Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin, czyli jedna wielka zaspa

Utworzony przez ZASYPANY, 16 lutego 2010 r. o 20:45 Powrót do artykułu
NIE BYŁO SKARG. Lublin i jego władze to jedna wielka skarga. Jak nie zapłacisz podatku od nieruchomości czy innego do kasy miasta to ci wysyłają komornika. A jak ulice nieodśnieżone to ci taka Biurwa mówi że nie ma skarg od mieszkańców. Jak trzy lata śniegu nie było to pieniądze oszczędzili. Jak teraz to im się budżet skończył. A IDŹCIE DO BANKU PO KREDYT. Jak śnieg zostanie na ulicach to będą większe koszty po roztopach. I przestańcie uprawić propagandę a weźcie się do roboty.K..M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZASYPANY napisał:
NIE BYŁO SKARG. Lublin i jego władze to jedna wielka skarga. Jak nie zapłacisz podatku od nieruchomości czy innego do kasy miasta to ci wysyłają komornika. A jak ulice nieodśnieżone to ci taka Biurwa mówi że nie ma skarg od mieszkańców. Jak trzy lata śniegu nie było to pieniądze oszczędzili. Jak teraz to im się budżet skończył. A IDŹCIE DO BANKU PO KREDYT. Jak śnieg zostanie na ulicach to będą większe koszty po roztopach. I przestańcie uprawić propagandę a weźcie się do roboty.K..M.
To, że masz nieodśnieżone pod samochodem nie oznacza, że inni mieszkańcy mają spłacać taki kredyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To, że masz nieodśnieżone pod samochodem nie oznacza, że inni mieszkańcy mają spłacać taki kredyt.
wey opate i o dyiea a nie bedyiesy sie opierrrrrrr ahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zdjecie powinno posłużyć za cały komentarz, mieszkańcy tej wsi mają do wybory brnąć przez zaspe sniegu lub przez wielka kałuże wody. Urzednika który uważa ze jest wszystko wporządku powinno się zrzucić ze stołka wprost do tej kałuży, jak by sobie troche w niej poleżał to zrozumie co jest nie tak w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież teren przy przystanku ma zgodnie z uchwałą Rady Miasta odśnieżać MPK czy tam ZTM teraz, już sama nie wiem. Czy ktos widział żeby odśnieżano jakis przystanek? Bo ja powiem szczerze że nie. Od poniedziałku norma jest wchodzenie do autobusu jednymi drzwiami bo do reszty po prostu nie da się dojść. Współczuje starszym ludziom, nie wiem jak oni sobie radzą w takich warunkach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tą urzędniczke co to niby jeździ po mieści zapraszam na ul Pawią, miedzy Nowy Świat a Kunickiego. Niech sprawdzi czy odśnieżyli drugi pas ruchu czy dalej samochody stoja w korku bo został do użytku tylko jeden pas ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zaraz jak to MPK zajmuje się utrzymaniem i odsniezaniem przystanków ?? To po co nam ZTM ? Chyba tylko aby prace miał ob. Pudło, który z komunikacją chyba nic nigdy w życiu nie miał wspólnego poza zakupem biletu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to zdjecie powinno posłużyć za cały komentarz, mieszkańcy tej wsi mają do wybory brnąć przez zaspe sniegu lub przez wielka kałuże wody. Urzednika który uważa ze jest wszystko wporządku powinno się zrzucić ze stołka wprost do tej kałuży, jak by sobie troche w niej poleżał to zrozumie co jest nie tak w mieście.
przecież to tubtin - miasto inspiracji. Narzekania są niemile widziane przez urzędasów, szczególnie tych z ,,bióra'' promocji miasta. tubtin - miasto frustracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSM to jedna wielka zaspa. SPółdzielnia nic nie robi. wcale nie jest odśnieżone, dopiero dziś niektórymi alejkami można przejść bez zapadania się w śnieg. Alejka od targu do eleclerka jest tak zasypana śniegiem, że nie da się iść, a wózek z niemowlęciem trzeba dosłownie nieść. Nie lepiej z parkingami i lokalnymi uliczkami. Jeśli samochody rozjeździły to jest mniej więcej przejezdne. Parkingi nieodśnieżone a samochody zasypane do połowy drzwi przez mini płóg, który raz na jakiś czas udaje, ze odśnieża chodniki. Koszmar, człowiek ma wrażenie, ze Ci, którym za to płacimy mają swoje obowiązki gdzieś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinniście zmienic tytuł artykułu na "lublin, jedna wielka kupa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No naprawde nie ma za co karać... Śnieg padał w weekend a do dzisiejszego dnia na wielu ulicach zalega śnieg i błoto. W wielu miejscach z dwóch pasów pozostał tylko jeden, praktycznie wszystkie pasy rozpędowe są całkowicie zasypane, nie mówiąc już o chodnikach bo te są wszędzie w opłakanym stanie. Więc ta Pani która jeździ na te kontrole to albo jest nie dowidząca albo nie chce widzieć, a w najgorszym wypadku poprostu nigdzie nie jeździ tylko siedzi w ciepłym pokoiku i popija kawke...