Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie Linie Autobusowe zamiast PKS Lublin

Utworzony przez arek, 31 stycznia 2013 r. o 13:53 Powrót do artykułu
będą nowe rady nadzorcze dla prominentow PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla swoich co za mało zarabiaja w urzędzie .Firma musi wytrzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś może opublikować składy rad nadzorczych a spólkach PKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co da zmiana nazwy ? bo nie rozumię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urząd wpompował 20 mln z dług zmniejszył się z 28 mln do 14 mln. Dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowa nazwa, a wciąż ci sami ludzie, te same układy, ta sama niekompetencja i wciąż KURRWA TEN SOBCZAK. Czy to jest właściwa droga do naprawy PKS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, dwie spółeczki zamiast jednej (stara pewnie jest do zbankrutowania). Więcej znajomych króliczka znajdzie pracę w zarządach, radach nadzorczych czy nawet w zwykłym sekretariacie (w obecnych czasach i to dobre).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klasyczne przestawianie łóżek ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co parę lat temu pks włodawę włączyli do pks wschód?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--------------------------------BARDZO "MOCNA" AFERA WOJEWÓDZKA-------------------------------------------- Czyli nie tylko w lubelskim Ratuszu, Prezydent Zuk może powoływać sobie "kontrowersyjne Spółki" ale jak widać i we władzach województwa lubelskiego panuje " bezkrólewie" i polowania na "KASE" !!!. Prokuratura lubelska z urzędu powinna przeprowadzić kontrole PKS WSCHÓD i tej firmy BANKRUCTWO gdyż tylko ZMIANA NAZWY TEJ SAMEJ FIRMY -PKS na LLA- angażuje MILIONY !!! . Czyżby w Lublinie nie było Prokuratury , "NIK" lub "CBA" ? . Władze wojewódzkie wychodzą z założe nia , że jeżeli Prezydentowi Lublina Zukowi wolno powoływać kontrowersyjne "Spółki" i bazować na MIL IONACH z DOTACJI "UE" to DLACZEGO NIE MOŻNA KOMBINOWAĆ W URZĘDZIE WOJEWÓDZKIM? Obok takiego bezczelnego PRZEKRĘTU, LUBLINIANIE NIE MOGĄ PRZEJŚĆ SPOKOJNIE !. Sorry !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszy to był PKS ,to była firma dla wszystkich a te spólki to tylko bankructwo i nic lepszego.Prezes ze swoimi na chapie ile chce a reszta to robole,a kierowcy muszą jeżdzić tymi gratami.Tam trzeba tabor wymienić a nie spólki tworzyć.Zmiana nazwy to tylko wywalenie pieniędzy.Pozdrawiam stary PKS z którego kiedyś korzystałam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej sprywatyzować (sprzedać) odsunąć "problem" i brać kasę za nic nie robienie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z PKSem Puławy - kiedyś najmocniejszy a dziś goni w pięteką, co z Białą Podlaską też gigant a dziś wielki nieobecny? Panie Sobczak, a czy jeśli się wpompowało w firmę 20 państwowych czyli naszych milonów, to czy nie powinno się dalej wymagać wypełniania misji? Pan może sobie jeździc po Lublinie czym Pan chce, czy to jest trajtek czy służbowa Skoda Superb, a co ma powiedzieć baba - pardon kobieta spod Biłgoraja, jak ma dojechać skoro kursy zlikwidowane bo przecież PKS nie jest od misji tylko misjionarze...A czy ja jako przedsiębiorca mogę dostać od Pana chociaż pół milona lekką rączką na spłatę swoich długów, które powstały bo chciałem wpełniać misje i wywiązałem się z tego tworząc nowe stanowiska pracy, tylko że nie mam już z czego spłacać zobowiazań?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z PKSami? Najważniejsze że marsałek dokłada 70 mln rocznie do pucionguf regionalnych, z których korzysta mniej niż 1% mieszkańców woj. lubelskiego ( 10 tys. osób dziennie). Dopóki władza nie pozbędzie się kompleksu kolejki piko dopóty nie będzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy przekręt z PO i PSL w tle z reprezentantem Sobczakiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysyłają na dalekie trasy autobusy klamoty - brudne, śmierdzące, z twardymi poplamionymi i porwanymi siedzeniami.... zimą niedogrzane /zimne/ a latem w upały z zepsutą klimatyzacją. Jazda tymi autobusami to droga przez mękę. Ale kto się przejmuje ludźmi ważna kasa. Zastanawiam się czy ktoś sprawdza te klamoty ze szrotu i dopuszcza do przejazdu na dalekich trasach /300 - 400 km/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten przewoźnik to jest jakiś śmiech na sali!!!  Połowa lutego, kurs nocny do Wisły (wsiadałem w Rzeszowie ok. 2:00 w nocy) a w autobusie nie było ogrzewania! Wszyscy siedzieli poowijani w co tylko mieli.   Do tego chamska obsługa... Miałem wartościowe rzeczy w bagażu podręcznym (mała torba), których nie mogłem wnieść do środka gdyż jak kierowca argumentował - ma komplet pasażerów. Wchodząc do autobusu jednak okazało się, że niektóre (podwójne) siedzenia były zajęte przez torby innych pasażerów!!! Chamstwo i komuna!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
często korzystam z tej linii...i to masakra!trasa zakopane- lublin, autobusy stare, śmierdzące, zimą ogrzewania nie było....jak w komunie ludzie siedzieli w czapkach i kurtkach...a cena wysoka, plus 6 zł za bagaż...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra wogule te / pks wschod / ktury powinien odjezdzac z dworca pks biala podlaska mikrobusami mercedes spriter ktore mialy stacionowac w bialej podlasc calkowice zniknely z bialej podlaski calkowicie miasta biala podlska , ten przewoznik / pks wschod / oleli pasarzerow wszystkich ktorych mieli wozic z bialej podlaski do warszawy wsch pkp . nie wykonuja rzadnych kursow autobusowych wogule , z bialej podlaski do warszawy pozostawili klijetow bez komunikacji autobusowej calkowicie samy sobie wlasnie .. powinni miec odebrane wszystkie licecie na wozenie pasarzerow i odebrane zezwolenia waszystkie na obsluge tras autobusowych i wozenia pasarzerow po polsce / pks wschod / i / lubelskich linij autobusowym / odebrac zezwolenia wszystkie pozwolenia na wozenia pasarzerow wszystkich w lublinie i na lubelszczyznie i podlasiu calym odebrane zezwolenai z licecie calkowicie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...