Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Basen olimpijski na półmetku. Zdjęcia z budowy

Utworzony przez Gość, 17 grudnia 2014 r. o 20:57 Powrót do artykułu
ładniutki, już się nie mogę doczekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3...2...1... do komentarzy w stylu "a po co to komu? ja siedze w domu i oglądam seriale a nie chodzę na baseny, więc lepiej jakby telewizja była za darmo a nie nasze piniendze na jakieś baseny" ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładniutki, już się nie mogę doczekać
no to się niedoczekasz, wybory już były on już zapewnił sobie stołek na cztery lata!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tak robicie?Lublin to miasto bez pracy a ze stadionem lotniskiem basenem i innymi wspaniałosciami na które go zwyczajnie nie stac bo dług gigantyczny a odsetki rosną.Gdy budujecie dom to mieszkając w stanie surowym dopieszczacie go złotymi plamkami za grube miliony?O co tu chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie ta siłownia na nowoczesnym stadionie przy ul.Cukrowniczej :D koniec wyborów koniec obietnic :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli spłacasz kredyt to odsetki nie rosną tłumoku   nie ma pracy dla leniwych nierobów    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem, że Łysoń klepie bajki i to z basenikiem. Obiekt sportowy można nazwać olimpijskim jak były na nim rozgrywane zawody w ramach Igrzysk Olimpijskich. Jedynym takim obiektem w Polsce jest stadion we Wrocławie ( obecnie służy żużlowcom ) bo tam w ramach IO w 1936 w Berlinie rozgrywane były zawody. Nazywanie baseniku ( widzów 2000 ) olimpijskim to fałsz. Basenik ten ma tylko nieckę dł. 50 mb co odpowiada wymaganiom organizowania zawodów olimpijskich. Pływanie jest 2 dyscypliną pod względem frekwencji na każdych IO. Ale widownia musi posiadać ponad 15 tys. miejsc. Na łysoniowym basenie może odbyć się paraolimpiada. I PO co oszukiwać ludzi. Inna sprawa, że Łysoń zna się na sporcie jak byk na gwiazdach. Ale to taki typek, że wszędzie wpycha tę łysą pałę. A szkoda bo jest Dyr. od sportu w Ratuszu i On winien zasprawy sportu w Gminie Lublin odpowiadać. Kiedy Łysoń dopuści własnych pracowników do załatwiania spraw za co biorą finans. POdejrzewam, że ten egoista nie dopuści bo to samolub i samochwała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak każdy POkraka ma na GWno gadać papu. I taki prikaz z warszafki. No ale od gazety tj od Dziennika Wschodniego wymagany jest obiektywizm a nie hymny POchwalne. Czy była lub będzie Olimpiada w Lublinie? Może będzie paraolimpiada o puchar Pana Kowalczyka - POdnóżka łysego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćpala czyś Ty PIS-em zaczadział?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...