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja serdecznie zapraszam wszystkich urzędników, którzy twierdzą, że wszystko jest super odśnieżane, na Czechów, w okolice ulicy Braci Wieniawskich. Ja już zapomniałam jak się chodzi po chodniku większym niż szerokość jednej stopy. Co do odśnieżania przystanków, dzisiaj widziałam je na przystanku Kosmowskiej/Braci Wieniawskich PO RAZ PIERWSZY od początku tej zimy i to odśnieżono mały kawałek przed przystankiem, od pasów do niego trzeba nadal bez mała kuśtykać na jednej nodze. Zaspy są wysokości średniego wzrostu kobiety. Na przejściu od Aldika do kompleksu sklepów po drugiej stronie ulicy do tej pory był śnieg po kostki, który dziś zmienił się w breję i kałużę, generalnie wypadałoby chodzić w małych pontonach jeśli chce się zachować w miarę nie zgniłe od wilgoci buty. O istnieniu chodnika biegnącego wzdłuż drogi do przystanku Koncertowa/Braci Wieniawskich już powoli zaczynam zapominać, bo nie widziałam do od dobrych kilku tygodni. Największą jednak porażką jest Plac Litewski i jego boczne ulice. Kto to widział, żeby w samym centrum miasta człowiek po kolana brodził w śniegu i brei! Naprawdę, wypadałoby po prostu skoczyć do sportowego i zakupić narty, wtedy można by się może odnaleść w tych lubelsko zimowych warunkach!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda nerwow tak jkest przeciez co roku i niewazne kto jest prezydentem.taklie miasto taka wadza.pewnie wadza powiedzialby ze za snieg na chodniku nie zwalnia sie ludzi z pracy.tak jak nie zwalnia sie za wydzwonione prywatnie 1400 zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przystanki na Nowym Świecie kto odśnieży, krasnoludki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie egezwkujemy zapisów w umowie? To skandal, że od niedzieli nie odśnieżono przystanków Skoro jest zapis mówiący o karach to należy do wyegzekwować - przyda się miastu kasa zawsze to jakies nawet może być 100 tys zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędasy ,ci co zawinili powinni odejść jeszcze prędzej jak śnieg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja serdecznie zapraszam wszystkich urzędników, którzy twierdzą, że wszystko jest super odśnieżane, na Czechów, w okolice ulicy Braci Wieniawskich. Ja już zapomniałam jak się chodzi po chodniku większym niż szerokość jednej stopy. Co do odśnieżania przystanków, dzisiaj widziałam je na przystanku Kosmowskiej/Braci Wieniawskich PO RAZ PIERWSZY od początku tej zimy i to odśnieżono mały kawałek przed przystankiem, od pasów do niego trzeba nadal bez mała kuśtykać na jednej nodze. Zaspy są wysokości średniego wzrostu kobiety. Na przejściu od Aldika do kompleksu sklepów po drugiej stronie ulicy do tej pory był śnieg po kostki, który dziś zmienił się w breję i kałużę, generalnie wypadałoby chodzić w małych pontonach jeśli chce się zachować w miarę nie zgniłe od wilgoci buty. O istnieniu chodnika biegnącego wzdłuż drogi do przystanku Koncertowa/Braci Wieniawskich już powoli zaczynam zapominać, bo nie widziałam do od dobrych kilku tygodni.
Widziałam dziś te same przystanki-obiecali że będzie odśnieżone do środy i w środę zaczęli odśnieżanie Szkoda tylko że wtedy kiedy zaczęły się roztopy a nie kiedy był poważny problem :/ A co do urzędników to oni nie są od odśnieżania, nie róbcie sobie jaja ludzie Od tego są odpowiednie służby sprzątające działające na zlecenie miasta. Już niektórym widze weszło w krew że jak coś się dzieje niedobrego to od razu urzędnicy winni, bo siedzą pierdzą w stołki i zarabiają za to tysiące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja rozumiem ze jest mnustwo pracy mnustwo śniegu ale bez przesady nie wiem co ludzie odpowiedzialni za odśnieżanie robia mogli by chociaz najczęsciej uczęszczne miejsca odsniezac a tam ani widu ani słychu jestem zbulwersowny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie się nawzajem"poganiać i zapraszać do łopaty"! Problem jest prosty do rozwiązania,tylko nikt mądry "na urzędzie"na to nie wpadł!-wystarczy więźniów"siedzących"za lekkie przewinienia zagnać do łopat(no już nie mówię kryminalistów-bo z nimi byłby problem). Więźniów do łopat!-a za co im żreć dają? To nonsens,że więźniowie siedzą w cieplutkich celach,żryć dostaną-a zwykli ludzie(zwani mieszkańcami) mają śnieg szuflować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto co ujrzałem po powrocie z pracy do domu, na ul. Lubartowskiej Straż Miejska wypisywała kierowcom mandaty za złe parkowanie. Zastanawiam się na jakiej podstawie strażnicy stwierdzili, że samochody są źle zaparkowane skoro spod warstwy śniegu nie widać chodnika i części ulicy! Ciekawe czy osoba odpowiedzialna za uprzątnięcie śniegu też została ukarana mandatem?? http://img693.imageshack.us/img693/9940/stramiejska.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...