Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin będzie walczył z uprzedzeniami wobec cudzoziemców. "Tarcza antyplotkowa"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lutego 2018 r. o 16:47 Powrót do artykułu
Przyprawianie Polakom geby nazioli trwa... sehr gut propaganda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obozy były niemieckie to tez pewnie plotka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odp napisał:
gość napisał:
undefined napisał:
 prostactwo jakie wycieka z co poniektórych komentarzy jest najlepszym dowodem na to, jak trafionym pomysłem jest tarcza antyplotkowa
Czyli uważasz, że Bandera jest bohaterem - tak jak uważa 99% ukraińców?
przykro mi, że dla ciebie wszystko jest czarne albo białe, gdyby nie było może wtedy twój mózg byłby w stanie ogarnąć pewne sprawy i nie zadawałbyś głupich pytań
 dla ciebie wszysko jest kolorowe? twój móżdżek wszystko ogarnia? a może tylko tak ci się wydaje? tak jak banderowcom, którzy mordują Polaków wydawało się że wywalczą "wolną" ukrainę a teraz Putin bez prawie bez walki odebrał co swoje, bo mocni w gębie ukraińcy uciekli do Polski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamojscy policjanci zatrzymali po pościgu 32-letniego Gruzina i 46-letniego Rosjanina. Mężczyźni odpowiedzą za usiłowanie rozboju na właścicielach jednego z zamojskich kantorów. To z dzisiaj na lublin 112
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratusz niech sam się pierwsze doszkoli a potem dopiero zacznie szkolić innych . Mnie trzeba szkolić kiedy ukraiński banderowiec chce mi dyktować jak mają brzmieć ustawy które uchwala nasz Sejm. Nie słyszałem o awanturach z udziałem Hindusów ,Chińczyków, Pakistańczyków,Koreańczyków - jeżeli są to albo ze zdziczałymi Ukrami ,albo Arabami ,albo Afrykanerami którym to komórki mózgowe z pięt do głowy nie dotarły i jedyną ich zaletą to są dużych rozmiarów przyrodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny "genialny" pomysł lubelskiego ratusza pod wodzą PO-wca Żuka. Polacy nie są ani antysemitami,ani ksenofobami jak próbuje wmówić wszystkim PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to mi nie pasuje, bo takei działania piSSowskiego klaksteina z Odessy to bym rozumiał , a tu PO ? Coraz bardziej żałuje że się urodziłem w jak to mawia naród wybrany w bulandi, i że stąd nie wyjechałem puki byłem młody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA w ramach swojej walki z uprzedzeniami do UPAińców od nowego roku nie robię zakupów w leclercu na zana. Ma to związek z problemem z porozumieniem się z obsługą w języku Polskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściągają Ukraińców na potęgę. Czy to, co banderowcy robili z Polakami na Wołyniu nie powinno być przestrogą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciężko, że Polacy nie przepadają za ukraińcami , nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papaj napisał:
Kolejny "genialny" pomysł lubelskiego ratusza pod wodzą PO-wca Żuka. Polacy nie są ani antysemitami,ani ksenofobami jak próbuje wmówić wszystkim PO.
 Przeglądając komentarze można dojść do nieco innego wniosku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy idioci nie rozumieją, że student z zagranicy zostawia w Lublinie niemałe pieniądze i jeśli pojedzie studiować do innego miasta to stracą na tym wyłącznie lubelscy przedsiębiorcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niektórzy idioci nie rozumieją, że student z zagranicy zostawia w Lublinie niemałe pieniądze..." - tak, zwłaszcza ten z Ukrainy zostawia więcej niż polski student. Idiota to cię zrobił, gamoniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"Niektórzy idioci nie rozumieją, że student z zagranicy zostawia w Lublinie niemałe pieniądze..." - tak, zwłaszcza ten z Ukrainy zostawia więcej niż polski student. Idiota to cię zrobił, gamoniu...
