Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Lepiej zarabiamy, ale mieszkańców nie przybywa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lutego 2017 r. o 21:37 Powrót do artykułu
podniesli pensje minimalna z 1,7 do 2,0 tys brutto to faktycznie pensje poszly do gory, co nie zmienia faktu ze sa to niewolnicze pensje .jak mozna zyc za 2 tys pensji? kaczynski inaczej obiecywal ale oszukal narod polski. zdrajca i tyran. oszukal polakow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zarabia ten zarabia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
socjalizm, czyli równa dystrybucja biedy, już był. w kapitaliźmie nie mogą wszyscy mieć dobrze. gdyby jeszcze to był normalny rynkowy kapitalizm... w praktyce to roz***o i rozkradziono nam te gałęzie gospodarki które mogły być naprawdę konkurencyjne i zostały ogryzki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiory już wydały swój rytualny ryk jeleni na rykowisku? Niech ktoś wytłumaczy piskomuchom, że to oni mają tworzyć miejsca pracy dla siebie i innych a nie rząd ani samorząd. Ale czy jest to w stanie zrozumieć ktoś kto całe życie się przebąkał po etatach w budżetówce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Galerie i banki zostaną.Ogryzków też nie ma.Zakłady i fabryki zlikwidowane! Bida ,czym chcą młodych zatrzymać?Galeriami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, gdyby tak mogli pracować w Lublinie w cukrowni albo w browarze albo spawać coś na hali w FSC to pewnie by nie uciekali... Do Londynu, Paryża, Brukseli, Amsterdamu, Berlina... Tylko zostali by w Lublinie i wrzucali buraki do krajalnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKI FAKT? Co mi wciskasz kit! Poznań,Wrocław ,Warszawa to są miasta do których młodzi jadą pracować .A Lublin ciemnogród ,kto może ucieka jak najdalej z tego miasta.Zagranica to wyższa szkola jazdy.Mój syn pracował w Londynie,wrócił po 2l.Teraz też pracuje zagranicą ,zbudował dom w 3 l w Polsce z zdala od Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta "połowa stawki" to 337 miejsce w wydatkach na mieszkańca i to z koncertami za 730 tysięcy zlotych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej zarabiamy? Ostatnio zadzwoniła do mnie pani która oferowała pracę (już nie aktualną dla mnie bo znalazłem inną) jako 'specjalista' do spraw marketingu i sprzedaży. Pensja 1000 brutto. No po prostu raj na ziemi! Faktycznie lepiej zarabiamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ciemniaki oj cemniaki. Wystarczy zapisać się do jedynej słusznej Partyji i praca jest. I nie za 2 000 brutto. I robić wiele nie trzeba i znać się na tym co robi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat wzrost zatrudnienia w administracji to negatywne zjawisko. Widocznie sporo ludzi zapisało się do PiS i znalazło posadki, gdzie się człowiek nie orobi a zarobi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej to zarabia wasz niby to niewinny prezydencik razem ze swoją sitwą z po.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto lepiej zarabia? chyba żuk i kolesie bo normalny pracownik tylko zapi..... dala żeby przeżyć od miesiąca do miesiąca , pracodawcy zamiast podnieść to dalej oszukują bo np nadgodziny wpisują w premie i po co podnosić zarobki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej zarabia dobra zmiana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tak pensje idą w góre bardzo ale to bardzo powooliii, chyba wolniej się nie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko gdzie te pensje idą w górę bo u mnie w pracy od ładnych paru lat nie było podwyżki nawet 1 grosika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zarabiam super. Wystarczyło zapisać się do jednej partyjki i zostałem bogatym misiem :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...