Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska uczelnia ukarana za łamanie praw studentów

Utworzony przez czytelnik, 17 listopada 2009 r. o 11:23 Powrót do artykułu
Moja znajoma robiła tam podyplomowe. Na rozmowie kwalifikacyjnej wyśmiano ją i dyplom z tej "uczelni " odłożono na bok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja po tej uczelni jestem dyrektorem handlowym w dobrze prosperującym zachodnim konsorcjum znajomi po tej uczelni również nie narzekają na brak pracy po prostu Twoja koleżanka była nie kompetentna do tej pracy nie tylko wykształcenie czyni z człowieka dobrego pracownika ale i doświadczenie jakie posiada. Po UMCSsie również możesz mieć problemy z pracą. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak. Jesteś dyrektorem handlowym z zachodnim konsorcjum... chyba w biedronce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Tak, tak. Jesteś dyrektorem handlowym z zachodnim konsorcjum... chyba w biedronce
A Ty co zawistny polaczku? Boli ze gosc jest po prywatnych studiach dyrektorem handlowym w tej nawet Biedronce a Ty po studiach panstowwych wykladasz chemie w tej Biedronce? Troche mniej zawisci w zyciu i bedziesz zdrowszy to samo sie tyczy calego tego zawistnego spoleczenstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...