Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Bezdomny leżał w szpitalu prawie dwa lata

Utworzony przez kaola, 3 czerwca 2014 r. o 10:30 Powrót do artykułu
"Koszt utrzymania takiego "pacjenta" jest ogromny  na dodatek "rezydenci" blokują łóżka i wydłużają kolejki do oddziałów"   ja myślę, że koszt utrzymania większości polityków jest dużo większy, na dodatek wyrządzają oni więcej szkody niż  bezdomni. Chociażby tym, że rządząc krajem za pieniądze podatników nie zrobili nic, by zapobiec wspomnianym "kolejkom do oddziałów"   ,  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można pisać takie bzdury przecież to są ludzie którym należy się pomoc a,że są bezdomni to nie koniecznie ich wina a nawet dopatrywał bym się tu winy państwa,ponad to zwróćmy uwagę ile osób odprowadza składki  a nie kożysta z opieki zdrowotnej bo nie mają takiej potrzeby,Idą do lekarza raz w roku jak chorują na grypę i co się dzieje z ich składkami??? Kolejki do lekarzy - ostatnio chciałem zarejestrować sie do dermatologa w okienku slysze termin za cztery tygodnie, zaśmiałem się i pytam -a prywatnie ?? odpowiedz mnie zaskoczyła -a na którą Pan chce godzinę koszt 80 zł- i po jakiego ch..a placimy te skladki kur.a !!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można pisać takie bzdury przecież to są ludzie którym należy się pomoc a,że są bezdomni to nie koniecznie ich wina a nawet dopatrywał bym się tu winy państwa,ponad to zwróćmy uwagę ile osób odprowadza składki  a nie kożysta z opieki zdrowotnej bo nie mają takiej potrzeby,Idą do lekarza raz w roku jak chorują na grypę i co się dzieje z ich składkami??? Kolejki do lekarzy - ostatnio chciałem zarejestrować sie do dermatologa w okienku slysze termin za cztery tygodnie, zaśmiałem się i pytam -a prywatnie ?? odpowiedz mnie zaskoczyła -a na którą Pan chce godzinę koszt 80 zł- i po jakiego ch..a placimy te skladki kur.a !!!!
W Lublinie w szpitalu na al. Kraśnickiej rejestrujesz się od ręki na ten sam mdzień ZA DARMO.Trzeba minimum wysiłku żeby rozpoznać sytuację ale po co najlepiej na wszystko narzekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie w szpitalu na al. Kraśnickiej rejestrujesz się od ręki na ten sam mdzień ZA DARMO.Trzeba minimum wysiłku żeby rozpoznać sytuację ale po co najlepiej na wszystko narzekać.
tak bo ja mam latac po całym Lublinie i szukać lekarza wolałbym dostawać pieńądze ze składek i sm nimi dysponować 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można pisać takie bzdury przecież to są ludzie którym należy się pomoc a,że są bezdomni to nie koniecznie ich wina a nawet dopatrywał bym się tu winy państwa,ponad to zwróćmy uwagę ile osób odprowadza składki  a nie kożysta z opieki zdrowotnej bo nie mają takiej potrzeby,Idą do lekarza raz w roku jak chorują na grypę i co się dzieje z ich składkami??? Kolejki do lekarzy - ostatnio chciałem zarejestrować sie do dermatologa w okienku slysze termin za cztery tygodnie, zaśmiałem się i pytam -a prywatnie ?? odpowiedz mnie zaskoczyła -a na którą Pan chce godzinę koszt 80 zł- i po jakiego ch..a placimy te skladki kur.a !!!!
Właśnie po takiego: jeśli starczy na 2-letnie utrzymanie zdrowego człowieka w szpitalu, to zabraknie na twoje leczenie u dermatologa. Na jego 2-letni wypoczynek pójdą też składki tych, którzy się nie leczą. Proste?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak bo ja mam latac po całym Lublinie i szukać lekarza wolałbym dostawać pieńądze ze składek i sm nimi dysponować 
Straszne - latać po całym Lublinie, a przecież "bandyta w białym kitlu" powinien do mojej chawiry na kolanach przybyć i leczyć za co łaska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...