spowiada w drugim kącie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOŚCIOŁY POWINNY POZOSTAĆ OTWARTE - „Według twojej wiary niech ci się stanie...”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Synu, w chorobie swej nie odwracaj się od Pana, lecz módl się do Niego, a On cię uleczy” (Syr 38, 9).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z rekolekcjami? U mnie w piątek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.Lisicki prawicowy komentator "to zdrada Chrystusa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pobożność rozumu nie zastąpi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć i już nigdy tego nie otwierać. Dość czarów i manipulowania ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Według twojej wiary niech ci się stanie...”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w 1652 r. do Warszawy zbliżała się epidemia, w Bramie Nowomiejskiej umieszczono czczony przez warszawiaków obraz Matki Bożej Łaskawej Patronki Warszawy, Strażniczki Polski i modlono się o cud odpędzenia zarazy... z jakim skutkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komunia na rękę, tzn.ksiadz przede mną dawał do buzi, skaził sobie całą rękę i mnie poda skażoną swoją ręką na moją rękę. Przecież on za jazda podana komunia nie dezynfekuje ręki. Do tego spowiedź zabezpieczona folią, przede mną chorzy się spowiadali, na folii zostawili wirusy i kolejny spowiadający trzymając twarz blisko tej folii ma wdychać te wirusy. Dobre. I to są księża którzy mają niby wyższe wykształcenie a zachowują się jak dzieci z przedszkola. ..... ***s://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,25774280,koronawirs-panika-w-czapurach.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyczuwam brak wiary.... niestety u siebie też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komunia na rękę, tzn.ksiadz przede mną dawał do buzi, skaził sobie całą rękę i mnie poda skażoną swoją ręką na moją rękę. Przecież on za jazda podana komunia nie dezynfekuje ręki. Do tego spowiedź zabezpieczona folią, przede mną chorzy się spowiadali, na folii zostawili wirusy i kolejny spowiadający trzymając twarz blisko tej folii ma wdychać te wirusy. Dobre. I to są księża którzy mają niby wyższe wykształcenie a zachowują się jak dzieci z przedszkola. ..... ***s://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,25774280,koronawirs-panika-w-czapurach.html
 Zluzuj majty koleś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje, że głównym problemem jest taca. Ktoś tam myśli o zdrowiu wiernych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks. Isakowicz-Zaleski: "...po co im taki kościół."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...