 Zwłaszcza że obcokrajowcy mają bonusy na każdym kroku, od strony polskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"Niektórzy idioci nie rozumieją, że student z zagranicy zostawia w Lublinie niemałe pieniądze..." - tak, zwłaszcza ten z Ukrainy zostawia więcej niż polski student. Idiota to cię zrobił, gamoniu...
 Byś się zdziwił gamoniu lub jak wolisz idioto... Biednych UPAińców nie stać na takie zabawy, tu przyjeżdża swołocz nowobogackich. A przy nich ty jesteś biedakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny pomysł na to jak stworzyć miejsca pracy w których nic się nie robi i za nic się nie odpowiada. Społeczeństwo Lublina nie ma żadnych uprzedzeń do obcokrajowców. Jeśli są jakieś incydenty, to po obu stronach. Policja, sądy radzą sobie z tym. Nie wrabiajcie nas w jakieś kolejne anty... Nikt natomiast nie widzi ANTYPOLONIZMU. Zarzucacie PiS-owi ,że obudził jakieś "demony", a tego typu akcje (tarcza antyplotkowa) to niby jak będą odbierane za granicą??. To ma być promocja Lublina???.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiarygodność mediów: Reportaż TVN o przykuwaniu staruszków do kaloryfera wstrząsnął Polską. Okazał się wyreżyserowany TVN skorzystał z szokujących zdjęć dręczenia staruszków, które ujawnili pracownicy domu opieki. Tyle, że nakręcili je sami pracownicy, chcąc zniszczyć biznes swojej szefowej. Dzień po publikacji odeszli z pracy i chcieli założyć własny dom opieki. TVN będzie musiał przeprosić Paulinę G. właścicielkę domu opieki społecznej w Warszawie. Wcześniej zapłacił 50 tys. zł. zadośćuczynienia. 9 lutego wyrok w tej sprawie wydał Sąd Najwyższy. Reportaż TVN "Przywiązani pensjonariusze do kaloryfera" z marca 2013 roku wstrząsnął opinią publiczną w Polsce. Stacja pokazała jak w warszawskim domu opieki dręczeni są starzy ludzie. Maltretowani przez personel, przywiązywani do łóżek i kaloryfera, podawano im jedzenie "jak dla świń", nie wzywano karetek pogotowia, aby sztucznie przedłużyć pobyt w ośrodku i zarobić więcej pieniędzy. Jako dowód ujawniono nagrania z ośrodka ujawnione przez personel. WP wiadomości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dżesika napisał:
undefined napisał:
"Niektórzy idioci nie rozumieją, że student z zagranicy zostawia w Lublinie niemałe pieniądze..." - tak, zwłaszcza ten z Ukrainy zostawia więcej niż polski student. Idiota to cię zrobił, gamoniu...
Byś się zdziwił gamoniu lub jak wolisz idioto... Biednych UPAińców nie stać na takie zabawy, tu przyjeżdża swołocz nowobogackich. A przy nich ty jesteś biedakiem.
Nowobogaccy Ukraińcy przyjeżdżają do lubelskiej Metropolii studiować na Oksfordzie Wschodu? To nieźle jesteście oderwani od rzeczywistości w tym Urzędzie Miasta. Po wyborach przygotujcie się na lekcję pokory podczas wizyty w Urzędzie, ale Pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda czasu i klawiatury na słowne przepychanki z prawicowymi trollami, oni wiedzą swoje i już - każdy Ukr to UPA i koniec, zaściankowe głąby........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu. Na prawdę nie mają już czym się zajmować? Patrząc na drogę kariery Żuka (PZPR-KLD-PO) - to lewak. Jak to neomarksiści będą teraz inżynierie społeczne wdrażać . Mózgi prać. Ideologizować w szkołach!!!!! I to za nasze pieniądze. Zwolnić ,zredukować stanowisko tej Pani ewentualnie przesunąć do okienka. Po cholerę 1200 urzędników w zwijającym się mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...