Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. Będzie więcej kamer w mieście. Gdzie będą zlokalizowane?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 października 2019 r. o 08:51 Powrót do artykułu
Jedna z kamer powinna być w ratuszu aby mieszkańcy mogli mieć podgląd na to jak urzędnicy "układają" się z różnymi biznesmenami. Skoro wydawane tam sa pieniądze podatników to podatnicy powinni wiedzieć w jaki sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław Kaczyński jest ciężko chory! Czy to koniec monarchi Jarka? ***bit.ly/31pAyaP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna inwigilacja! A czy bezpieczeństwo, to wątpliwe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tych kamer? Jak przyjdzie co do czego to okazuje się, że albo nie była czynna albo nagranie ma taką jakość jak z kamerki za 50 zł z marketu.Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego jak plaga wandalizmu szerzy się w Lublinie i służby porządkowe nad tym nie panują. Ciągle niszczone są przystanki, na odnowionych elewacjach zaraz pojawia się pseudo-graffiti.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obok monitoringu patrole policji POWINNY być obecne na ulicach, w parkach, na dworcach. A teraz ich tam nie widaćm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zlecenie wykona firma Securion z sąsiedniego Świdnika" - w Swidniku juz nie maja co robic bo kamery co 100 metrow (tz. "miasto monitorowane") a wandalizm jak byl tak jest; za to inwigilacja na kazdym kroku i zachecanie do donosow. Ten kraj zmierza ku totalitaryzmowi tyle, ze gorszemu niz poprzednie bo z uzyciem nowoczesnych technologii. NIGDZIE w Europie nie widzialem tyle kamer. Durne panstwo, durny narod godzacy sie na cos takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won to co napisałeś tovzysta głupota Co więcej tochybs poza Lublinem to nigdzie nie byłeś bo kamer to wszędzie nasrane że bajka a i bezpieczeństwo napewno się zwiekszylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolo naucz sie pisac po polsku a przynajmniej zrozumiale, chyba chaos rozsadza ci pisowska czaszke;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panstwo PiS, totalna inwigilacja ale co to przy "pincet plus", narod, ktory za wlasna zgoda ogranicza swoja wolnosc jest narodem glupim z genem niewolnictwa we krwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu przeszkadza monitoring? Pewnie tym co mają coś do ukrycia. A kto was ma inwigilować? Ludzie o wielkim ego i małym móżdżku. Dla mnie kamery mogą być co krok. Chcę, by każdy przestępca miał świadomość o nieuniknionej karze. Żeby pisać, że nigdzie w Europie nie widzieć takiej ilości kamer, to trzeba ruszyć swoje cztery litery i pozwiedzać cokolwiek poza lubelszczyzną. O ile mi wiadomo, nic jeszcze nie przebiło Londynu. W Chinach w paru miastach już pracuje oprogramowanie rozpoznające twarz. Tak samo jak w superdemokratycznych Stanach Zjednoczonych. Zresztą tam nawet serwery są monitorowane przez jakże wymowny w swej nazwie program Krwiożerca. Ja mam w samochodzie kamerkę na przedniej szybie od kiedy gość prawie nie zepchnął mjie do rowu. Gnoja policja zatrzymała w ciągu kwadransu, ale że nie było dowodu. Tylko zeznanie moje i żony... No, cóż. Teraz kamerka da ten dowód. Dziwne, że najbardziej krzyczą ci przeciw kamerkom, strasząc bezprawiem, podczas gdy sami marzą o łamaniu norm społecznym. Teraz dewastacja aut i miejsc w miastach nie jest taka prosta. Marzy mi się, by wszystkie kamery drogowe były jak w Niemczech nieoznaczone i niewidoczne. Wiecie jak przyjemnie prowadzi się auto za zavhodnią granicą? Pełen relaks. Jazdy na zderzaku nie uświadczycie. Tutaj jest to skutecznie wyłapywane. Zwłaszcza na autostradach. Idioci jadący na trzeciego kierowani są na... Idiotentest. Dopiero po jego zdaniu, mogą wyrabiać ponownie prawko. A koszt tego testu... bagatela 3.000 €?! Warto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy pojawię się kamery na 1 Maja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego ??? Siedzą sobie przed monitorami ale gapią się we własne smartfony i w doopie mają jakiekolwiek interwencje nie mówiąc o obserwacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...