Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Ani wjechać, ani wyjechać z osiedla. Mieszkańcy bez dojazdu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 września 2016 r. o 20:19 Powrót do artykułu
Żarcik polega na tym że ogłoszenie nie zawierało informacji na temat godzin zamknięcia ulicy napisano jedynie ogólna wiadomość że w dniu 27 września ulica będzie zamknięta. Pozdrawiam zirytowany mieszkaniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak jeden dzień zamiast do pracy samochodem to autobusem pojedzie sobie jeden z drugim to korona z głowy mu chyba nie spadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co maja wychodzić z domów i tak wiele to nie zmieni w ich smutnym życiu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście to tylko zaplanowany remont a nie nagłe zdarzenie będące dziełem ludzkim lub natury... Strach nawet pomyśleć co by było gdyby było odwrotnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak jeden - dwa dni do pracy rowerem. Dlaczego, ponieważ są ciche, łatwo je zaparkować i nie wymagają wizyt na stacji paliw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecznie narzekają. Nie remontują - źle, remontują - jeszcze gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze mozna raz pojechac autobusem po drugie byla informacja o zamknieciu po trzecie powinno odbywac to sie w nocy ale i tak w kazdym przypasku bedzie zle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za daleko do przystanka komunikacji miejskiej? Nóżki zabolą... i nie dziwota, bo nie przyzwyczajone... a i wczesniej trzeba będzie wyjść... No, plaga, co najmniej Egipska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W nocy? Ależ to hałas, łomot, warkot, smród gorącego asfaltu i spalin - PRZESZKADZA! Z dwojga złego - to już w dzień... ale też źle, bo na piechotke trzeba. To może - WCALE? O!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Żarcik polega na tym że ogłoszenie nie zawierało informacji na temat godzin zamknięcia ulicy napisano jedynie ogólna wiadomość że w dniu 27 września ulica będzie zamknięta. Pozdrawiam zirytowany mieszkaniec
A od czego własny rozumek? Przecież to jasne, że nie zrobią w pół godziny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z buta sie przejda moze z raz mieszkancy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady - DAMY RADĘ W końcu to DOBRA ZMIANA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie to, żebym popierał osoby, które są przeciwne zamknięciu wjazdu na te ulice, ale Twoja propozycja nie każdemu odpowiada. Ja np. musiałbym na ten rower wziąć garnitur (moje stanowisko wymaga tego typu ubrania), pod pachę laptop, na barana dziecko, które odwożę do przedszkola. A po południu jeszcze gdzieś powinienem zmieścić zakupy. Fajnie, nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszelkie uciążliwości które sa pisane w komentarzach, pokazują wyłącznie bezradność tych osób. Ludzie sie przyzwyczaili do wygody, zakupy można było zrobić dzien wcześniej, laptopa zostawić w pracy, samochód zaparkować tam gdzie jest dojazd czyli na przeciwnej stronie ulicy albo parkingu z dojazdem. Nie rozumiem problemów Pani Anny, przecież to było oczywiste ze remont ulicy może znacząco utrudnić życie, ale rozszczeniowa postawa musi być pokazana. Zamiast cieszyć sie ze ulica bedzie dobra, to płacz do gazety. Pani Anno autobusy też istnieją, duża część mieszkańców Lublina nimi jeździ, na zdrowie wyjdzie jak Pani zostawi samochód i przejedzie sie na piechotę, przejedzie rowerem, bądź autobusem, to tez jest dla ludzi. Mnie też ta blokada dotyczy, ale jestem w stanie wytrzymać ten czas, bo nie szukam problemów gdzie ich nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo ciuciu,albo papu-10 godzin uciążliwości do kilku lat "wygód" i dalej u naszych społeczności szklanka do połowy pusta.Temu panu od garnituru i laptopa zatrudnić tragarza,albo może lepiej od razu LEKTYKĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o co tyle krzyku, informacja wywieszona była wcześniej, każdy mógł jakoś się przygotować na trudności. Na sąsiednich osiedlach jest dużo parkingów, więc czemu wszyscy narzekający nie przestawili na nie samochodow, żeby nie pozbawiać się środka transportu? Tyle było narzekania na kiepską nawierzchnię, teraz narzekamy na remont... To przecież oczywiste, że nie zostanie on zrobiony w tydzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochód to można przestawić nawet na kilka dni w rejon ul.Paganiniego. Jednak lenistwo i wygoda jak zawsze wygrywa. Najlepiej to postawić auto pod samym oknem, lub wejściem do klatki, ehhhh, co za naród. Jak będzie nowiusieńka nawierzchnia to będzie cacy, a jak są w okresie budowy utrudnienie to płacz. Ludzie ogarnijcie się, bo spacerek 10-15 minutowy do samochodu jeszcze nikomu nie zaszkodził. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że nie wiedziałeś, że wyjechać możesz bez problemów, a rzecz dotyczy wjazdu.  Wystarczyło zostawić auto np. na parkingu pod kościołem - proboszcz myślę, że by się zgodził i przejść 2 minuty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kilka godzin pozbawienia dojazdu na własną ulicę? To rzeczywiście kosmiczny skandal! Powinni przecież na te kilka godzin zbudować im most wiszący albo dźwigami przenosić im samochody nad remontowana ulicą. Beznadziejnie głupi ludzie i beznadziejna gazeta, która delikatnie, aczkolwiek jasno, im tego nie powiedziała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie roboty powinny być wykonywane w nocy, najlepiej w weekend. Niektórzy "mądrzy" pisze, ze można przejsć kilkaset metrów z sąsiedniego osiedla.. taaak... niektórzy może i mogą. Ale nie wszyscy. Są osoby starsze, o obniżonej sprawności, kobiety z małymi dziećmi itp itd. Poza tym- czy sąsiednie osiedla są przygotowane na goszczenie kilkuset dodatkowych samochodów??? Przecież wszędzie brakuje miejsc do parkowania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...