Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Kiedy kolejne odcinki dróg ekspresowych? Domykają S17, zaczynają S19

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 sierpnia 2019 r. o 10:41 Powrót do artykułu
"Wykonawca ma zakończyć prace do 28 sierpnia. To, kiedy drogowcy puszczą tędy ruch, zależy od wolnego terminu w kalendarzu ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka." - co tam udogodnienie, KAMPANIA TRWA!!!! - co za chora akcja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy odcinek od węzła Rudnik do Lubartowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo pis, wreszcie ktoś dba o Polskę wschodnią, jesteśmy wdzięczni i odplacimy w wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na "na oficjalnym rozpoczęciu budowy Via Carpatia, czyli S19", przecież jej fragmentem jeździmy już kilka lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MA....PA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSZĘ O TO MAPA CAŁEJ POLSKI ssc.siskom.waw.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz, zaraz, obwodnica Ryk miała być oddana do końca wakacji, wspominaliście, że może i wcześniej. A most na Wieprzu to porażka. Po kiego diabła są tam zielone słupki? Ja chcę widzieć wodę!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcom przecinanie wstęgi do niczego nie jest potrzebne, Pan minister może ja przeciąć już awansem, przecież przecinał już 2 razy, zapomniałem do trzech razy sztuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale chyba to było zaplanowane i zaprojektowane jeszcze za wcześniejszych rządów. PiS nie podjął się żadnych nowych inwestycji drogowych, tylko spija smietankę po poprzednikach, podpisując się pod nie swoimi sukcesami!!!!...ale jakże to typowe dla tej formacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy tak serio czy to żart ?? cyt. ,,Wykonawca ma zakończyć prace do 28 sierpnia. To, kiedy drogowcy puszczą tędy ruch, zależy od wolnego terminu w kalendarzu ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka.'' a jak podczas kampani przedwyborczej nie znajdzie czasu ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy tak serio czy to żart ?? cyt. ,,Wykonawca ma zakończyć prace do 28 sierpnia. To, kiedy drogowcy puszczą tędy ruch, zależy od wolnego terminu w kalendarzu ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka.'' a jak podczas kampani przedwyborczej nie znajdzie czasu ??
 Na chwalenie się cudzym dziełem zawsze czas znajdują :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wykonawca ma zakończyć prace do 28 sierpnia. To, kiedy drogowcy puszczą tędy ruch, zależy od wolnego terminu w kalendarzu ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka." - co tam udogodnienie, KAMPANIA TRWA!!!! - co za chora akcja....
 to przecież interpretacja "autora" artykułu -  w tekście nie ma mowy kto wypowioedział te słowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo pis, wreszcie ktoś dba o Polskę wschodnią, jesteśmy wdzięczni i odplacimy w wyborach
 Konkretnie w jakim sensie dba? Jakby dbał to nowe drogi (nie te zaczęte przez poprzednią władzę) były by już w zaawansowanym stanie a zamiast przygotowywania nowych inwestycji i podpisania umów poprzesuwano terminy na lata do przodu. Nie wiem jak można być takim ślepym żeby nie widzieć, że PiS nic dla Polski wschodniej nie robi bo dostaje tu poparcie za same kłamstwa, które opowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki PiS?!!! To projekt podpisany za poprzedniej ekipy. Finansowanie też jest ze środków unii wynegocjowanych przez poprzedni rząd . Ogarnij się człowieku i nie kłam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, będzie otwarcie z pompa przez panów Tułajewa i Sasina, kampania w pełni! Paradoks Ci co nic nie mieli z budowa drogi, będą ja otwierali ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kto odebrał odcinek Kurów Zachód - Skrudki powinien siedzieć w jednej celi z tym co go oddał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Mirosławie Czech, kiedy zapłacicie właścicielom za wywłaszczone grunty.???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale postpeowskie lemingi mają problem. Może niech przyjedzie na otwarcie Grabarczyk i Nowak z nowym zegarkiem z Ukrainy ???? A red Puzio nieżle podgrzewa temat. Chyba taki nawyk jeszcze ze Sztandaru Ludu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połączyć Moszczanke z Kockiem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spieracie się o kampanię wyborczą? Obietnice? Kto obiecuje a kto robi? Przypomnijcie sobie rok 2008, kiedy to ówczesny premier Donald przedstawił program budowy dróg na EURO 2012. Mieliśmy wtedy jeździć S17 od Hrebennego do Warszawy, S7, S19 A2 itd. Można wymienić wszystkie główne drogi w Polsce. Mamy rok 2019 i co? Jakimi drogami jeździmy i od kiedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...