Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nareszcie coś na "poziomie krajowym" będzie w Lublinie. Podejrzewam że to dzięki Wójcikom z Ani Mru Mru. Wiadomo że w Lublinie i tak żyje najwięcej Wójcików bo 3212. a w okolicy 1827. źródło. http://www.moikrewni.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna kiełbasa wyborcza ekipy PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie się działo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto tam będzie występował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto tam będzie występował?
 Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Grupa MoCarta, Artur Andrus z zespołem, Formacja Chatelet oraz kabarety Ciach, Czesuaf, Chyba, K2, Ani Mru-Mru.   Czyli boki zrywać.  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zbadajcie ten filmik, mistrz świata :D https://www.youtube.com/watch?v=CaPO6SDhxUU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co prawda nie ma tutaj wzmianki o Smile,ale powinni być na LNK,bo zapowiadali się na TVP Rozrywka,ze będą tu. Wczoraj późnym wieczorem,a własciwie w noc byłam przy Zamku i wszyscy mieli próbę. Rozmawiałam także z osobami z informacji(słuzba informacyjna) i pewna osoba powiedziała,że krzesełka są dla"vipów z wejściówkami (są ogrodzone bramkami), cokolwiek to nie znaczy,bo przecież wejście jest darmowe. Co prawda powiedziano też,że mogą też dostawić jakieś siedzenia,ale czy dla wszystkich? Kto to wie? Pozdrawiam wszystkich wybierających się na Lubelską Noc Kabaretową,życząc wspaniałej zabawy. PS. @Guest,ani tu ani na innej stronie dotyczącej tego wydarzenia nic nie wnosisz,tylko dajesz durne komentarze.Raz,ze będzie się działo,a za chwilę że " kiełbasa wyborcza ekipy PSL". Najlepiej sieć cicho i nie wychylaj sie z durnotami. Nie masz zamaru tam być,czy nawet ogladać w TVP,to oszczędź krytyki...,bo tym pokazujesz swój poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...