Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dieta P. Gacy to w mojej ocenie ściema. Kilka osób znajomych przeszlo przez diete. Faktycznie efekt byl piorunujacy ale pozniej efekt jojo byl jeszcze szybszy i to wcale bez objadania sie paczkami bialym chlebem kebabami i innymi fast foodami. Dieta jest bardzo wyczerpujaca a kazde niewielkie odstepstwo powoduje brak utraty masy. a pomyslcie czy zrzucenie nagle 40 kg jest zdrowe??? wg znajomych lekarzy dieta ta jest niebezpieczna moze efekt jest ok ale czy do konca zdrowa. a i jeszcze jedno mozna poatrzec na ostatnie zdjecia P. Iwony Pavlowic!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy na antenie Pan Gaca będzie stosował tą swoją dietę tłuszczową (golonka smażona na tłuszczu3xdziennie przez tydzień/dwa, później niewiele lepsze pokarmy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
betka - Nie zgodzę się z Tobą. Sama przeszłam dietę p.Gacy rok temu. Co prawda nie schudłam 40 czy 50 kg aczkolwiek nie musiałam tyle chudnąć (z 65kg do 52 kg, przy wzroście 171cm w zaledwie 2 miesiące + 1,5 mies na wyprowadzenie z diety.) Dieta co prawda bardzo restrykcyjna - o tak, jednakowoż jeśli się jej pilnuje-efekty są szybkie i bardzo mobilizujące do dalszej pracy nad sobą. Rok po odchudzaniu moja waga to ok 53kg a czasem 54 kg- po świętach :P Po prostu trzeba się pilnować i stosować do zasad po diecie i będzie okej. Bycie szczupłym czy chudym także trzeba mieć w głowie przede wszystkim.  Wracając do tematu p. Gacy to rzeczywiście dużo mu zawdzięczam aczkolwiek jak obserwuję z boku cały obiekt w Lublinie to niestety nic się nie rozwija - prócz zmian na siłowni, kilku nowych smaków suplementów a przecież miało być ponad 2 tysiące nowych diet.- a cena o niebo wyższa niż np. rok temu..     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto znał Gace w czasach jego smiesznej kariery kulturystycznej,to wie ile to to przyjęło koksu na swoje dupsko.Pies na baby,z wygladem pedała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Wiem, że p. Gaca prowadzi te sesje nt chudnięcia - wynik ma owszem, ale niestety na krótką metę, efekt jo-jo jest jeszcze szybszy...a nikt jeszcze nie przeżył na diecie "indywidualnej" jedząc np. 5 x dziennie smażoną na smalcu (!) karkówkę (pierwszy tydzień), potem karkówka + 1 pomidor (II tydz.), potem karkówka, pomidor i ogórek, chyba po miesiącu żarcia od którego na sam widom mdli trochę kaszy...kto tak wytrzyma? nikt - poza tym indywidualne spotkania w tym panem - za dodatkową opłatą, które nic nie dają - niby napisze "indywidualną" dietę na tydzień - jednak nie przekona to nikogo, żeby żył tą dietą przez cały czas...a ile można być na diecie?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MA CUDÓW NIE KAŻDEGO BÓG STWORZYŁ TAK BY MÓGŁ SOBIE POZWOLIĆ NA WSZYSTKO CO LUBI . NIE OSZUKUJMY SIĘ OSOBY Z PROBLEMAMI OTYŁOŚCI UTRZYMANIA DIETY MUSZA SIĘ PILNOWAĆ I TYLE I NIKT NIE JEST TEMU WINIE ANI GACA ANI ODCHUDZAJĄCY SIĘ- TO NASZA NATURA I NIE ZGODZĘ SIĘ ZE NIE ZDROWO JEST ZGUBIĆ 40 KG Z MASY PONAD 100 KG -UWAŻASZ ZE ZDROWSZE JEST TYLE WARZYĆ ???? PEWNIE POTEM TRZEBA TO PILNOWAĆ I MIEĆ POD KONTROLA ALE WIELE ZALEŻNY OD NAS SAMYCH . LUDZIE PRZESTAŃCIE CZEPIAĆ SIĘ KAŻDEGO CO ROBI COŚ WOGOLE !!! RUSZCIE TYŁKI POBIEGAJCIE BO TO NIE JEST FAJNE U NAS POLAKÓW ZE KAŻDEMU NAJLEPIEJ DOKOPAĆ BLEEE BLEEE ZAL :(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...