Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Akcja Lato w mieście. Rodzice poirytowani, są skargi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 czerwca 2018 r. o 17:23 Powrót do artykułu
co za roszczeniowość ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mialam problemów z zapisami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Redaktor DW znów narobił ,,byków,,. FILII piszemy przez dwa i !!!  Ponadto są inne literówki. Masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy problem mieli jednak mieszkańcy Bronowic zachęceni ofertą tamtejszego domu kultury i jego fili na Makach i Tatarach.  Zadzwoniłam do domu kultury i powiedział o sytuacji pytając, co mam zrobić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulubione słowo redaktorów dziennika "denerwuje sie".7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 9.00zapisalam do Ddk Bronowice na te turnusy na które chciałam. Także rozwiązanie super, mimo padniętych początkowo serwerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największym problemem dzisiejszego rodzica jest jak wypchnąć dziecko od rana do wieczora żeby mieć z głowy. Najlepiej za darmo... a " pińcet" plus przepuścić na promo w biedrze, lidlu czy kosmetyczki. Głownie największy problem z organizacją wolnego czasu dla dziecka majoooo bezrobotne dziecioroby , które swe bachory chowają, nie wychowują. Niedobrze mi patrząc na tej chory system... dupska w troki dziecioroby i zająć się swoimi gnojakami !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Redaktor DW znów narobił ,,byków,,. FILII piszemy przez dwa i !!!  Ponadto są inne literówki. Masakra
 Przygadał kocioł garnkowi . . . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@eme... a mnie przepaja wielka radość czytajac lament leminga. Tak trzymać PiS. Te POpaprance niszczyli polski naród, niech teraz się dołują, że pod blokiem bawić się polskie dzieci, a nie śniade arabskie. Niepłodne bydlęta wyzywają Polakow od dzieciorobów, a najlepiej chcieliby unicestwić polski naród. Koniec ze zdrajcami i sprzedawczykami. POpaprańcy zrobilimwielki błąd, że wygonili nas zagranicę. Tutaj takim śmieciom można prosto splunąć w twarz. Nazwaj niemiecką gospodynię dziecioróbczynią, to chamie nie wsranież z gleby. Hausfrau (tzw. pogardliwie u nas "Kura domowa") tutaj to godny szacunku ZAWÓD. Mają odprowadzane skladki emerytalne. Ciołku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następnym problemem jest to że dziecko ma 7 lat i idzie po wakacjach do szkoły ale nie ma jeszcze legitymacji i nie zostanie przyjęte do domu kultury. Wymogiem przyjęcia jest legitymacja. Córka jest nie zadowolona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Ja - zastanów się. To nie chodziło im chyba o fakt posiadania legitymacji, a o ukończenie pierwszej klasy. Jeśli Spotka się Twoja córka po PRZEDSZKOLU (przed pierwszą klasą nauczania początkowego) z uczniem po VI klasie, to psychologicznie dzieli ich przepaść... Pierwsza klasa uczy działania w grupie, jeśli są wycieczki z grami terenowymi, jak w zeszły roku, to dziecko po przedszkolu by odstawało od reszty. Mój syn dostał się bez problemu, brał udział w turnusach bronowickich w zeszłym roku i był achwycony, będzie też w tym roku na dwóch turnusach. zapisałem go ok. 9:30 z komórki i były miejsca na wszystkie turnusy jeszcze. Jak zwykle DW węszy tanią sensację bez uwzględnienia jakichkolwiek okoliczności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PS Z tego co wiem, to nie domy kultury tylko urząd miasta wymyślił sobie zapisy jednego dnia. To nie tylko domy kultury tego dnia zapisywały, ale tez biblioteki fundacje, szkoły, wszyscy, bo było to chyba narzucone jakoś. A też na stronie gminy pisało o zapisach telefonicznych na bronowicach, mimo, że pracownicy od dawna mówili, że zapisy będa online i jak zwykle w kasie - telefoniczne zapisy to jakiś wymysł niekompetentynhc wklepujących info na strone urzędu, tym bardziej, że to sa dane osobowe, a straszyli nas tym cvałym RODO od miesięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...