Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie po burzy: Uszkodzone dachy, w Lublinie gałąź spadła na autobus [zdjęcia, wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 sierpnia 2018 r. o 18:00 Powrót do artykułu
Zobaczcie jak to drzewo jest zabudowane. Wokół kostka i asfalt. Kładąc chodnik pocięto korzenie. Drzewo choruje i jest dużo słabsze. Potem byle wichura i konary się łamią. Prokurator winien zająć się firmami, które kładły asfalt i chodniki. W więzieniu winni siedzieć projektanci i włodarze miasta z ostatnich 20 lat. Takich przypadków jest pełno. Remontując ulicę Narutowicza obniżono jezdnię o kilkanaście centymetrów. Drzewom cięto korzenie jak leci. Jeszcze widać kikuty w powietrzu. Będą się łamać co roku. Coraz więcej. Wreszcie zaczną ginąć ludzie. Jak przywali dziecko jakiegoś urzędasa lub sędziego i ono zginie to może wtedy coś się ruszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To drzewko już dawno powinno być wycięte !! Ale ekolodzy i konserwator zabytków na to nie pozwoli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im mniej drzew tym silniejsze zjawiska pogodowe. Deszcze będą ulewami, wiatry huraganami, upały nie do zniesienia. Wycinajmy dalej drzewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Im mniej drzew tym silniejsze zjawiska pogodowe. Deszcze będą ulewami, wiatry huraganami, upały nie do zniesienia. Wycinajmy dalej drzewa. " Nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta. Zgadnijcie kto to powiedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewa należy ciąć każdego roku.Dzięki temu zapobiega się rozłamywaniu,ale rownież się je wzmacnia.U nas niestety co się umie to tylko wycinać.To tak jakby podcinac sobie konar,na którym się siedzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie uważam aby drzew było mało i nie jestem zwolennikiem Szyszki i pisu. Mieszkam w miejscu gdzie jeszcze 20 lat temu było zwykle pole, wcześniej obsiane zbożem a w tym czasie kiedy kupiliśmy działkę juz tylko chwasty. W ciągu tych 20 lat ja jeden, na działce 1200 m2 posadzilem 4 świerki, trzy sosny, dwie jablonki, jedną wiśnie i około 100 żywotników. Przecież ja jeden tego tlenu który powstaje dzięki moim drzewo nie magazynuje tylko dla siebie. Korzystają z tego wszyscy. Takich działek jak moja jest wokół więcej i wszędzie ktoś coś posadził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...