Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ręce połamać i zamknąć na te 12 lat, a nie puszczacie takie ścierwo z powrotem na ulice...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam, łamać ręce i trzymać na metalowym kagańcu takich brudasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grozi mu 12 lat a posiedzi do wiosny... Będzie mu ciepło i jedzonko dostanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość bez honoru, kradnie jak cygan na PKSie zamiast się za robotę wziąć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byl kibic Motóru Lublin - takiej zbieraniny kopaczy pilki - zgodnie z banerem stadionowym ,, bandyckie miasto ,, jakie miasto tacy bandyci , u nas w Warszawie to wstyd byloby wyrywac torebke kobiecie na przystanku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa za interwencję przechodniów. Nagroda się należy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nierób jeden! zamiast wziąść się za robotę jakąś to wolał kraść. przechodniom należy się pochwała, szczęście tej kobiety że tacy ludzie tam stali. i zainterweniowali. a temu dobrze.... niech se posiedzi. tylko ja uważam że tacy ludzie jak już mają odsiadkę, to powinni być ;przymuszani do jakichś robót, aby zapracowali na michę. inaczej głodówa! bo z jakiej racji społeczeństwo ma płacić na takich bandytów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nierób jeden! zamiast wziąść się za robotę jakąś to wolał kraść. przechodniom należy się pochwała, szczęście tej kobiety że tacy ludzie tam stali. i zainterweniowali. a temu dobrze.... niech se posiedzi. tylko ja uważam że tacy ludzie jak już mają odsiadkę, to powinni być ;przymuszani do jakichś robót, aby zapracowali na michę. inaczej głodówa! bo z jakiej racji społeczeństwo ma płacić na takich bandytów?
  a z takiej, że ja po 35 latach pracy zapierdalam w tym jebanym kraju za 1300 zl  netto, gdzie miesięczna opieka takiego drania nas podatników kosztuje ok.2-3 tys. Pierdolony kraj, jak ja go nienawidzę, szkoda, że bombiarza złapali  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"26-latek z Lublina był w przeszłości wielokrotnie karany za podobne przestępstwa"   Dlaczego nie gnije w więzieniu? Bo czuje się bezkarny  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z recydywę w kradzieży powinien mieć za to obcięte ręce. Ale gdyby śmieć nauczył się kraść nogami, to w ramach prewencji powinien również stracić nogi. A w pierdlu zapierd0lać do roboty a jak nie te chleb i woda!!! A nie popas przed telewizorem za nasze podatników pieniądze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznam, że jestem niezwykle miło zaskoczona, że w końcu Ktoś zdecydował się pomóc potrzebującemu tej pomocy. Tym bardziej to wspaniałe, iż przecież bandyta mógł mieć nóż przy sobie i chcieć go użyć. Kiedyś ja też miałam takie szczęście i Pan w trolejbusie ostrzegł mnie przed złodziejem, a potem chronił w czasie przepychanki słownej. Wyrazy szacunku dla tych Panów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun dla Ziomali co pomogli kobiecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie lubelski grypser, je-----bać pale nawet kraść nie umie szmaciarz a za brama panisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztywny chłopak co się czepiacie na bilet motoru zbierał i nie pyklo mam nadzieje ze ci dwaj kolesie mu chociaż mordy obili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztywny chłopak co się czepiacie na bilet motoru zbierał i nie pyklo mam nadzieje ze ci dwaj kolesie mu chociaż mordy obili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byl kibic Motóru Lublin - takiej zbieraniny kopaczy pilki - zgodnie z banerem stadionowym ,, bandyckie miasto ,, jakie miasto tacy bandyci , u nas w Warszawie to wstyd byloby wyrywac torebke kobiecie na przystanku .
Widać, że pchałeś się tacie do łóżka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla chlopakow ktorzy pomogli..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ciul z familoków na kalinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...