Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Odświeżyć pamięć, zakłamany idioto?
Grunt to szczerość, bo niewielu byłoby stać na przyznanie się do bywania tu w 28 wcieleniach
i ktoś tu o bystrości bredzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończ z tą bufonadą, fanfaronadą i tromtadracją, nie kompromituj, nie ośmieszaj się bardziej niż do tej pory. Nie nadymaj się tak, bo pękniesz.
Pamiętaj, że nie czynności hańbią, a sposób ich wykonywania
Nic tak nie hańbi, jak płatne, durnowate trolowanie, pętaku, piesku pokojowy. I nie udaj, że nie umiesz czytać. Jak się napisało A, wypadałoby napisać i B. No gdzie te moje multikonta? Wskażesz, czy mam Cię nazywać gnidą, weszką, mendą bez honoru?
Jeżeli masz słabość do służenia komuś za pieniądze, to twój problem. Jeszcze większym problemem jest nadużywanie słowa poprzez używanie epitetów, bo brzmi głośniej i donośniej niż rzucenie kulami o podłogę. By nie przysparzać więcej dyskomfortu innym bywalcom tego forum — reszta bez odbioru!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu dzwon głośny? Bo w środku pusty - pisi dzwonie. Miałeś szansę siedzieć cicho i nikt by się nie dowiedział, że jesteś ciężki idiota i głupia, wynajęta za pieniądze szczekaczka. Wolałeś otworzyć dziób -i mleko się wylało. A teraz szczuj na mnie Pegasusa, buhahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...