Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dni kultury studenckiej... no to sie uśmiałem. Przecież to z kultura nie ma nic wspólnego. Chlanie do upadłego, darcie ryja po nocach, lanie po bramach.. Współczuje mieszkańcom Lublina którzy nie pośpią i bedą musieli sprzątać po tej kulturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z roku na rok jest coraz gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już po przejściu korowodu od procenta  przez stokrotkę i trzy żabki  kilkadziesiąt już nieźle zrobionych " studentów i studentek " , koniecznie  z atrybutem w postaci butelki albo puszki z piwem i koniecznie pisk i wrzask do kompletu.Nie niepokojeni przez nikogo ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasrali już miasto, czy jutro dalej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dni kultury studenckiej... no to sie uśmiałem. Przecież to z kultura nie ma nic wspólnego. Chlanie do upadłego, darcie ryja po nocach, lanie po bramach.. Współczuje mieszkańcom Lublina którzy nie pośpią i bedą musieli sprzątać po tej kulturze.
 No normalnie odkrycie roku. Wcale tak nie jest od zawsze.. Tylko obserwatorzy się zestarzeli i zazdroszczą :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jutro dalej .... ps...podaj adres to ci nasram przed wejśiciem do mieszkania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz na rok dzieje się coś w tym smutnym mieście i w komentarzach od razu oburzony kwik. Nie to żebym się nie spodziewał xD Jak to śpiewał Kazik: Najbardziej mnie teraz w**rwia u młodzieży, to, że już więcej do niej nie należę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darcie ryjów bez względu na godzinę, bójki, rzyganie, porozbijane butelki, syf jak po apokalipsie, prezerwatywy na trawnikach, co to ma wspólnego z jakąkolwiek kulturą? Na to są pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze młodzi są niech się bawią. Jakby nie Ci studenci to połowa z was by za chlebem musiała wyjeżdżać z LBN do WWA i nic by się w tym mieście nie działo NIC....Owszem pewnie i nie raz przesadzają z zabawą ale od tego jak coś jest Policja. A nie ciągle narzekacie na studentów marudzicie jak wam źle itd. żal wam tyłek ściska bo sami nie potraficie się już bawić i zazdrościcie ?? Albo macie gromadkę dzieci i jedyną waszą atrakcją jest zabawa w biedronce miedzy półkami lub taniec z pralką w łazience a w najlepszym wypadku plac zabaw pod blokiem i impreza w piaskownicy....Wieczni nieudacznicy i marudy...na wymioty mi się od was zbiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anomalia studenckie, z kulturą nie mają nic wspólnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prościej nazwać to "Trzy weekendy z koncertami pod chmurką " a nie górnolotnie " Dni Kultury Studenckiej " .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jest w tym mieście sporo nieudaczników, ktoórm przeszkadzają wszelkie formy aktywności sportowej czy rozrywkowej w mieście...ja studia skończyłem już pare ładnych lat temu, ale staram się co roku załapać na jakiś ciekawszy koncert, zwłaszcza organizowany na terenie browaru perła - to naprawdę świetne klimatyczne miejsce na takie imprezy, myślę że wielu mieszkańcow Lublina, nawet nie zdaje sobie sprawy jak fajny jest ten teren, super że w ostatnich latach jest coraz szerzej wykorzystywany publicznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by jednak zmienić nazwę tych imprez z dni kultury studenckiej na bardziej adekwatną. Jakieś propozycje? Np "majowy koszmar"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...