Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie filmy promują polską armię (wideo)

Utworzony przez Jazz, 4 sierpnia 2008 r. o 14:58 Powrót do artykułu
Gratulacje dla Pana Norberta Rudasia. Świetna robota. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż sie chce iść do wojska prestiż, kasa panienki przygoda !!! juz pędze !!! A tak naprawde to jestem "szczesliwcem" ktory pojutrze musi sie wstawic do wcielenia oczywiscie mialem gowno do gadania czy mi sie podoba czy nie, czy moze bardziej od tego zeby ktos kreowal moja przyszlosc biegajac po lesie i przezywajac te wspaniale przygody wolalbym np. pojsc w tym czasie na upragnione studia i pogłebiać moje zainteresowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstępujcie do wojska, wstępujcie. Trzeba więcej mięsa na misje wojenne. Polska wysyła coraz więcej żołnierzy na wojenki w różnych zadupiach naszej planety. Poborowych się nie wysyła, bo byłby straszny wrzask jakby zaczęli wracać w worach. Ale "zawodowcy" to co innego, oni przecież jadą na ochotnika, za forsę...Nawet za komuny polskie rządy nie rwały się tak jak obecne z posyłaniem żołnierzy na zadymy organizowane przez sojuszników z ZSRR... Wojsko Polskie czy Armia sp. z o.o.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...