Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. Chcą postawić blok w centrum miasta

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 2 sierpnia 2022 r. o 14:32 Powrót do artykułu
A takie ładne slumsy są... trzeba koniecznie założyć komitet obrony baraków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kondygnacji podziemnej z przeznaczeniem na garaż" - a wystarczy nazwać tę inwestycję "akademikiem" i 90% miejsc postojowych można by nie wybudować. Na Onyksowej przeszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Deweloperzy w Lublinie zrobili się tak bezczelni, że już niedługo zaczną stawiać bloki na Starym Mieście." - prędzej na Starym Mieście powstanie parking. Bo samochody na "Parkingu Katedralnym" i "Parkingu Zamkowym" się już nie mieszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sami się porywają w tym rewirze - bez wchodzenia w sPÓłkę z Tęgim Łbem albo tebewałem? Czyżby udało im się P0zyskać pełnoprawne członK0wstwo w Loży? Wykazali się smarowaniem nart Stałych CzłonKÓw na obozach w Dolomitach? PS. Nie boją się, że rynek garsonier dla Ludzi z Wypchanymi Portfelami kupowanych na cele młócenia studentek wyrwanych na KarK0wskim już się może nasycił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze online z domu nawet ponad 22 000 USD, dzięki czemu praca jest bardzo łatwa tylko w wolnym czasie. W ostatnim miesiącu za tę łatwą pracę domową zapłaciłem 22745 dolarów. Dołącz do tej pracy już teraz i zarabiaj więcej pieniędzy co miesiąc online. Wystarczy kliknąć link internetowy tutaj, aby rozpocząć ...... Otwórz tę stronę .......>>>>>> Www.Slate74.Com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Deweloperzy w Lublinie zrobili się tak bezczelni, że już niedługo zaczną stawiać bloki na Starym Mieście." - prędzej na Starym Mieście powstanie parking. Bo samochody na "Parkingu Katedralnym" i "Parkingu Zamkowym" się już nie mieszczą.
Parking na Starym Mieście już w zasadzie jest. Można postawic samochód gdziekolwiek i żadne konsekwencje za to nie grożą. Ani Policja ani Straż Miejska nie reaguje na łamanie prawa.
 "Trolle" rozwijają wątek niszczenia Starego Miasta, gdy tymczasem pokazano na zdjęciu miejsce przy ul. 3-go Maja, gdzie może będą stawiać wspomnianą nowość. Nie jest to żadne miejsce wśród zabytków - przeciwnie, widać wokół samą "nowoczesność".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno nic nie było w temacie, to DW musiał podgrzać, a matołki antyurbanistyczne już grillują. Weźcie się wreszcie do jakiejś uczciwej roboty i skończcie zalewać forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sra__K__a, niestrudzony fanie "urbanizacji" w wyludniającym się grajdołku, P0mysł na życie w P0staci robienia za giermka dewelo-bandy wkrótce przestanie P0płacać, kiedy dewelo-buraczki wobec posuchy na jelonków-ynwestorów kurnikowych zaczną wyciągać K0pytka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa zabudowa wschodniej strony 3-Maja to przykład zmarnowanych szans na poszerzenie Śródmieścia o nowy obszar ogólnomiejskiej zabudowy, a tak Krakowskie pozostaje jedyną ulicą z ogólnomiejskimi funkcjamj i reprezentscgjnym wyglądem. Żal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sra__K__a, niestrudzony fanie "urbanizacji" w wyludniającym się grajdołku, P0mysł na życie w P0staci robienia za giermka dewelo-bandy wkrótce przestanie P0płacać, kiedy dewelo-buraczki wobec posuchy na jelonków-ynwestorów kurnikowych zaczną wyciągać K0pytka.
