Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
już sie odnalazł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod opieką matki i zaginął... dziwne... Jakaś nietypowa ta opieka musiała być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego POLICJA nie zapytała przez CB - ja go widziałem i ostzegłem innych że łepek się kręci między pasami na Witosa ale nie wiedziałem, że się zgubił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czlowieku nie wypowiadaj sie o opiece jak nic o tym nie wiesz. dziecko jest chore ma zaburzona prace mozgu i oddalilo sie od samochodu. jak bys mial dzieci to bys inaczej spiewal. dzieci potrafia w ulamku sekundu uciec z pola widzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na przyszlosc nie przechodzmy obojetnie gyy widzimy blakajace sie dziecko mozemy uratowac mu zycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
czlowieku nie wypowiadaj sie o opiece jak nic o tym nie wiesz. dziecko jest chore ma zaburzona prace mozgu i oddalilo sie od samochodu. jak bys mial dzieci to bys inaczej spiewal. dzieci potrafia w ulamku sekundu uciec z pola widzenia.
Chyba matka też wiedziała jakie ma dziecko........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...