Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin chce być większy. Zmienią się granice miasta?

Utworzony przez GRZESIEK, 30 stycznia 2011 r. o 21:46 Powrót do artykułu
Świdnik dzielnicą Lublina? Kolego nikt tego nie chce więc przestań bujać w obłokach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chciałabym być niemiła ale mieszkańcy gminy Lublin też maja prawo do konsultacji i na podstawie ustawy o samorządzie i uchwały Rady Miasta o konsultacjach z mieszkańcami z jesieni 2010r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik gada jak potluczona. Najlepiej zwiekszyc granice do Niedrzwicy i Lubartowa a to bedzie gwarancja dobrobytu i sukcesem dla obecnych wlodarzy miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahhaa, POwiększyć Lublin? Ile to jeszcze pól tutaj zostanie przylączonych. W granicach miasta POwinny byc, tereny chociaż troche zurbanizowane, a nie jakieś rolnicze grunty. Ale jeszcze kilka lat rządów "ekspertów z PEŁO" w osobach wasylów, żuków i cale miasto będzie się nadawać do zaorania. Będziemy metropolią wśród wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juras napisał:
hahahahhaa, POwiększyć Lublin? Ile to jeszcze pól tutaj zostanie przylączonych. W granicach miasta POwinny byc, tereny chociaż troche zurbanizowane, a nie jakieś rolnicze grunty. Ale jeszcze kilka lat rządów "ekspertów z PEŁO" w osobach wasylów, żuków i cale miasto będzie się nadawać do zaorania. Będziemy metropolią wśród wsi.
Lublinowi w ciagu ostanich 20 lat nie udało sie być prawdziwym miastem z dobrymi drogami dojazdowymi, autostrada, lotniskiemi, szybka koleja do wawy, przemysłem, obiekatmi sporowymi na miare poznania, łodzi czy gdanska, skonczonym teatrem w bodowie. LUblin bedzie wiejska metropolią!!!! hip hip - hurra z wielka powierchnia, 1/3 pola, jeszce brakuje kilku kolejny uczleni które zapewnią fantastyczny start w zycie wykwalifikowanym pracownikom call- center oraz centerów handlowych.Po co nam cukrownia lepszy stadion an 15 tysiecy9 standard obecnie to 40tysiecy jak na msiato takiej wielkosci) Nie zapominajmy o Teatrze w wiecznej budowie- to chyab przypadek do ksiegi rekordów Guinessa. Gadka prezydenta to lecznie kompeksów. powiekszenie powierzchni ma niby wpłynac na metrololitarnosc lublina - haha w jaki sposób? róbcie z miasta prawdziwa metropolie, potem zastanwiajcie sie nad zwiekszeniem obszaru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
city lights napisał:
Lublinowi w ciagu ostanich 20 lat nie udało sie być prawdziwym miastem z dobrymi drogami dojazdowymi, autostrada, lotniskiemi, szybka koleja do wawy, przemysłem, obiekatmi sporowymi na miare poznania, łodzi czy gdanska, skonczonym teatrem w bodowie. LUblin bedzie wiejska metropolią!!!! hip hip - hurra z wielka powierchnia, 1/3 pola, jeszce brakuje kilku kolejny uczleni które zapewnią fantastyczny start w zycie wykwalifikowanym pracownikom call- center oraz centerów handlowych.Po co nam cukrownia lepszy stadion an 15 tysiecy9 standard obecnie to 40tysiecy jak na msiato takiej wielkosci) Nie zapominajmy o Teatrze w wiecznej budowie- to chyab przypadek do ksiegi rekordów Guinessa. Gadka prezydenta to lecznie kompeksów. powiekszenie powierzchni ma niby wpłynac na metrololitarnosc lublina - haha w jaki sposób? róbcie z miasta prawdziwa metropolie, potem zastanwiajcie sie nad zwiekszeniem obszaru
Przeczytałem twoje wypociny i stwierdzam autorytatywnie, jesteś głupek że aż miło!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teren poligonu na majdanku, górki czechowskie, okolice akademików na felinie, i oczywiście rozrosnięty do granic niemożliwości obsza wokół obozu na majdanku. Mało jeszcze ? Można też budować wzdłuż ul. zemborzyckiej po jej południopwej stronie. pomiędzy abramowicką a zemborzycką jestm mnóstwo gruntów do lokalizacji blokowisk. a chociażby pola za wsoaniałą strefa ekonomiczną ? radar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy wpadną na pomysł przyłączenia do morza? Nie, sorry już wpadli. Zalew ma być morzem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Świdnik już dawno powinien być w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przyłączyć to my nie Lublin.Jak chcieć komunikację ZTM to my przecież tak blisko Lublina.I walczą,i krzyczą.Zastanówcie się co chcecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 g. napisał:
