Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Dorobił kluczyk do swojego auta i zgłosił kradzież

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 listopada 2019 r. o 11:07 Powrót do artykułu
"Teraz za zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie oraz składanie fałszywych zeznań mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności." A zarzut próby wyłudzenia pieniędzy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko wlasciciele bmw, banda debili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale debil! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie skąd on w takim wieku takiego mieszkania się dorobił. Ja mam 38 lat, ponad 20 letnia astre i mieszkam w 2 pokojowym mieszkaniu w bloku na LSM z rodzicami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny burak z BMW, no nie chce się wierzyć, że znowu ta marka samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo Mądrze Wymyślił. Teraz dać mu parę latek na obmyślanie kolejnego numeru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie  skąd on w takim  wieku takiego mieszkania się dorobił. Ja mam 38 lat, ponad 20 letnia astre i mieszkam w 2 pokojowym mieszkaniu w bloku na LSM z rodzicami.
 I jesteś wyborcą pis. XXI wiek chłopie, a ty powtarzasz schemat baranów obsługiwanych na kartki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W ubiegły piątek do Wydziału do walki z Przestępczością zgłosił się 40-letni mężczyzna" jaką przestępczością jak już coś piszesz dziennikarzyno to więcej rzetelności bo na tym ta twoja praca chyba polega?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję życiowej nieporadności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedorajda życiowa z tego goscia. Miłego posiedzenie i dobrych pomysłów na wywczasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko wlasciciele bmw, banda debili
 Jakie to urocze. Nienawiść tylko za to, że komuś - w czyimś mniemaniu - jest lepiej. Przy okazji gotowy dowód na to jak "porwać" tłumy". Zabrać tym co mają i obiecać, że rozda się tym co mają mniej. To też gotowa odpowiedź na pytanie - dlaczego za granicą dają pracę, a są miejsca z których zawsze do tej pracy jeździć będą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwie sie w ogole tym kto to gowno kupuje kradnie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...