Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Buspasy będą dostępne dla wszystkich kierowców?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 marca 2019 r. o 08:06 Powrót do artykułu
N atysiaclecia miał byc pas dodatkowy a zabrali jeden . buspasy w lublinie to pomylka . wszedzie tylko generuja korki . na jp2 działało rondo turbinowe to jakis glupomadry wymyslil buspasy . zrobcie porzadek ze swiatlami zeby mozna bylo jechac na zielonej fali a bedzie o polowe mniej korków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
N atysiaclecia miał byc pas dodatkowy a zabrali jeden . buspasy w lublinie to pomylka . wszedzie tylko generuja korki . na jp2 działało rondo turbinowe to jakis glupomadry wymyslil buspasy . zrobcie porzadek ze swiatlami zeby mozna bylo jechac na zielonej fali a bedzie o polowe mniej korków
 Buspasy generują korki? To raczej samochody generują korki człeku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Powinny całkowicie zniknąć" I po co takie idiotyzmy? Pan Smaga dziś pyta o całkowite zniknięcie a jutro naskrobie artykuł o tym, że autobusy stoją w korkach i komunikacja jest niewydolna. Przecież to jakiś zupełny non-sens.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad premiowaniem tych co nie wiozą powietrza w samochodzie można się zastanowić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokolenie temu, co drugi z kierowców to w gumiakach przez pole po błocie chodził. Nic dziwnego, że teraz wstydzi się wsiąść do autobusu lub na przejść dwie ulice piechotą. Trauma z dzieciństwa wraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestę poważnym byznesmenem i muszę się sprawnie przemieszczać po mieście w moim Kałdi A4 z 2004 w tedeiku! precz z buspasami i autobusami zawalidrogami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rondo JPII/ AK Buspas dla aut osobowych (Kierowca +  min. 2 pasażerów) kto jest za +, kto przeciw -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korki nie tworzą się od buspasów tylko od nadmiernej liczby samochodów wyjeżdżających na drogi. W takim Berlinie na 1000 mieszkańców przypada około dwa razy mniej samochodów niż w Lublinie i teraz się pytam jakim cudem może u nas nie być korków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokolenie temu, co drugi z kierowców to w gumiakach przez pole po błocie chodził. Nic dziwnego, że teraz wstydzi się wsiąść do autobusu lub na przejść dwie ulice piechotą. Trauma z dzieciństwa wraca.
ci co chodzili w gumiakach, nie wstydzą się wsiąść do autobusu tylko dumnie kultywują rodzinną tradycję i jeżdżą dalej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stać mnie na samochód i nikt mi nie będzie mówił czy mogę robić korek. Jak będę chciał korkować miasto - to tak będę sobie robił. Z buspasami, czy też bez nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stać mnie na samochód i nikt mi nie będzie mówił co mam wozić w swoim samochodzie po MOICH DROGACH. Jak będę chciał wozić powietrze, to będę woził powietrze. Z buspasami, czy też bez nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolność jazdy własnym samochodem nie może odbierać prawa do sprawnej komunikacji miejskiej, ani zmuszać pasażerów komunikacji miejskiej do stania w korkach za "lenistwo" wozidupów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochód na samochodzie. Na ulicach, na chodnikach, na drogach pożarowych. Dajmy kierowcom jeszcze więcej przywilejów, bo się obrażą przestaną jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mieście priorytet powinna mieć komunikacja... miejska. Nawet jeżeli uda się rozładować korki, to... pojawia się kolejny problem - brak miejsc parkingowych. Komunikacja miejska likwiduje 2 problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO ZARZĄDZAJĄCYCH NASZYM MIASTEM Weźcie przykład z Rzeszowa: Bus pas obowiązuje w godz 6.30-9.30 oraz 14.30-17.30 /oraz system 2+1 czyli kierowca i co najmniej 2 pasażerów/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W celu zmniejszenia korków dajmy więcej przywilejów tym co robią korki. Antynobel gwarantowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mieście jest za dużo samochodów, przez co robią się korki. Wprowadzajmy zatem ułatwienia dla kierowców, żeby było ich jeszcze więcej. Więcej samochodów i więcej korków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz niedlugo od poniedzialku do niedzieli godzina parkowania w strefie po 9zl caly dzien 80zl a miesiac za 500zl 600zl i koreczki zniknal. Rowery wroca do lask ludzie przetana chorowac i sluzba zdrowia stanie na nogi. Zniknie smog. W koncu bedziemy zyc jak ludzie w 21 wieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ileż można czytac o tej komunikacji dla biedoty i ludzi nie szanujących swojego czasu ani zdrowia... dajcie spokój z tymi busapasami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kierowcą BMW i stoję grzecznie w korku, bo jakiś dzban wymyślił buspas w ściślym centrum zamiast zrobić śluzę dla autobusów jak np. na Piłsudskiego. Trochę kultury i obeznania, nie wszyscy co jeżdzą BMW to cwaniaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...