a Świdnik już dawno powinien być w Lublinie
chyba Lublin w Świdniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańców okolicznych gmin, na które Lublin ma chrapkę, zapraszam w ramach konsultacji do Głuska. Lublinianom pod rozwagę - jeśli ktoś się nażre więcej to będzie grubszy a nie silniejszy. Włodarzom Lublina - twórzcie infrastrukturę a nie miraże, budujcie silne miasto a nie "może" wtedy okoliczne gminy same będą ciążyć ku metropolii. P.S. Mieszkam w Lublinie. Póki co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin pretenduje do miana Europejskiej Stolicy Kultury, a sztachetami leją przechodzniów. Jak się jeszcze bardziej miasto powiekszy o okoliczne wioski to dopiero będzie lanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam działkę (grunt rolny) w gminie Jastków. Teraz to mi na pewno jej nie przekształcą na budowlaną. Dziekuję bardzo panie prezydencie Żuk. Dzięki panu straciłem właśnie szansę na zrealizowanie swojej inwestycji. Myślę, że ratusz powinien zająć stanowisko także w tym temacie. Co z ludżmi, którzy czekają na przekształcenie swoich działek. Czy miasto przejmie procedurę przekształcania działek od gminy? Ilo to w takim razie potrwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak zwykle kasy już za mało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biednego Głuska nie chcą, ale Elizówka od lat boli. Poco wieśniakom kura znosząca złote jajka. Zostaną im te ekologiczne umazane w gnoju.Panie Urbaś do roboty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. @internauta_kosmonauta: Podatek dochodowy płacą wszyscy (pracujący legalnie) i idzie to do całkowitej puli budżetu, którego część wraca do samorządów. Chyba pomyliły Ci się podatki. Ja płacę tam gdzie mieszkam i chcę, aby to przyczyniało się do rozwoju mojej miejscowości. Patrząc np. na ul. Poligonową (wodociąg później niż u nas, dopiero teraz zrobili oświetlenie, itd.), z którą sąsiaduję Lublin mi tego nie zapewni, szczerze mówiąc miasto ma w d***e swoje obrzeża. 2. Jeśli o to, że chcemy ZTM? Miasto/ZTM nie potrafi zapewnić nawet komunikacji do granic Lublina. Zniknęły busy 74, miała być zapewniona nowa linia, i co? 4 dojeżdżająca do końca Poligonowej jeździ co godzinę, teoretycznie. Często omija kursy bo się nie wyrabia. To jest zabieg czysto finansowy, więc nie ma potrzeby nikomu mówić, że mieszkańcy tych obszarów będą mieli jakiekolwiek korzyści. Może za wiele lat, kiedy granice przesuną się jeszcze dalej, będzie jakiś plus, ale to tylko gdybanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 napisał:
Mieszkańców okolicznych gmin, na które Lublin ma chrapkę, zapraszam w ramach konsultacji do Głuska. Lublinianom pod rozwagę - jeśli ktoś się nażre więcej to będzie grubszy a nie silniejszy. Włodarzom Lublina - twórzcie infrastrukturę a nie miraże, budujcie silne miasto a nie "może" wtedy okoliczne gminy same będą ciążyć ku metropolii. P.S. Mieszkam w Lublinie. Póki co...
No właśnie, czy ktoś z Głuska mógłby nieco więcej napisać? Problem wchłonięcia przez Lublin dotyczy bezpośrednio mnie. Jestem zdecydowanie na NIE, nie widzę żadnych korzyści z takiej zmiany a widzę same koszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam grunt orny w gminie niemce zaraz za granicami administracyjnymi Lbn i jak je miasto lublin przejmie to mi tego za 100 lat nie przeksztalca wiec jestem na NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tereny wólki RUDNIK miasto wzięło ponad 20 lat temu,i co i nic ,gmina buduje drogi ,kanalizacje,ma gaz ,a my wchłonięci przez MIASTO LUBLIN nie mamy nic ,ani drogi,ani kanalizacji,gazu ,telefonów jedynie prąd ,nic z tego dobrego nie wynika tylko podatki płacimy większe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...