Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PLATFORMEN GUTEN MORGEN ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare komunistyczne pryki, wrzód na ciele społeczeństwa. Pasożyty z resortowymi emeryturami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu bezpłatna reklama kodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://superwizjer.t...pzu,196186.html   Drugie życie aferzystów z PZU   mało im jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=ksHn0pktJQM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wieżę że żyję wśród tak nie wykształconego społeczeństwa , Ludzie nie potraficie czytać ze zrozumieniem? Myślcie uczcie się historii nie podawanej przez psełdo historyków. Historia to fakty. Jeżeli jesteście zwolennikami Jarka to powiedzcie co on wam daje, chętnie też będę to zioło przyjmował :) ,  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wieżę że żyję wśród tak nie wykształconego społeczeństwa , Ludzie nie potraficie czytać ze zrozumieniem? Myślcie uczcie się historii nie podawanej przez psełdo historyków. Historia to fakty. Jeżeli jesteście zwolennikami Jarka to powiedzcie co on wam daje, chętnie też będę to zioło przyjmował :) ,  
  twoje wykształcenie można poznać po specyficznej ortografii prosto z kołchozu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ROBIŁ KOD GDY W latach 2009-2010, czyli w czasach rządów koalicji PO-PSL, tajne służby nielegalnie inwigilowały 52 dziennikarzy? PILNOWAŁ KORYTA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO DW POMPUJE antypolskie kodziarstwo? Przecież Polacy w wolnych wyborach dokonali SWOJEGO wyboru! Suweren podjął decyzję o tym, kto ma rządzić w Poslce! Po co to jątrzenie? To prezent dla Putina? Merkel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy lider kodziarstwa zapłacił już zaległe ALIMENTY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te same twarze, co na fotkach z pochodów pierwszomajowych. Nic już nie dziwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trybunał Konstytucyjny został powołany przez sowieckiego szpiega TW Wolskiego - Wojciecha JARUZELSKIEGO. Opadła kopara? Od kodu się tego nie dowiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS chce zmniejszyć esbekom strzelającym do stoczniowców i mordujący księży emerytury do najmniejszej. Kurczę, 26 lat po upadku PRL jednak można. BRAWO PIS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD nie protestuje przeciwko objęciu władzy przez PiS tylko przeciwko łamaniu prawa, chcecie, żeby następni, którzy przyjdą po PiS zachowywali się tak samo? PiS im przygotowuje wspaniałe państwo, w którym władza nie musi przestrzegać prawa - zwracam uwagę, że niePiSowców w Polsce żyje więcej, więc to jest prawdopodobne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manifest niepokornych 2016 ================================================== ================================================== Czas by TW bolków, KOD-y oraz tych, co „kręcą lody”, ---------- Za robienie hucpy – kopnąć mocno w zad, ----------- Po to, by w Rzeczpospolitej, ------------- Zapanował wreszcie ład. ------------ =============================================== Z końską twarzą skaczą małpy, ------ Alimentów unikają szuje, ------- Przyszedł krzykacz z taniej knajpy, ------- Baba z Krzywym Nosem – też błaznuje. --------- ============================================== Wrzeszczy na głos urzędnicza biurwa, ------ Odrywane od stołeczków POprzedników kwiczą ryje, ------ Bo się dostęp do koryta urwał, ------ W bezsilności kasta pasożytów wyje. ------- ============================================== Już się zbliża czas zapłaty ----- Za donosy na mój Kraj, ------ Dostaniecie srogie baty, ------ Którzy dotąd mieli raj. ----- ============================================== Wy opuście Nasze Ziemie - ród „folks…ojczów”, wraże plemię. ------ Do Brukseli jeżdżą judzić, ------ Dawniej w Moskwie był ich pan. ------ Gniew się w ludziach dzisiaj budzi; ----- Znowu wypełzł na ulice: neu-komuch, es Beck, cham; ----- Złego to oblicze – ja ich dobrze znam. ------ ====================================== Wbrew przeszKODom zawsze tutaj będziem TRWAĆ, ------ I nie zmoże nas to uay no – q… wasza POlityczna mać. ------- ============================================= ============================================= Wiktor Wqrfiony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD nie protestuje przeciwko objęciu władzy przez PiS tylko przeciwko łamaniu prawa, chcecie, żeby następni, którzy przyjdą po PiS zachowywali się tak samo? PiS im przygotowuje wspaniałe państwo, w którym władza nie musi przestrzegać prawa - zwracam uwagę, że niePiSowców w Polsce żyje więcej, więc to jest prawdopodobne
Panie Schetyna, liderze opozycji,   NIE jestem członkinią PiS   NIE chcę żyć w kraju w którym wy, po obaleniu rządu, będziecie rządzić nadal   NIE chcę żyć w kraju, w którym bohater afery cmentarnej staje się obrońcą demokracji   NIE chcę żyć w kraju, w którym nadal będą królowały korupcja, kłamstwo, manipulowanie opinią publiczną   NIE chcę żyć w kraju zdrady narodowej, jakiej pańska formacja PO się dopuszcza   NIE chcę żyć w kraju, w którym tzw. opozycja, czyli współczesna Targowica, wzywa zewnętrzne siły do ingerencji w sprawy mojego kraju   NIE chcę żyć w kraju, w którym  potop  nienawiści leje się na zwycięską partię w wyborach, czyli na naród   NIE chcę żyć w kraju, w którym prawdziwy  zamach stanu, dokonany w czerwcu 2015, aby zablokować reformy nowego rządu,  jest przemilczany   NIE chcę żyć w kraju, w którym sędzia, prezes Trybunału Konstytucyjnego, jawnie knuje z przegraną partią PO, jak doprowadzić do blokady działań nowego rządu w ustawie czerwcowej 2015   NIE chcę żyć w kraju, w którym sędzia!!!, jak prezes TK Rzepliński, jest na usługach  j e d n e j, przegranej w wyborach partii   NIE chcę żyć w kraju , w którym pod pozorem obrony demokracji, demokrację, wolę narodu, jawnie się gwałci   NIE chcę żyć w kraju , gdzie jedynym paliwem debaty publicznej jest szerzona przez PO et consortes nienawiść do PiS i Jarosława Kaczyńskiego   NIE chcę żyć w kraju, w którym byle szmondak, analfabeta nie znający ani historii Polski, ani historii Europy, jak pan Petru, mieni się obrońcą demokracji     NIE chcę żyć w kraju, w którym zdrajcy interesu narodowego mienią się obrońcami demokracji.     Przeżyłam wiele "przełomów". Pierwszym był Październik 1956, drugim Grudzień 1970, Sierpień 1980  i wielka zdrada Okrągłego Stołu.   Jestem człowiekiem "Solidarności" i pozostanę nim do końca moich dni.   NIE chcę dożyć powrotu  do władzy pospolitych krętaczy własnych interesów, zwykłych targowiczan   NIE chcę tej chwili dożyć, bo to będzie KONIEC POLSKI.   NIE chcę dożyć  roku  (mam 76 lat), w którym pańska partia PO, partia   zdrady   narodowej,   zwycięży     Tak mi dopomóż Bóg dr Elżbieta Morawiec, wiele lat w "Arcanach"   Jako bezpartyjny od 58 lat podpisuję się pod tym listem otwartym wszystkimi kończynami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław Kaczyński - mąż, ojciec, posiadacz konta w banku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy lider kodziarstwa "miłujący prawo i demokrację" zapłacił już zaległe ALIMENTY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby dziś odbyłyby się wybory parlamentarne to znowy wygrałby PiS. Tylko czy platformersi, na dziś zdominowani przez nowoczesną uznaliby ten wybór społeczeństwa? Oczywiście że nie, nadal będą znieważać Polskę i rząd w Brukseli, szKODzić Polsce na arenie międzynarodowej, bo oderwanie od koryta boooooooooli, ach booooli.   Dlatego im bardziej drą swe pyski na manifestacji szKODników, tym bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu że nastąpiła DOBRA ZMIANA. Dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...