Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Całkowity zakaz spuszczania psów z uwięzi? Radni chcą takich przepisów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 stycznia 2017 r. o 17:56 Powrót do artykułu
O jakaś paniusia sądzi , że są szczepienia na robaki u psów. Powinna się paniusia jak najszybciej zaszczepić. Na głowę. Bo może tam siedzi metrowy tasiemiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darmowe kastrowanie kundli i kosmiczne podatki od zwierząt, kłopot zniknie błyskawicznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni to oczywiście te 10% bez pasożytów,ale to wcale nie znaczy że są w 100% zdrowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój Czaruś nikomu nie szkodzi. Stoi sobie wypchany na telewizorze. Taksydermista był prawdziwym artystą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! W końcu sierciuchy przestaną straszyć dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER ! Wreszcie gówniarze nie będą nękać zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad 90% ludzi na świecie, w tym w Lublinie jest nosicielami przenajróżniejszych pasożytów, wcale ni lepszych niż te psie czy kocie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecj pasożytów to rozwłóczą te brudasy kawki i gawrony co rozwalają śmieci ,które brudasy ludzie produkują i nie potrafią porządnie w śmietnikach zamknąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za k# kpiny!! wlasciciel ponosi odpowiedzialność!???!!!!!! ja sie 3 lata sądziłam z takim "odpowiedzialnym" wlascicielem- stracilam pieniadze za zniszczone przez psa mienie, oraz mam problemy zdrowotne! pies pogryzie a ty sie człowieku potem martw! kpina! w niedziele nie mozna bylo na placu zabaw przejśc bo tak zasrany jest teren!!! cholera jasna, skonczcie w koncu z tymi kundlami! miasto ma byc dla Ludzi a nie dla kundli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję wprowadzenie przepisu na mocy którego każdy urzędnik, radny, poseł, senator, minister, itd.... Przed objęciem stanowiska przechodzili OBOWIĄZKOWE, SZCZEGÓŁOWE BADANIA PSYCHIATRYCZNE!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniale. Niedługo bedziemy wynosić psy ukradkiem w koszykach nocą. Pani Radna niech się weźmie do jakiejś poważniejszej roboty. Wstyd na całą Polskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
28 października 2013 roku Sąd Rejonowy w Kozienicach skazał pewną kobietę z art. 77 Kodeksu Wykroczeń na karę grzywny w wysokości 250zł właśnie za brak smyczy podczas spaceru z psem. Sędzia w uzasadnieniu powiedział, tu cytuję: "Pies może być bez smyczy tylko w miejscu zamieszkania. Poza miejscem zamieszkania pies musi być na smyczy". Wniosek o ukaranie do sądu złożyła policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...