Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie morsy oficjalnie rozpoczęły sezon (zdjęcia)

Utworzony przez Przemek, 9 grudnia 2012 r. o 22:15 Powrót do artykułu
Ale po co takie zdjęcia jak 13/21 wrzucać do galerii to ja nie wiem, lepiej mniej a dobre, a nie każdą gnidę. straszny gniot. trzeba dbać o jakoś!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ludzi w Polsce B nie stać na normalne wczasy nad morzem? To jest nie do wiary!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-----------MORSY Z BRUDNEGO ZALEWU DO ... DERMATOLOGA ! ---------------- LUDZIE MORSY ! dlaczego weszliście do Zalewu Zemborzyckiego w którym jest "syf , kiła i mogiła" ?. Zalew Zemborzycki nie został oczyszczony i jest w nim istne SZAMBO !. W razie wizyty u Dermatologa rachunki kierować do Ratusza lubelskiego, bo to Ratusz jest odpowiedzialny za NIE oczyszczenie Zalewu!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś kilka lat się kąpie i żadnych problemów nie miałem ze skórą i nie słyszałem bynajmniej żeby ktoś z nas miał. A jeśli chodzi o to ''mlodywyksztalcony" czy nie stać Polskę B na normalne wczasy to nie wiem czy chciałoby Ci się co tydzień jeździć na wczasy na jeden dzień nawet nad morze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu 13 wśród morsów znalazł sie też kaszalot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy minusowej temperaturze wszystkie bakterie wymieraja! Kapiel w takich warunkach to przelamanie pewnych barier i niesamowity hart ! Ludzie, ktorzy umieszczaja komentarze w stylu "po co ? dlaczego ?" to zwykli TCHORZE ! Pozdrawiam wszystkich morsow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak paszczury ze zdjęcia 13 wymiatają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...