Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
podajcie nazwisko tego artysty komornika dla przestrogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacytuje: "Czworo naukowców z KUL to niejedyni nowi sędziowie SN z Lublina. W SN znaleźli się także profesorowie Tomasz Demendecki i Janusz Niczyporuk z UMCS, a także sędzia sądu apelacyjnego Marek Siwek. Prof. Demendecki, cywilista, jest również komornikiem przy Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód," źródło: wyborcza.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego taki bydlak jest wykładowcą akademickim - czego nauczy - jak popełniać przestępstwa - teraz widać kogo powołano do SN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego pełnomocnikiem jest prawdopodobnie K.Popik koleżanka z wydziału - też ma wiele "za uszami"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekonałem się jak działają komornicy za sprawą kolegi ze studiów. Jego mama jest radcą prawnym. Całe domy z majątkiem, nawet osobistymi zdjęciami są sprzedawane za bezcen. Idzie sobie taki synek przed zlicytowaniem i wybiera co mu się podoba w domu i zagarnia dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się przekonałem co to za szajka, kiedy dostałem pismo od komornika o zapłacie 450 zł za zaległość w kwocie 30 zł z 2012 roku dla MPK !! Jakie 30 zł???? z 30 złotych zrobiłoby się kilka tysięcy więcej gdybym tylko zignorował pismo, ale zapłaciłem od razu bo wiem, że nie miałbym opcji aby się bronić. A do tej pory zastanawiałem się jak można doprowadzić do stanu, że komornik wchodzi na konto... a tu proszę, dobrze zarabiającemu Inżynierowi, który ma wyrobioną historię w BIK (przezornie), bez żadnych zaległości i zobowiązał przychodzi komornik i wpieprza kilkaset zł opłat za 30 zł długo niewiadomego pochodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój... żeby to mini warte było 40 tys. trzeba by było zapłacić za tą restaurację 39,5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokuratura zgarnęła po aresztowaniu zabójcy jego klucze od mieszkania bo miała sprawdzać. Sprawdzała 6 m-cy kawalerkę. Wtedy oddała klucze matce aresztowanego. Zginęło kilka rzeczy i... A no w momencie przejęcia kawalerki do sprawdzenia w cywilizowanym kraju w obecności matki oskarżonego Prokuratura winna sporządzić protokoł co znajdowało się w kawalerce. A Prokuratura miała to w nosie. Po co wg Nich. A jak właściciel stwierdził brak kilku rzeczy to.... cisza. Kiedy instytucje nadrzędne zaczną normalnie spełniać swe role a nie na łapu capu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komornicy wielkie kozaki ciekawe co by zrobil jakby jemu auto zajumali z pod nosa uto i zapewne dosc pierwszej mlodosci za to ze lata jak domokrazca po ludziach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ten chłop jest na przegranej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wincenty mógł ruszyć rączkami i sprawdzić co jest w środku zamiast oczekiwać że ktoś to zrobi za niego i jeszcze mu przyniesie pieniążki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dłużnik nie wiedział, co jest w garażu? Stał zardzewiały złom to wywieźli na złom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opinia biegłego , chyba takiego co biega od pokoju do pokoju ze szklankami i czajnikami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest wielki humbuk i sprawa złomu bez wartosci, co wiecej słyszałem, że nawet nie ma dowodu, że ten złom był w garażu  w trakcie eksmisji. Ten Pan komornnik to bardzo szlachetny i porzadny człowiek, bardzo ludziom i studentom życzliwy, ale Toatalna opozycja różnych cebulaków w