Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: 84-latka dała fałszywemu wnuczkowi 30 tys. zł.

Utworzony przez Matka Kurka, 25 marca 2012 r. o 13:19 Powrót do artykułu
Jakoś mi nie szkoda tych ludzi. Tyle się o tym mówi w tv, radio, pisze w prasie. A oni dalej dają pieniążki na lewo i prawo. No ale pewnie w jedynym słusznym radiu i telewizji o tym nie mówią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie wnuki, rozmawiajcie z dziadkami o takich zdarzeniach. Ja co chwila rozmawiam ze swoim dziadkami, że gdyby taka sytuacja sie zdarzyła, maja do mnie zadzwonic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam,że to wielkie sqrwysyństwo ze strony tego 30-latka.Takiego tylko złapać i uciąć jajca,aby nie robił dzieci,którym da geny przestępcy.... A swoją drogą tyle się mówi o oszustwach na wnuczka,innych oszustwach (np.na sprawdzenie przydatności wody w miszkaniu)...... Jest okres rekolekcjio,starocia idą na rekolekcję,idą do spowiedzi,wyznają plebanowi dosłownie wszystklo,łącznie ztym gdzie trzyma pieniądze i ile tego jest.Efekty są takie,że przychodzi "kolega wnuczka",przychodzi ktoś z "administracji sprawdzić przydatność wody pitnej".... A kościół otrzymał w latach ubiegłych solidne wsparcie materialne od państwa,aby na kazaniach mówić o takich oszustwach.Ale po co ksiądz ma mówić o oszustwach,skoro wielu ma w takich swoje udziały (podpowie "wnuczkowi" gdzie należy się udać). A swoją drogą - nie szkoda mi takich "łatwowiernych staruszków".Lepiej niech takie pieniądze trafią do [potrzebującego niż by miały trafić np.do rydzyjka czy też na caritas lub inny "zbożny" cel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma tygodnia bez takiego przekrętu,rozumiem,że to ludzie starsi ale nie tak dawno jak przeczytałem o babci,która miała za mało kasy dla wnuczka wzięła kredyt w banku to w pierwszej chwili myślałem,że to żart.Prawdziwe wnuki uświadamiac dziadków bo kiedyś może się okazać ze spadku nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambuczko napisał:
Wszystkie wnuki, rozmawiajcie z dziadkami o takich zdarzeniach. Ja co chwila rozmawiam ze swoim dziadkami, że gdyby taka sytuacja sie zdarzyła, maja do mnie zadzwonic.
Wielu dziadków i babć w tym wieku cierpi na Alzheimera i gadanie nic nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...