Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Boże. Posyłam Ci kilka dusz, których uczynki przekroczyły wszelkie zrozumienie. Dusze przeczekają jakiś czas w karcerze dla bezepatycznych. Wyrok jest ostateczny. Odwołanie od wyroków jest niedopuszczalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec mąż i aktywny sportowiec? Gratuluję rodzinie męża i ojca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adolek Hiler głaskał psa czyli był dobrym panem. Dlatego nie oskarzeni, lecz lewnicy-spaprane papugi są wysłani do Św. Piotra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem, że to nielegalne. Słyszałem, że prezydent Kwaśniewski też kiedyś sprzedawał obrazki w Norwegii – wyjaśnił z kolei Dariusz S. HAHAAAAAAAA....... MÓJ PRACOWNIK POWIEDZIAŁ KIEDYŚ - JA NIE WIEDZIAŁEM, ŻE W PRACY NIE MOŻNA PIĆ, NIKT MI NIE POWIEDZIAŁ HAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwiązanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapamiętajmy papugi broniące bandytów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taką Polskę nam stworzyli że człowiek musi dawać sam sobie radę ale czemu się dziwić skoro karany prawomocnymi wyrokami przestępca został ministrem sprawiedliwości....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tymi z regionu Zamojskiego ,którzy robili to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Oskarżeni nie przyznają się do winy. Odmawiają składania wyjaśnień. Podczas pierwszej rozprawy odczytano zeznania, jakie kilku z nich złożyło podczas śledztwa." Żenada panie Jacku niech pan poczytać trochę kodeks postępowania karnego to się dowie kto to jest oskarżony. Oskarżony składa WYJAŚNIENIA!!! Nie zeznania a pan żongluje tymi słowami jakby nie miało to znaczenia a tym czasem to bardzo duża różnica. Oskarżony tudzież podejrzany składając wyjaśnienia może kłamać a świadek składając zeznania już nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre, ale przecież nie pierwsze i nie ostatnie tego rodzaju przestępstwo, od zawsze sprytniejsi, mądrzejsi, przebiegli, cwani, bezwzględni, okrutni wykorzystują naiwnych, słabszych i głupszych. Do tego warto dodać powszechne wśród Polaków przekonanie, że za granicą najgroźniejszym dla Polaka jest drugi Polak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem, że to nielegalne. Słyszałem, że prezydent Kwaśniewski też kiedyś sprzedawał obrazki w Norwegii – wyjaśnił z kolei Dariusz S. HAHAAAAAAAA....... MÓJ PRACOWNIK POWIEDZIAŁ KIEDYŚ - JA NIE WIEDZIAŁEM, ŻE W PRACY NIE MOŻNA PIĆ, NIKT MI NIE POWIEDZIAŁ HAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Jak ktos jest debilem to go trzeba w osrodku umiescic i leczyc a nie sedziemu dupe zawracac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę, chcieliby ,aby proces odbył się "po cichutku",a rodzinka w okolicy rozpowie, że roberciki harują za granicą. Bandyckie procedery należy ujawniać. Teraz martwi się o rodzinę- zakała jeden z drugim. Wcześniej o tym nie myślał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...