Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Deweloper wyciął drzewa. Tłumaczenie: Bo ludzie śmiecili (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 marca 2017 r. o 08:45 Powrót do artykułu
i bardzo dobrze, wreszcie w tym miej\scu będzie porządek. Strach było przejśc tędy wieczorem. A CRH to dobry deweloper.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne. Wytnijmy wszędzie wszystkie drzewa, dokładnie zabetonujmy każdy wolny teren, będzie porządek. Polski. Narodowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buahahaha Jeszcze nie ma tego idioty od "dewelocwaniaków"? Jak to przeczyta to dostanie tępak wylewu :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten syf za spa orkana od dawna wymagał uporządkowania, taki sam wstyd dla dzielnicy jak to żelastwo na rucie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stacji kolejowej PUŁAWY też wycięli piękne, dorodne drzewa. Było ładnie - jest pustynia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie pojmuję jednakowoż tego zdziwienia masowym wycinaniem drzew, wszak owo ekstatyczne rżnięcie to jest doskonała emanacja polskości, polskość w wycinaniu objawia się w swojej najwyższej formie. Gdyby pozwolono oficjalnie na odstrzał wszystkich zwierząt – żaden dzik, jeleń czy łoś by się nie ostał. Więcej: gdyby dano placet na legalny odstrzał wszystkich psów na ulicach, Polacy by wystrzelali wszystkie psy, nie tylko bezdomne, ale i nawet psy sąsiadów, psy sąsiadów zresztą najchętniej. Gdyby prawo zasądziło, iż można legalnie wytruć wszystkie koty, niebawem by żadnego kota nie było. Gdyby prawo pozwalało na wyburzanie wszystkich starych domów, Polacy by wyburzali z zacięciem, jakiego armie okupacyjne nigdy nie osiągały – najchętniej naturalnie domy sąsiadów by wysadzali w powietrze. Albowiem na tym przecież polega polska wolność – gdy władza pozwala demolować, tym zacieklej się demoluje, i doprawdy argumenty o koszmarnej przyszłości, jaką sobie w ten sposób szykujemy, zupełnie są nietrafione. Przyszłość nie mieści się w słowniku polskich pojęć, istnieje wyłącznie przeszłość z jakimś dodatkiem teraźniejszości".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kiedy ci wszyscy spece porównujący każdy zaśmiecony ***dołek do puszczy tropikalnej sięgną do tego podręcznika biologii z podstawówki i doczytają tam, że drzewa wprawdzie produkują tlen ale tylko w dzień bo w nocy z kolei ten sam tlen pochłaniają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wytnijmy wszystkie drzewa. Dzięki temu wymrzemy szybciej z powodu zlego powietrza. Glupi naród nie zasługuje na przetrwanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopisz jeszcze, że polakożerca, skrajny lewak z Gazety Wyborczej o typowo polskim nazwisku "Varga" jest autorem tego paszkwilu. Fakt, gdyby biznes był koszerny to można ciąć drzewa do oporu, ale żeby tak polaczki coś chciały robić i się bogacić? Przecież polaczki mają być wyrobnikami na rasę panów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się okoliczne grażynki oburzą. Jak to tak wyciąć swoje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na usunięcie 29 drzew wcale nie trzeba pozwolenia, bo są na tyle młode vs. myślimy o inwestycji w tym miejscu to samo uporządkowanie terenu nie wystarczyło = złamanie prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tnijcie dalej drzewa ptaki wyprowadzą się z miasta a robali bedzie coraz więcej. Te robale będą wam korzenie od roślin podżerać,liście zjadać, z tego co zostało, szkodników w parkach i ogrodach bedzie coraz wiecej, wrednych muszek i innych owadów a komary będą was w tyłki latem gryść. W ciagu ostatnich miesięcy w Lublinie wycięto wiecej drzew niż w ciagu ostatnich 10 lat. A te odmiany drzew karłowatych co prawie nie rosna a w ciagu 5 lat padaja bo tylko ostatnio takie drzewa kurduple sa sadzone w Lublinie to ratunkiem dla ptaków w przyszłości nie będą bo nikt na tak niskim drzewku gniazda nie zbuduje. Kiedy ma wejść ta poprawiona ustawa w sprawie pozwoleń na wycięcie drzew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to sadźcie drzewa grażynki! Na własnych działkach i działkach własnych spółdzielni. Miejsca tam co niemiara. W czynie społecznym dam wam łopatkę i pokażę gdzie dołek wykopać. Fakturkę za sadzonki też wystawię ale to grosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalne w dewelo-żukowym mieście. Jakbyście jeszcze się zastanawiali kto tu jest suwerenem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak można wycinać drzewa które mają służyć uchodźcom po tym jak polactwo się już z tego kraju wygoni? Oj zły to geszeft
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego że w ramach rekompensaty deweloper posadzi nowe drzewa jak o sadzi drzewka kurduple z których żadnego pożytku nie będzie bo ptak tam gniazda nie zbudują a na dodatek drzewo tak małe tlenu nie dostarczy. Te nowe osiedla to pustynie gdzie jeden drugiemu patrzy w okno z bardzo bliska,trawników prawie nie ma a drzew innych jak kurduple to nie sadzą bo pod takimi drzewkami sa podziemne garaże. A dewelopera jak kupi teren to chce jak najwięcej mieszkań zbudować żeby zarobic i g.... go obchodza tereny zieleni z wysokimi drzewami bo to dla niego strata. Ja na takiej pustyni na pewno nie zamieszkam bo to żadna satysfakcja spacerować po betonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież duże drzewo też kiedyś było małe zanim wyrosło. Poza tym drzewa w nocy pochłaniają tlen, który produkują w dzień. Większość tlenu na naszej planecie pochodzi z oceanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy, że 50 albo 100cm nie było i wolno. "Przypomnieć należy, że do końca ubiegłego roku zezwolenie nie było wymagane w przypadku usuwania drzew, których obwód pnia na wysokości 5 cm nie przekraczał 35 cm (w przypadku topoli, wierzb, kasztanowca zwyczajnego, klonu jesionolistnego, klonu srebrzystego, robinii akacjowej oraz platanu klonolistnego) albo 25 cm (w przypadku pozostałych gatunków drzew). Po zmianie wartości te są większe, ponieważ wynoszą, odpowiednio, 100 cm i 50 cm. Co także istotne, dotyczą one obwodów drzew nie na wysokości 5 cm, lecz 130 cm".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewaki już się zfajdały z podniecenia :) Jak uone teraz będą zasuwać na trendy rowerku bez tych chabuździ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siły i Plenery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.