Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zlikwidować Administracje Osiedli.....koszty na pewno spadną !!!! I tak pracownicy Administracji np. Łęgi - zaopatrzeni w tzw. chwytaki dla osób niepełnosprawnych....skutecznie wybierają "co lepsze"......Tylko pozazdrościć inicjatywy Administracji...... PS. Już otworzyli Aldik - Stokrotka.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podesłać tabelę burmistrzowi wsi Świdnik. Może da mu to do myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dlatego Jakson nie ma mojego głosu. W tym roku Głosuję na ŚWS choć ta inwestycja z uzdatnianiem wody do mnie nie przemawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co wsioki ze Świdnika? Dalej bedzieta na tego Jaksona głosować bo ksiundz tak kazali? Głupie ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że problemem drogiej wody i ścieków w Opolu Lub. nie są koszty energii elektrycznej, bo te zapewne w ten sam sposób pozyskują inne, tańsze zdecydowanie gminy. Problem tkwi w wysokich kosztach obsługi czy też kosztach stałych niewspółmiernie wysokich do wolumenu sprzedaży. Pan Burmistrz bardzo upraszcza przyczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczycie, co się będzie działo z cenkami, kiedy Zunio wreszcie zrealizuje swój chytry plan prywatyzacji MPWiK oraz LPEC. Znowu Kozi Gród PObije wszelkie rekordy, tak jak to się stało z POziomem zakorkowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Świdniku przypadkiem nie rządzi PiS? To jest ta dobra zmiana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy Hrubieszów doczeka się gospodarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to se mondrołki zobaczta ile w mieście Siedliszcze kosztuje metr wody , metr działki, podatek za działkę, czy inne opłaty , trzeba normalnego człowiek do władzy, a nie szarlatana co goli ludzi jak barany, baca w tym roku sie śmiał i mówił że barany sie strzyże a nie goli ( a do wsi Świdnik czy mietropolyi Lublin pół godzinki passerati sie jedzie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połowa komentujących nie wie, że ranking nie mówi o jakości usług, np. w jednym mieście śmieci wywozi sie 3 razy w tygodniu , w innym raz. Po drugie burmistrz czesto nie ma wpływu na to gdzie można usytuować wysypisko lub oczyszczalnie. Same odległości generuja różne koszty. Ja mieszkam w Świdniku i nie ma tam miejsca na te obiekty. Świdnik korzysta z wysypiska w Rokitnie i oczyszczalni w Hajdowie. Niech opozycja Jaksona wybuduje te obiekty pod swoimi domami i ceny spadną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam gdzie bieda tam drogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...