Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Miast mogłoby ustosunkowac sie do dyrektywy ściekowej i uzbroić niektóre posesje w kanalizację a nie stawiają średniowieczne sławojki z których zapachy niosą się po dzielnicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tam pierdołami się zajmujecie ...iluminacje są ważniejsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tam pierdołami się zajmujecie ...iluminacje są ważniejsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UMCS ma pieniądze, chcą budować nowy akademik na Raabego to na kładkę nie mają? Jako mieszkaniec Lublina nie wyrażam zgody na takie rozdawnictwo publicznych pieniędzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast wydawać pieniądze na głupstwa radziłabym za przykładem Białegostoku podświetlić przejscia dla pieszych dla ich bezpieczeństwa bo na wielu ulicach latrnie bardzo słabo je oświetlają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Remont kładki nad Smorawińskiego to strata kasy. Studenciaki i tak łażą dołem i wk..ją kierowców. Tu trzeba przebudować skrzyżowanie, a najlepiej zlikwidować przejście dla pieszych (oczywiście w takim przypadku należy zrobić i windę i podjazd dla wózków przy kładce - w stolicy można to i tu można... tylko, że "władza" anie nie czyta postów szaraczków, ani nie ma oleju w łepetynach). Pozdrawiam ZWT ;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Remont kładki nad Smorawińskiego to strata kasy. Studenciaki i tak łażą dołem i wk..ją kierowców. Tu trzeba przebudować skrzyżowanie, a najlepiej zlikwidować przejście dla pieszych (oczywiście w takim przypadku należy zrobić i windę i podjazd dla wózków przy kładce - w stolicy można to i tu można... tylko, że "władza" anie nie czyta postów szaraczków, ani nie ma oleju w łepetynach). Pozdrawiam ZWT ;-)))" zgadzam sie w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Remont kładki nad Smorawińskiego to strata kasy. Studenciaki i tak łażą dołem i wk..ją kierowców. Tu trzeba przebudować skrzyżowanie, a najlepiej zlikwidować przejście dla pieszych (oczywiście w takim przypadku należy zrobić i windę i podjazd dla wózków przy kładce - w stolicy można to i tu można... tylko, że "władza" anie nie czyta postów szaraczków, ani nie ma oleju w łepetynach). Pozdrawiam ZWT ;-)))
CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM.To dotyczy kladki na Sowińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. "...a najlepiej zlikwidować przejście dla pieszych...." Tylko ciekawe jak ktoś wtedy wyjedzie z Radziszewskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziło mi o Sowińskiego a nie Smorawińskiego; cóż, dawno nie byłem w mieście, w którym studiowałem ... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni przebudować Sowińskiego na 2 pasy bo nie da się miastem z południa na północ przejechać, już nawet nie mówię o godzinach szczytu, to normalnie trwa od rana do wieczora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sowińskiego kładka priorytetem moim zdaniem oraz Narutowicza od Victorii do muzyczna/głęboka ok 800 metrów asfaltu. Dodatkowe kamery by było bezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...