Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: 289 mandatów, zatrzymane prawa jazdy. Policyjne BMW w akcji [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 września 2019 r. o 10:07 Powrót do artykułu
Na to zdziczenie na drogach to nawet 10x więcej takich akcji nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy na drogi wokół Łęcznej, ręce i nogi opadają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed chwilą widziałem w Kraśniku na rondzie jeden pędził jak głupi, chyba przedstawiciel handl, drugi mu lekko drogę zjechał, tamten w telefonie ryj więc ostre hamowanie. Później pościg, zajechamie drogi i wymierzanie sprawiedliwości. I to jest srodek Europy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W LUBLINIE nie lepiej. Policja olewa kontrolę dróg , poza jednostkowymi akcjami !!! Rondo przy Grefie to horror , dzwoniłem parę razy do nich to mówią że monitorują , jakieś jaja !!!!! Tam policja jest 2 razy w roku . Jazda po rundach bez kierunkowskazów to norma . . Liderzy W piractwo to Kraśnik , Świdnik , Łęczna ,Libertów. Krety i cebulę nie kierowcy . Oddzielne STADO MATOŁÓW TO KIEROWCY Z PUŁAW. MATKO BOŻA , KTO IM DAJE PRAWKO !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy policja przykładnie ukarze kierowców poruszających się nielegalnie bus-pasem al. Jana Pawła II w obu kierunkach? Stańcie radiowozem w godz. szczytu za skrzyżowaniem, ryby wpadną same do sieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ul. Nadbystrzyckiej w rejonie ul. Romantycznej ograniczono dozwoloną prędkość do 40 km/h. Jechałem wczoraj 40 km/h, zostałem wyprzedzony na wysokości przejść dla pieszych przez prawie wszystkie samochody, obtrąbiony i zwyzywany (Mam to w D...). Niech chociaż raz pojawi się tam policja, mandatów wypiszą mnóstwo !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam LPU, mieszkam w Warszawie. Powiem Ci: WIĘKSZOŚĆ polaków to chamy, cwaniaki, nie patrzą w lusterka, jeżdżą bez wyobraźni, blokują lewy pas, jeżdżą na zderzaku, ruszają spod świateł jak p..zdy, etc. Wszyscy, i ci z warszawskimi blachami i podwarszawskimi. Jedyna różnica: w stolicy większość przepuszcza pieszych na przejściach, na prowincji strach zatrzymać się przed przejściem na prawym pasie, bo lewym omijają .... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie kapusie, macie tu świetne pole do popisu. Jeszcze dołączcie zdjęcia. Informacja dla najbardziej zagorzałych kapusi: Jest aplikacja na Androida do kapowania na policję, można kapować wszystko i wszystkich a nawet samego siebie. :):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy raz na rok mandat zapłacić i dalej jeździć jak po***y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam kamerkę i nagrywam to, co dzieje się na drodze. Wysyłam materiał gdzie trzeba - tak walczę z chamstwem na drodze i niejeden się już przekonał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...