Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Co dalej z miejskimi mieszkaniami w tym miejscu? Plan budowy utknął w martwym punkcie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 czerwca 2019 r. o 16:52 Powrót do artykułu
Zunio "był przekonany"! A był "przekonany" dlatego, że sprawa budowy mieszkań komunalnych nie jest interesująca dla Jego Deweloperskości, która w związku z tym nie raczył się zapoznać z sytuacją i podjąć jakieś kroki. Jego głowę zaprzątają poważniejsze kwestie, np. jak dopchnąć kolanem ubogacającą cwaniaków dewelodewastację na Górkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stare dzielnice nie zasluzyly widocznie, na jakies inwestycje, zmiany , naplywowi urzednicy nie zauwazaja takich miejsc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na nowy stadion żużlowy miasto znalazło 50 - 100 milionów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Siczek sobie spokojnie siedzi na fotelu wiceprezesa, nie ma już żadnych awantur i problemów, ze nim jest i zarabia ,,17 tysięcy +". Tylko z pruszkowskim od 5 lat lubudubu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debili nie brakuje jak jestes pijany to wskocz do wody i zrob wszystkim przysluge i się utop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to konkurencja dla ludzi z Wypchanymi Portfelami. PO co to budować, ludzie przyjdą do nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego NORMALNI lublinianie mają ze swoich podatków kupować nierobom mieszkania i jeszcze utrzymywać tych zasranych nierobów ???!!!!! Komuna się nie skończyła !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupcie sobie mieszkania , czekacie na darmowe. Dlaczego jedni splacaja 30 lat kredyt mieszkaniowy a drugim dac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast zabierać tereny zielone niech deweloperzy budują na Sładowej i innych terenach zdegradowanych. To powinno być preferowane przez UM i radnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrównać z ziemią te rudery, okoliczną patole eksmitować , zrobić apartamenty :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanął to Żukowi jak....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanął to Żukowi jak....
 a ja słyszałem, że ma chudego flaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym raju developerki NIE MOGĄ postawić bloków?!!! A... pieniędzy nie mieli... to co d..e zawracają!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypieprzyć tą patologię ze składowej na Grygową, przynajmniej selekcja naturalna będzie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem (nie)przyjemność tam mieszkać jako dziecko (z konieczności). Drugi raz bym nie chciał. Na zdjęciu widać nawet moją starą bramę. Kto przy zdrowych zmysłach chciałby tam dobrowolnie mieszkać? Przecież to miejsce trzeba całe zaorać, pozbyć się patoli i zbudować na nowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...