Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Cięcia kosztów w miejskich szaletach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lutego 2019 r. o 06:52 Powrót do artykułu
Polityka PO : małemu dokopac i ograbic, dac duzemu i swojemu. Zeby bylo tak jak bylo.
 taka sama jak pisu gdzie dają sobie i nierobom zabierając tym co codziennie zapierdzielają po kilkanaście godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może skracają czas bo jest małe "zainteresowanie" miejskimi szaletami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 zł to dużo? Bez przesady :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow, nawet nie wiedziałem że miejskie kibelki przynoszą 630 tyś zł straty rocznie a niektórzy dobroduszni piszą żeby w ogóle darmowe były, hmmmmmm jeszcze czego? większość mieszkańców z nich w ogóle nie korzysta, głównie są to turyści i opłata powinna być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gazeta.jawnylublin.pl/deweloperzy-obiecuja-pieniadze-ktore-nie-trafiaja-do-kasy-miasta/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wieczorami w ogóle ktoś z nich korzysta? poza bezdomnymi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wieczorami w ogóle ktoś z nich korzysta? poza bezdomnymi?
 Zwłaszcza wieczorami jak wracają napici.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gazeta.jawnylublin.pl/deweloperzy-obiecuja-pieniadze-ktore-nie-trafiaja-do-kasy-miasta/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin Europejska Stolica Klozetury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz (d)efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma ta żebrze Rajców o przyznanie Im z budżetu Miasta 3,5 mln PLN na utrzymanie to przerzuciła się na POdwyżki swych usług. Było nie było za załatwianie fizjologicznych POtrzeb od lat buliło się, buli się i.... A może Ratusz rozpisze przetargi na POszczególne kible. Wszak Kto jak Kto ale POkraki zawsze krzyczeli i krzyczą, że prywatna firma daje zyski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem  że używanie klozetu jest takie drogie!! To juz wiem dlaczego ciągle mi brakuje do pierwszego. Od jutra nie korzystam z kibleka w domu bo on mnie rujnuje. Będę chodził pod krzaczek przy bloku. Dziękuję dziennikowi za uśwaidomienie mi źrodła moich problemów finansowych. Wiedziałem że kasa mi gdzieś przecieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w lublinie zaczyna się zima? Po co ten temat na przedwiośniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kibel 700-lecia na litewskim powinien mieć sponsora tytularnego, tyle firm w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczyłoby jakby urzędniki nie dawali sobie nagród i można by utrzymać zatrudnienie w WC. Każdy ma taki sam żołądek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla Komora jest kasa . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POstawic wszędzie ToyToye  i PO problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza zrealizowana obietnica przedwyborcza? Nie?...dziwne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak Brajanki szczaly do fontanny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktura przed wejsciem do kabiny czy po? Bo powstaje niewygodny konflikt interesow panstwo - klient - przedsiebiorca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...