Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: 45 koncepcji przebudowy Podzamcza

Utworzony przez donkiszon, 16 grudnia 2011 r. o 16:56 Powrót do artykułu
a za 4,5,6 i pietnaste miejsce juz nie ma nagród? Wg. mnie nagrode powinien otrzymac tylko zwycieski projekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Kiedy to ma być zrealizowane? 2. Czy busy z ul. Ruskiej też mają zniknąć podobnie jak dworzec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy spuszczą jaśnie rządzącą Królikowską ???? Ale marszandów kusi Podzamcze, niezła kaska co ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa były już projekty przebudowy Placu Litewskiego teraz Podzamcza ciągle projekty tylko szkoda, że nikt ich nie realizuje Lublin- miasto w niekończącej się budowie ( podobnie jak teatr przy Racławickich)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie będzie dworzec? każde miasto posiada dworzec autobusowy. może zamiast usuwać dworzec można by go przebudować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dworzec przy dworcu PKP na miejscu po cukrowni.Parkingi w okolicy dworca PKS Południe,szeroka 6 pasmowa droga od dworca w kierunku Narutowicza, szeroka Krochmalna z wylotem na Kraśnik,pod przebudowanym Tunelem w kierunku Biłgoraj Przemyśl.Autobusy i busy na 1 dworcu.Bezpłatny parking dla pasażerów PKP.Wtedy miasto odżyje.Kolej aglomeracyjna obejmująca Lublin i okolice do 25 km.Szynobus na lotnisko. Oczywiście nic z tego wykonane nie będzie.Lublin jest biedny. Bogaty był 130 lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze rok temu się tymi rzeczami interesowałem ale wyprowadzam się z tego chorego miasta.Planujcie sobie co chcecie-i tak nic z tego nie wyjdzie jak zwykle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko niech to będzie konkurs nie przetarg, bo będzie tak jak z Placem Litewskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym proponował zburzenie kamienic między innymi lubartowska 39,37 lubartowska 16 zlikwidować bar na przeciwko nr 39 i bardziej wyeksponować ten teren zrobić plac lub teren do wypoczynku a co do bezpieczeństwa to pozałatwiałbym ludziom mieszkania bo widać jakie są warunki w starych kamienicach na lubartowskiej. Gdy by tylko zmieniłyby się warunki mieszkalne to na pewno znikłby problemy z przestępczością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponowałbym wyburzenie wszystkich starych kamienic w pobliżu podzamcza łącznie z lubartowską (całą)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...