Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z tekstu wynika,że: -W sobotę na placu Po Farze zaprezentują się ......... i Budka Suflera Z programu (poniżej tekstu) wynika,że: 2 maja, plac Zamkowy _.... ..... ..20.15: Budka Suflera Więc właściwie kiedy wystąpi "budka"?Dlaczego gazeta podaje nieprawdziwe informacje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ktoś chciał we wcześniejszych godzinach przed koncertem skorzystać z odpoczynku na świeżym powietrzu, zapraszamy do Ośrodka Malibu w Krężnicy Jarej pod Lublinem na piknik rekreacyjny z z bezpłatnymii atrakcjami dla wszystkich oraz gratisowymi posiłkami z prawdziwej kuchni wojskowej. Moc emocji zapewnią między innymi tak zwane zjazdy tyrolskie - na linie z wysokiej wieży widokowej ponad wodą na wyspę. Miłośnicy militariów do zwiedzenia będą mieli nowo otwarty Park Militarny, w którym są do obejrzenia między innymi: samolot odrzutowy Mig-21, śmigłowiec Mi-2, armatka przeciwlotnicza 37 mm wz.1939 z czasów II wojny światowej oraz rakiety S 75. Rzadko spotykaną atrakcją mogą też być spacery po oryginalnym linowym moście wiszącym, a dla dzieci ogromna dmuchana zjeżdżalnia i zamek do skakania Więcej informacji na forum Dziennika Wschodniego w dziale Lubelskie, w artykule: Majówka 2010 - organizujesz imprezę? Pochwal się tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym to nazwal KWIATEM POLSKIEGO KICZU w wykonaniu emerytow łasych na kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
errata napisał:
Z tekstu wynika,że: -W sobotę na placu Po Farze zaprezentują się ......... i Budka Suflera Z programu (poniżej tekstu) wynika,że: 2 maja, plac Zamkowy _.... ..... ..20.15: Budka Suflera Więc właściwie kiedy wystąpi "budka"?Dlaczego gazeta podaje nieprawdziwe informacje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ~errata~ i ~renatammb~ (cokolwiek to znaczy i ktokolwiek to jest) Wpatrywałem się w to, co kwestionujecie, trzy razy i nie zauważyłem żadnej rozbieżności.
Ostatnio edytowany 30 kwietnia 2010 r. o 18:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...