Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no Gwiazda :DDD czad!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ba pewno kupił? Blachy wskazują na lkeasing.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto z nimi jeździ ? Strona internetowa to jakieś żarty nawet nie ma rozkładu gdzie jeżdżą !!! Przewoźnik bardzo niepewny , jako mieszkaniec Lublina widziałem tą linie tylko raz !!! Niestety Lublin nie ma szczęścia i dalej jeżdżą busy BP Tour i Ekspressbus bez internetu w ciasnocie i dobrze jak jest 5 min przerwy na 6 godzin jazdy .Nikogo już nie dziwi że nawet w krajach trzeciego świata że ludzie podróżują autobusami w Lublinie są tylko busy a o Lubelskich Liniach Autobusowych co chwile krążą wieści o widmie bankructwa . Brak dobrej reklamy , rozkładu , strony internetowej nie zachęcają do podroży z nimi , strona kulawa od dawien dawna i pewnie woza powietrze bo mało kto wie o nich a pozostali boja się jechać z tak niepewną firma.Zakup autobusu na pokaz nic nie załatwi , jak było tak jest czyli bardzo źle i co najważniejsze brak logicznego podejścia do klienta i zarządzania firmą która ledwo dyszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cosik tu nie tak , kler z kropidłem , paniusie , wstęgi , TV , radio i piękne przemówienia pachnie to prawdziwą KOMUNĄ !!! Czasy mamy już inne w innych miastach np w Krakowie nawet na krótsze trasy są wygodne duże komfortowe autobusy i nikt z tego nie robi szopki podczas gdy firma z Lublina Lubelskie Linie Autobusowe z trudnościami finansowym  wydaje niepotrzebnie pieniądze na takie bankiety a tymczasem jak strony internetowej dla ludu nie było tak nie ma a właściwie jest tylko dla kogo jak nic tam dla klienta nie ma :) Zajmiecie się promocja firmy zróbcie atrakcyjne ceny biletów , wprowadźcie ciekawe kierunki np Kraków i firma zacznie prosperować ale po roku od poprzedniego artykułu  jak widać żadnych zmian , znaczy się ktoś tą firmą niezbyt dobrze zarządza ,rok temu też było podobnie  kler , kropidło , TV , radio i strona wisiała beznadziejna jak i dzisiaj , zero spojrzenia w przyszłość i godnego podejścia do klienta , szkoda tylko że jak dalej będzie takie zarządzanie i brak zrozumienia i otwartości do klienta to firma ta pójdzie z torbami.A później dziwią się że ludzie jeżdżą Polskim Busem który polskim nie jest , tyle że tam jest nie tylko niska cena , komfort ale dobre podejście do klienta. Towarzysze , obywatele zróbcie w końcu coś dla ludu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pomogą im nawet i nowe autobusy jak kierowcy nie zmienią nastawienia do klienta. Podróżowałem w piątek, większego gbura dawno nie widziałem.Klienci się odwrócą jak bedą dalej tak traktowani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znów Czarny za kaśe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodze w google szukam różne hasła dowrzec lublin, trasa lublin zakopane, cokolwiek żeby dowiedzieć się o istnieniu jakiejś komunikacji tej Firmy czy Panstwowego molochu, nawet nie wiem co to. Brak strony, brak pozycjonowania, po 3 min zrezygnowalem z poszukiwania rozkladu i cennika. Teraz sie dowiedzialem że z tego dworca do Zakopca mozna pojechac. Za to wyskauje BP toour, Express bus, Nie wspomne o nowoczesnych przewoznikachi ich stronach Polski Bus, Lux itp. Wymienic ludzi tam pracujacych w biurach bo to tylko kula u nogi.... Czasy sie zmienaija zwolnic 2-3 miejsca mlodym którzy coś mogą zrobić, albo zlecic prace za dziesiatki tys zł. firmom zewnetrznym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻE JESZCZE NIE SIEDZĄ W WIEZIENIACH. O CO TU CHODZI? :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodze w google szukam różne hasła dowrzec lublin, trasa lublin zakopane, cokolwiek żeby dowiedzieć się o istnieniu jakiejś komunikacji tej Firmy czy Panstwowego molochu, nawet nie wiem co to. Brak strony, brak pozycjonowania, po 3 min zrezygnowalem z poszukiwania rozkladu i cennika. Teraz sie dowiedzialem że z tego dworca do Zakopca mozna pojechac. Za to wyskauje BP toour, Express bus, Nie wspomne o nowoczesnych przewoznikachi ich stronach Polski Bus, Lux itp. Wymienic ludzi tam pracujacych w biurach bo to tylko kula u nogi.... Czasy sie zmienaija zwolnic 2-3 miejsca mlodym którzy coś mogą zrobić, albo zlecic prace za dziesiatki tys zł. firmom zewnetrznym...
Może rodzinę zatrudniają i takie efekty :) Już kiedyś jak pamiętam były narzekania na stronę internetową , brak rozkładu , cennika to wystarczy by zniechęcić potencjalnego pasażera. Ludzie żyjemy XXI wieku i w takich biednych krajach jak Tajlandia czy Wietnam można odbyć trasę luksusowym autobusem gdzie dostajemy butelkę wodę i pudełeczko z poczęstunkiem. Jak widać można ale nie u nas , na trasę do Zakopca to możemy dojechać co najwyżej ciasnym busem w prezencie ponad dwie godziny opóźnienia  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tego, jeśli te autobusy nie zabiorą na swój pokład inwalidy na wózku... W jakich my czasach żyjemy ? Czyli: za miasto z osobą na wózku nadal muszę jeździć swoim autem :-( Nawet kolej zrobila postępy w ostatnich latach , bo ma tabor dopasowany dla inwalidów. LLA -jesteście 100 lat za murzynami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego, co slyszałem, to Polski Bus  ma miejsce dla inwalidy na wózku w swoich autobusach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wracałam 5 LIPCA 2016R Z zAKOPCA AUTOBUS BYŁ EXSTRA I PAN KIEROWCA BARO MIŁY .FAJNIE SIE Z NIM JECHAŁO NAPRAWDĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO WŁASNIE A CZEMU NIE JEZDZICIE DO KRAKOWA///? MOZE WARTO POMYSLEC O TAKIEJ TRASIE. BARDZO BY MI TO PASOWAŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżą do Krakowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na trasach dalekobieżnych w przedsprzedaży można wykupić bilet, ale miejscówki (nr miejsca) nie ma. Na zasadzie, kto pierwszy... czyli mozna trafić na miejsce lepsze lub gorsze. W tej kwestii parę lat wstecz. Na moje pytanie tel. (odpowiedzi na e-mail nie doczekałem się) dlaczego taka praktyka - Pani oznajmiła, że jeśli wejdę pierwszy to zajmę wg mnie lepsze (...). Bez komentarza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...