Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Decyzja radnych będzie dotyczyć dziesiątek tysięcy rodzin. Chodzi o bonifikatę na grunty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 października 2018 r. o 19:16 Powrót do artykułu
czy prezydent przewiduje zniżki przy wykupie mieszkań komunalnych - w lubelskim ceny niestety nie są na kieszenie lokatorów tych mieszkań a o czynszu nie wspomnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tymi co żyją w mieszkaniach wynajętych od osób prywatnych? Jest jakaś szansa żeby przejąć na własność? 15-cie lat już płace i płace właścicielowi i nic z tego nie mam. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 20tu latach najmu podobno można przejąć na własność ale trzeba dobrego prawnika się poradzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto tym razem atakuje? Izrael? Masoni? Rosja? Usa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę lat temu 10-12 można było wykupić mieszkanie komunalne ze zniżką. Niezłą - o dziwo tym samym czynsz malał o 1/2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co mają hajs zarobią, ci co nie mają niech się w dupę pocałują - taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tymi co żyją w mieszkaniach wynajętych od osób prywatnych? Jest jakaś szansa żeby przejąć na własność? 15-cie lat już płace i płace właścicielowi i nic z tego nie mam. Taka prawda.
 Jak to nic nie masz? Płacisz za wynajem i masz gdzie mieszkać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tymi co żyją w mieszkaniach wynajętych od osób prywatnych? Jest jakaś szansa żeby przejąć na własność? 15-cie lat już płace i płace właścicielowi i nic z tego nie mam. Taka prawda. Pogięło Cię niedawno czy masz tak od dziecka? Chyba to drugie, skoro 15 lat mieszkasz na wynajmie i jeszcze się nie zorientowałeś, że to jest własność innego człowieka i nie możesz jej "przejąć". Gdyby tak było, nikt by nikomu nie wynajął mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...