lokalnym świecie prawniczym, się na niewgo uwziłęła z ZAWIŚCI, bo młodym zdolny, przebojowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zastanawia jedno, skoro był taki cenny dlaczego właściciel go nie sprzedał i nie spłacił swoich długów? Praca komornika jest niewdzięczna. Znam osobiście takich "cwaniaków" co jawnie mówią, że nie zamierzają swoich długów spłacać. Czy to nie szukanie sensacji na siłę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem ile to auto było warte i nigdy się nie dowiemy. Wiem natomiast, że pan Wincent olał tema i teraz udaje zdziwionego. Tatuś byłby z niego dumny. Nic nie zrobił wcześniej, to myśli, że teraz powojuje. Szkoda kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odgrzewany kotlet. Pojazd zabytkowy zgodnie z prawem to: "WEDLE USTAWY PRAWO O RUCHU DROGOWYM POJAZD, KTÓRY NA PODSTAWIE SPECJALNYCH PRZEPISÓW ZOSTAŁ WPISANY DO REJESTRU ZABYTKÓW RUCHOMYCH LUB ZNAJDUJE SIĘ W WOJEWÓDZKIEJ EWIDENCJI ZABYTKÓW, A TAKŻE POJAZD WPISANY DO INWENTARZA MUZEALIÓW ZGODNIE Z ODRĘBNYMI PRZEPISAMI". Tak więc niech się pan Wicuś i dziennikarzyna nie ośmieszaja i na przyszłość niech Wicuś uczciwie spłaca długi. Z foto wynika że to co tam było to faktycznie był złom nie zabytek. Założę się, że ten trup nie miał nawet aktualnej rejestracji, ubezpieczenia ani przeglądu technicznego, choćby z tego względu, że jak widać by£ zdekompletowany. Takich "zabytków" to na złomowiskach jest w......uj. Teraz każdy krętacz, który nie raczy swoich długów płacić skamle, że mu za długi kupę antyków zabrali. W ogóle ten Wicu kolekcjoner ma jakieś dowody, że rzeczywiście cokolwiek zabytkowego w tym garażu było oprócz złomu i śmieci ? Czy tylko tak sobie pier....li jak babka z Alzheimerem, a może świadomie kłamie ? Bo jeżeli tak to ta prokuratura jeszcze mu powinna doje...ć za wprowadzanie w błąd organów państwowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro gościu miał rzekomo garaż pełen zabytkowych wartościowych przedmiotów to dlaczego nic nie sprzedał, żeby spłacić długi ? Z nieswojego garażu chciał nadal korzystać ale płacić nie miał ochoty ? Facet najprawdopodobniej to zwykły naciągacz i kłamczuszek cwaniaczek cebulaczek. Ci co tak o bydlakach piszą to się powinni wstrzymać do wyjaśnienia, bo jak się okaże że komornik był ok to jeszcze im się do doopy dobierze za zniesławienie ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zastanawia jedno, skoro był taki cenny dlaczego właściciel go nie sprzedał i nie spłacił swoich długów? Praca komornika jest niewdzięczna. Znam osobiście takich "cwaniaków" co jawnie mówią, że nie zamierzają swoich długów spłacać. Czy to nie szukanie sensacji na siłę?
 To jest szukanie sensacji na siłę bo niejaki pan Szydłowski już nie tak dawno pisał to samo. Niczego nowego do tej pory nie wyjaśniono więc jaki jest sens powtórnego pisania czy przepisywania tego samego artykulu ? A może pan Szydłowski jest ziomkiem innych komorników panów P i M and company którzy od dawna są w konflikcie z cześcią kolegów z lubelskiej branży, od kiedy ci uczciwsi zaczęli im kłopoty sprawiać to stare wygi P, M i  reszta kombinują jak by im dowalić, za wyciąganie przekrętów.  Niech pan Szydłowski  nam tu opisze kombinacje kumpli P, T and company. To dopiero byłby materiał. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komornicy wielkie kozaki ciekawe co by zrobil jakby jemu auto zajumali z pod nosa uto i zapewne  dosc pierwszej mlodosci za to ze lata jak domokrazca  po ludziach
 Zacznij płacić alimenty to nie będziesz miał kłopotów z komornikami proste jak plecy anioła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...