Matołku, na jakiej podstawie wydaje ci się, że masz rację? Wszystkie klepane przez ciebie bzdury pod wszystkimi twoimi nickami okazały się przez lata kompletnie nietrafione. Mimo to wciąż trzymasz się swoich wersji. Życie pokazuje, że te mieszkania sprzedają się na pniu i praktycznie za każde pieniądze. Kompletnie się na tym nie znasz, a zalewasz forum swoimi "mundrościami" spod budki z piwem. Rozumiem twoją frustrację - zaklinasz rzeczywistość, a ona kompletnie zakląć się nie daje, ale może czas odpuścić, skoro twoje zaklęcia nie działają, a z takim przewidywaniem, jakie prezentujesz, jako wróżka zdechłbyś z głodu po trzech dniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mi się wydaje czy na tym do niedawna na wskroś lewackim forum przybywa pisowców? Coś mi się zdaje że lewaków ubywa, zostało już raptem kilku. Aż mi z pyska cygaro wypadło ze śmiechu. Przyjdzie w końcu taki dzień, by policzyć głosy, wzorem pewnego rudzielca. No lewaczki, wcale nie jest was tak dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mi się wydaje czy na tym do niedawna na wskroś lewackim forum przybywa pisowców? Coś mi się zdaje że lewaków ubywa, zostało już raptem kilku. Aż mi z pyska cygaro wypadło ze śmiechu. Przyjdzie w końcu taki dzień, by policzyć głosy, wzorem pewnego rudzielca. No lewaczki, wcale nie jest was tak dużo.
Wydaje ci się - to jeden troll co chwilę zakłada nowe fake-konta i z nich nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mi się wydaje czy na tym do niedawna na wskroś lewackim forum przybywa pisowców? Coś mi się zdaje że lewaków ubywa, zostało już raptem kilku. Aż mi z pyska cygaro wypadło ze śmiechu. Przyjdzie w końcu taki dzień, by policzyć głosy, wzorem pewnego rudzielca. No lewaczki, wcale nie jest was tak dużo.
Wydaje ci się - to jeden troll co chwilę zakłada nowe fake-konta i z nich nadaje.
 W dobrej bajce żyjesz. Niedługo sam tu zostaniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mi się wydaje czy na tym do niedawna na wskroś lewackim forum przybywa pisowców? Coś mi się zdaje że lewaków ubywa, zostało już raptem kilku. Aż mi z pyska cygaro wypadło ze śmiechu. Przyjdzie w końcu taki dzień, by policzyć głosy, wzorem pewnego rudzielca. No lewaczki, wcale nie jest was tak dużo.
Wydaje ci się - to jeden troll co chwilę zakłada nowe fake-konta i z nich nadaje.
W dobrej bajce żyjesz. Niedługo sam tu zostaniesz.
Kolejny wróżbita. Który nie ma pojęcia, o czym pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deweloperzy w Lublinie zrobili się tak bezczelni, że już niedługo zaczną stawiać bloki na Starym Mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Deweloperzy w Lublinie zrobili się tak bezczelni, że już niedługo zaczną stawiać bloki na Starym Mieście." - prędzej na Starym Mieście powstanie parking. Bo samochody na "Parkingu Katedralnym" i "Parkingu Zamkowym" się już nie mieszczą.
   Parking na Starym Mieście już w zasadzie jest. Można postawic samochód gdziekolwiek i żadne konsekwencje za to nie grożą. Ani Policja ani Straż Miejska nie reaguje na łamanie prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Deweloperzy w Lublinie zrobili się tak bezczelni, że już niedługo zaczną stawiać bloki na Starym Mieście." - prędzej na Starym Mieście powstanie parking. Bo samochody na "Parkingu Katedralnym" i "Parkingu Zamkowym" się już nie mieszczą.
  Parking na Starym Mieście już w zasadzie jest. Można postawic samochód gdziekolwiek i żadne konsekwencje za to nie grożą. Ani Policja ani Straż Miejska nie reaguje na łamanie prawa.
Ktoś tu mocno ZALEWA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Deweloperzy w Lublinie zrobili się tak bezczelni, że już niedługo zaczną stawiać bloki na Starym Mieście." - prędzej na Starym Mieście powstanie parking. Bo samochody na "Parkingu Katedralnym" i "Parkingu Zamkowym" się już nie mieszczą.
 Parking na Starym Mieście już w zasadzie jest. Można postawic samochód gdziekolwiek i żadne konsekwencje za to nie grożą. Ani Policja ani Straż Miejska nie reaguje na łamanie prawa.
Ktoś tu mocno ZALEWA...
 Zalewają "trolle" zwłaszcza dlatego, że w sprawie dotyczącej "nowoczesnej" części ul. 3-go Maja (bez zabytków), wysuwają zagadnienie Starego Miasta. A w dodatku dość kłamliwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fanem urbanizacji poniekąd to i ja jestem. Są sprawy za które mieszam z błotem ale jednak inwestycje są potrzebne. Ludzie, nie szalejcie. Jak nic nie będzie w mieście budowane to zarośniemy tu jak w tajdzie. Zieleń zielenią ale miasto jest dla człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...