Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski Zespół Parlamentarny. Senator z Lublina zaprasza do współpracy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 listopada 2019 r. o 15:59 Powrót do artykułu
Taki międzypartyjny zesPÓł już ponoć funkcjonuje (na razie nieformalnie), a jego robocza nazwa to Komitet d/s POmocy Lubelskim Deweloperom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł super, ale nasza rzeczywistość to miernoty dla których parlament to pierwsza praca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zaprosi Janka Burego z Peezelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahaha pajacowanie i pic na wodę Konkretnie rzecz ujmując Wielka ściema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykłe ględzenie, te zespoły poselskie województwa lubelskiego to zwykły bełkot "lubelscyzna, lubelscyzna" i tak na okrągło, ile można tego słuchać, nie ma czegoś takiego w żadnej ustawie, posłowie z obecnego woj. lubelskiego są słabi bez względu na partię, zlikwidować woj. lubelskie, bo szkodzi mieszkańcom, przyłączyć np. do Rzeszowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł. Powodzenia Panie Senatorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zejdź pan na ziemie. Oni są tam dla kasy, a nie po to aby coś zdziałać dla regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkrety konkrety panie zwycięco walki z przeciwnikiem który wygrać nie chciał , więc póki co to senator tylko z nazwy ( wykształcenie słabe a pochodzenie chłopo - jak by maks - robotnicze ) a nie że zespół wzespół a jak by co to nie ja to oni a ja pierwszy odchodzę no bo to nie taki zespół jaki miał być i do którego się zapisywałem jak było w Nowoczesnej ( płacić za wspólne błędy nie zamierzam a sukcesy są tylko moje )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No śmiech na sali hehehe Ten pomysł to zdaje się dziewiczy politycznie nie jest ... Będąc senatorem nie dał bym się wypuścić jako sprawozdawca a miało być tak niezależnie ... śmiech , śmiech i żart widzę z wyborców na początek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzieliście wywiad grodzkiego dla superekskprexx'u? przypadkiem miał już podpięty mikrofon gdy goście-dziennikarze do niego przyszli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech idzie do Grodzkiego i Grodzkiej ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać, konstytuuje się faktyczny parlamentarny "Klub Żuka". Pojawił się nawet lider. Ośmielam się zauważyć, że świetnym miejscem spotkań takiej "loży lubelskiej" byłby jakiś gmach TBV - w przyszłości zlokalizowany na Górkach Czechowskich (oficjalny powód: bliskość obwodnicy). Bardzo liczę na liczne uczestnictwo w tej "loży lubelskiej" posłów, wybranych z listy PiS - by oficjalnie stało się jasne, kto z nich został przewerbowany do "grupy Żuka" lub przez nią wysłany (do pełnienia roli "kreta" w PiS lub w partiach z nim współpracujących). Również wyborcy PiS mają prawo poznać "Judaszów" w gronie swych wybrańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W KAMPANII OBIECAŁ ZREZYGNOWAĆ Z DIETY SENATORA- NA CO PRZEKAZAŁ  PIENIĄDZE??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do miki: gdzie można to obejrzeć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***se.pl/wiadomosci/polityka/grodzi-zdradza-jak-tanio-miec-extra-wypasiona-fure-ma-swoj-sposob-aa-TERs-rjdw-ts1s.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł bardzo dobry, mam nadzieję, że w końcu lubelscy posłowie zaczną mówić jednym głosem w sprawach związanych z Lublinem i coś wywalczą konkretnego dla naszego, wiecznie pomijanego przez władze centralne, pięknego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł bardzo dobry, mam nadzieję, że w końcu lubelscy posłowie zaczną mówić jednym głosem w sprawach związanych z Lublinem i coś wywalczą konkretnego dla naszego, wiecznie pomijanego przez władze centralne, pięknego miasta.
By oligarchowie rośli w siłę, a przewodnia rola ponadpartyjnych mafijnych sitw pozostała nienaruszona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech idzie do Grodzkiego i Grodzkiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZALEPIĆ BANERAMI MIASTO - I WYGRAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy jesteście poprani PIS owcy. Każda inicjatywa, nie ważne czyja, oby tylko Jarkowa jest dla was do wyhejtowania. Puknąć się w te puste czaszki i dalej bide klepać z podwyżkami w tle ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...