Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już dawno mu się należało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni zasłużenie. Szacunek wielki dla sportowej sławy czasów mojej młodości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
medal z kartofla spreparowany przez Zarządcę dewelo-folwarku służy tylK0 i wyłącznie lansowaniu jego P0dłej P0staci. P0 co wpisywać się w tą PR-0wą grę?
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Honor, jaki mnie dziś spotyka, jest porównywalny ze zdobyciem olimpijskiego złota" - medal z kartofla spreparowany przez Zarządcę dewelo-folwarku służy tylK0 i wyłącznie lansowaniu jego P0dłej P0staci. P0 co wpisywać się w tą PR-0wą grę?
 Ok ale wy***aj już stąd żałosny hejterze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok ale wy***aj już stąd żałosny hejterze.
Dokładnie. Nawet taką uroczystą chwilę zamienić w szambo - to już trzeba mieć kompletnie nasr...w baniaku, zryte pod beretem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K0smiżulo, cfelku z agencji pr, natrzepałeś zielonych łapek swoim best-friendom? No to teraz musisz od nowa natrzepać mi czerwonych. Musisz zarobić na swoje dewelosrebrniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Honor, jaki mnie dziś spotyka, jest porównywalny ze zdobyciem olimpijskiego złota" - medal z kartofla spreparowany przez Zarządcę dewelo-folwarku służy tylK0 i wyłącznie lansowaniu jego własnej Megalomańskiej P0staci. P0 co wpisywać się w tą PR-0wą grę i rozmieniać się drobne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K0smiżulo, cfelku z agencji pr, natrzepałeś zielonych łapek swoim best-friendom? No to teraz musisz od nowa natrzepać mi czerwonych. Musisz zarobić na swoje dewelosrebrniki.
Sam sobie trzep, wiesz co. Jak masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRowcy nazwywają to OCIEPLANIEM WIZERUNKU.... tylko co go tak wcześniej zrujnowało ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRowcy nazwywają to OCIEPLANIEM WIZERUNKU.... tylko co go tak wcześniej zrujnowało ?
  A ty nie powinieneś teraz uprawiać antyszczepowego ***olo pod innymi artykułami? Za co ci FAZZE płaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...